Jak na klystýr: vše co potřebujete vědět o anální očistě

Chystáte se na průzkum světa za zadními vrátky a nechcete podcenit přípravu? Zapomeňte na obavy a udělejte si klystýr – poradíme vám, jak na to.

jak-na-klystyr
Zajímá vás, jak si užít divokou anální jízdu bez obav z ušpinění? Šoupněte tam trubičku a vypláchněte se – je to brnkačka. Jupí, ať žijí zadkohrátky!

Klystýr: co to je a na co se připravit?

Jedni ho nedělají a spoléhají na štěstí, druzí na něj nedají dopustit. Účelem klystýru je vypulírovat zadeček a připravit ho na slastné dobrodružství.

Není čeho se bát, před análním sexem nepotřebujete vyplavit veškerý obsah střev, jako to bývá v případě lékařského klystýru. Pro čistý zásun vám bude stačit pouze několik centimetrů, uff. Výjimkou je BDSM klystýr, který má vaši polovičku pořádně ponížit. YOOoo, někdo to má rád trochu hnědé.

Kdy si udělat klystýr?

Doba mezi klystýrem a sexem by neměla přesáhnout 1–2 hodiny. Pokud bude prodleva delší nebo si po klystýru smlsnete na vydatné večeři, riskujete pohyb střev a posunutí jejich obsahu k východu. Ajaj, všechna snaha by mohla přijít vniveč.

Jak na domácí klystýr

Na klystýru není vůbec nic složitého. Cílem je vehnat vodu do prdelky a pak ji nechat vytéct ven se vším, co se v konci střeva nachází. Způsobů, jak dostat vodu dovnitř, může být několik. Potřebovat k tomu budete:

  1. Napusťte balónek až po vrch teplou vodou a nasaďte na něj nástavec (voda by měla mít tělesnou teplotu, popálit střevo si nechceme, au).
  2. Na špičku nástavce kápněte dostatečné množství mazadla a rozetřete jej po celé délce. Trošku lubrikantu si mázněte i na zadeček.
  3. Opatrně zastrčte kousek nástavce do prdelky.
  4. Pomalu stlačujte balónek tak, aby do vás vytekla všechna voda.
  5. Nástavec vytáhněte a než se vyprázdníte, snažte se v sobě vodu chvilku udržet (aby se tam všechno pěkně rozpustilo).

Kam to pustit a kolikrát klystýr opakovat?

První dávku klystýru "vypusťte" nejlépe do záchodu (nikdy nevíte, kolik toho půjde ven), ty další můžete klidně pustit do sprchy.

Klystýr opakujte tak dlouho, dokud z vás nepoteče pouze čistá voda.

klystýr-2

Pozice, ve kterých můžete klystýr provádět (zdroj obrázku: loveplugs.co.uk)

První klystýr bez stresu a v pohodičce

Jestliže nemáte s očistou střev žádné zkušenosti, vyzkoušejte si klystýr "nanečisto", aniž byste se připravovali na sex – to znamená, že si na něj vyhradíte opravdu hodně času a nebudete se stresovat tím, že máte za hodinu randíčko. 

A co takhle anální sprcha?

Balónkové klystýry jsou vhodné spíše pro očistu začátku střev, což pro naše účely bohatě stačí. Paráda! Pokud byste však zatoužili po dokonalejší očistě, sáhněte po průtokovém klystýru nebo irigátoru s větší nádržkou. Opravdoví fajnšmekři (třeba milovníci hlubokého fistingu) pak ocení služby anální sprchy.

Anální sprcha je speciální udělátko, které se nasazuje na sprchovou hadici. Použití je jednoduché – stačí pouze odšroubovat původní sprchovou hlavici, našroubovat anální spršku a důkladný klystýr je na světě. Doporučujeme však prdelku napouštět opatrně a pomaloučku. Velký tlak vody může být pro střeva nebezpečný. Také musíte počítat s tím, že než ze sebe všechno dostanete, na záchodě si posedíte podstatně déle

Bezpečnost klystýru

Pokud netrpíte nějakou vážnou nemocí, je klystýr pohodička. Při výplachu konce tlustého střeva sice odejdou i některé přirozené bakterie, není to však nic zásadního. Střevní mikroflóra se přirozeně obnoví za 24 hodin. Uff…

Musím dělat klystýr před každým sexem?

Velká spousta párů anální hygienu vůbec neřeší. Buďto je jim šumák, že by se případně ušpinili, nebo umí dobře odhadnout své střevní pochody. K čisté jízdě bez klystýru přispívá zejména dodržování těchto zásad:

  • Nejezte minimálně 2 hodiny před sexem (po jídle se mohou dát středa do pohybu).
  • Zkuste se během dne vyprázdnit i v případě, že nemáte nutkání si odskočit.  
  • Jezte vyváženou stravu s dostatkem vlákniny, mňam!