21 položek celkem
Přirážecí

Přirážecí vibrátory s vámi smyslně zacvičí. Stačí zasunout, zmáčknout čudlík a za chvíli vám vystřelí tepová frekvence do nebes. Šťouch sem, šťouch tam a ááách!

Potřebujete důkladně obdělat zahrádku? Vyzkoušejte přirážecí vibrátory. Tyhle mašinky se řadí mezi naprosté špičky mezi erotickými pomůckami – za vámi zvolené intenzity budou přirážet, čímž vám vykouzlí nezapomenutelný orgasmus. Paráda!

S přirážecím vibrátorem je orgasmus brnkačka

Narozdíl od klasických vibrátorů, které pouze vrní, jsou tihle mazlíci mnohem šikovnější. S přirážecími vibrátory je pak dovádění brnkačka – stačí jen roztáhnout nohy a šikovná mašinka s výkonným mechanismem pohybujícím se nahoru a dolů vás precizně osouloží.

Špička vibrátoru může pouze přirážet, ale máme pro vás i přirážecí vibrátory, které mají vibrace a další smyslné funkce, díky kterým se postarají o dokonalé vaginální nebo anální potěšení. Užije si tak bod G, zadeček i klitoris.

VRRRNIVÝ PRŮVODCE: Vibrouš za svou námahu nevyžaduje pozornost ani svíčkovou. Můžete se na něj vždy spolehnout a má pořádnou výdrž. Správný vibrátor přesně ví, kam zamířit, abyste vybouchla rozkoší – tak si ulovte svého favorita, náš průvodce světem vibrátorů vám s tím píchne. 


Jak vybrat přirážecí vibrátor

Důležitým faktorem při výběru je velikost vibrátoru. Zaměřte se především na průměr hračky, zasunutelnou délku a rozsah přirážení a vyberte si takový vibrátor, který splňuje vaše potřeby a odpovídá vašim zkušenostem.

Zaměřte se i na tvar vibrátoru. Nejen že ovlivní to, jak se vám bude držet v ruce, ale především to, jakou stimulaci vám přinese. Některé přirážecí vibrátory jsou tvarované realisticky, jiné mají elegantní tvar a tělo modelované tak, aby vám přineslo větší rozkoš.

Pozorně se podívejte na funkce, které vám přirážecí vibrátor nabízí. Kromě rozsahu a rychlosti přirážení sledujte i intenzitu vibrací a počet stimulačních programů. Přirážecí vibrátory mohou mít navíc i rotace, vibrační výstupek na klitoris nebo stimulační perličky. U nich si ale dejte pozor na to, zda hlavní část vibruje, nebo pouze přiráží.

Sledujte i tvrdost materiálu. Přirážecí vibrátory bývají často vyrobené z měkkého gelu, ale oblíbený je i silikon. Ten je sice o něco tvrdší na dotek, ale je hypoalergenní a má sametově hebký povrch .

Nezapomeňte se podívat i na vododěsnost, hlučnost a zdroj napájení. Přirážecí vibrátory, které mají dobíjecí akumulátor, jsou narozdíl od hraček na baterie ekologičtější a mohou být ekonomičtější v dlouhodobém horizontu, zatímco bateriové modely jsou obvykle levnější na pořizovací náklady. Pro hands-free masturbaci se vám bude hodit vibrátor s přísavkou, který je na dálkové ovládání.

Co když vám přirážecí vibrátor nestačí?

Pokud vám nestačí výkon přirážecího vibrátoru, nebo hledáte trochu univerzálnější hračku, mrkněte se na šukací stroje. Sice už je neudržíte v ruce, ale mívají větší výkon a často se u nich dají měnit stimulační nástavce.

, Tým YOO.cz

Jak se starat o přirážecí vibrátory

Před a po každém použití je důležité přirážecí vibrátor důkladně vyčistit. Postačí vám k tomu teplá voda a jemné mýdlo, pro důkladnější očistu použijte speciální čisticí prostředek určený pro erotické hračky.

Jestliže není vibrátor s přírazy voděodolný, tak si dejte pozor, aby se voda nedostala do jeho útrob nebo do nabíjecího otvoru. V takových případech je jistější otřít vibrouše vlhkým hadříkem.

Před uložením přirážecího vibrátoru ke spánku se ujistěte, že je úplně suchý. Ideální je skladovat jej na suchém a čistém místě, a to v původním obalu, kufříku nebo taštičce, aby se na něj neprášilo a aby se nedotýkal jiných hraček. Jestliže je na baterky, tak je raději vyjměte (především když víte, že na něj nebudete mít delší dobu čas).

Pokud používáte lubrikant, ujistěte se, že je vhodny pro použití s vaší hračkou. Vodní lubrikanty jsou univerzální a nemusíte si dělat starosti s tím, s jakým materiálem jsou kámoši, silikonové gely nesmíte použít se silikonem, TPR a TPE.

Objevte kouzlo přirážecích vibrátorů

Přirážecí vibrátory boří zažité pravidlo, že bez práce nejsou koláče. U těchto krasavců totiž stačí zmáčknout pár čudlíků a umístit je na správné místo a o zbytek se postarají sami. YOOoo, tak už na nic nečekejte a pojďte si vybrat z naší žůžo nabídky přirážecích vibrátorů ještě dnes.