15 položek celkem
Přirážecí

Přirážecí vibrátory s vámi smyslně zacvičí. Stačí zasunout, zmáčknout čudlík a za chvíli vám vystřelí tepová frekvence do nebes. Šťouch sem, šťouch tam a ááách!

Potřebujete důkladně obdělat zahrátku? Sáhněte po přirážecím vibrátoru. Tyhle mašinky se řadí mezi naprosté špičky mezi erotickými pomůckami – za vámi zvolené intenzity budou přirážet, čímž vám vykouzlí nezapomenutelný orgasmus. Paráda!

S přirážecím vibrátorem je orgasmus brnkačka

Narozdíl od klasických vibrátorů, které pouze vrní, jsou tihle mazlíci mnohem šikovnější. S přirážecími vibrátory je pak dovádění brnkačka – stačí jen roztáhnout nohy a šikovná mašinka s výkonným mechanismem pohybujícím se nahoru a dolů vás precizně osouloží.

Přirážecí vibrátory mohou mít navíc rotace, vibrační výstupek pro stimulaci klitorisu nebo stimulační perličky. To bude divočina!

VRRRNIVÝ PRŮVODCE: Vibrouš za svou námahu nevyžaduje pozornost ani svíčkovou. Můžete se na něj vždy spolehnout a má pořádnou výdrž. Správný vibrátor přesně ví, kam zamířit, abyste vybouchla rozkoší – tak si ulovte svého favorita, náš průvodce světem vibrátorů vám s tím píchne.