12 položek celkem
Bomby do koupele

Bomby do koupele pozvednou každé čvachtání na vyšší level. Vlezte do napuštěné vany, ponořte do ní to smyslné koupelové potěšení a vychutnejte si voňavou lázeň, která rozpustí všechny zábrany. Yoo, na to budete dlouho vzpomínat.

Dopřejte si luxusní relaxační koupel, která uvolní mysl i tělo. Bomby do koupele vás příjemně navnadí na erotické radovánky a příjemně ovoní všechno okolo.

Šumivé koule do koupele jsou skvělé nejen pro péči o sebe sama, ale jsou ideální i jako romantický dárek pro partnera. Užijte si spolu voňavou koupel, která odplaví všechny stresíky po náročném dni a zažehne mezi vámi jiskru vášně.

Šumivé koule a bomby do koupele odbourají stres a napětí

Koupelové bomby se vyrábí ze složek, jako je jedlá soda, kyselina citronová, epsomská sůl a parfémy. Některé obsahují také třpytky nebo sušené rostliny, které jim dodávají extra vůni. Všechny tyto složky vytvářejí po ponoření do vody vzrušující šumivou reakci.

Bomby do koupele obsahují i přírodní oleje, takže po koupeli bude vaše pokožka krásně hebká, voňavá a hydratovaná. Tyhle voňavé věcičky často obsahují i afrodiziaka nebo feromony, takže se během koupele naladíte na správnou vlnu erotična. YOOoo, to bude rochněníčko.

Použití šumivé bomby do koupele je brnkačka. Šumivku jednoduše rozbalte, vhoďte do napuštěné vany a sledujte, jak se pomalu rozpouští a uvolňuje do vzduchu opojnou vůni, která promění vaši koupelnu v luxusní útočiště pro relaxaci a úlevu od stresu.

TIPValí se vám na hlavu stresy a povinnosti? Odfrkněte si v domácích lázních, za kterými nemusíte cestovat světakraj, ani se nakládat do vody s cizími lidmi. Článek Vykouzlete si voňavé domací lázně vám prozradí, jak na to.