8 položek celkem
Bomby do koupele

Bomby do koupele pozvednou každé čvachtání na vyšší level. Vlezte do napuštěné vany, ponořte do ní to smyslné koupelové potěšení a vychutnejte si voňavou lázeň, která rozpustí všechny zábrany. Yoo, na to budete dlouho vzpomínat.

Dopřejte si luxusní relaxační koupel, která uvolní mysl i tělo. Bomby do koupele vás příjemně navnadí na erotické radovánky a příjemně ovoní všechno okolo.

Šumivé koule do koupele jsou skvělé nejen pro péči o sebe sama, ale jsou ideální i jako romantický dárek pro partnera. Užijte si spolu voňavou koupel, která odplaví všechny stresíky po náročném dni a zažehne mezi vámi jiskru vášně.

Šumivé koule do koupele odbourají stres a napětí

Šumivé bomby do koupele často obsahují éterické oleje a složky, jejichž vůně může mít relaxační a uklidňující účinky nejen na vaši mysl, ale i tělo. Šumivé čvachtání ve vaně vám tak může pomoci snížit napětí, stres a úzkost.

Příjemná vůně, barvy a šumění bomb do koupele vytváří zážitek pro všechny smysly, což může přispět k celkovému pocitu pohody. Pozorování toho, jak se bomba rozpouští a barví vodu, může být zábavné a zároveň uklidňující.

Vyhřátá voda a složky bomb do koupele mohou napomoci uvolnění svalů a zmírnění svalového napětí. To je zvláště užitečné po náročném dni nebo fyzické aktivitě.

Použití koupelové bomby může být příležitostí ke zkvalitnění vašeho času pro sebe (můžete se věnovat sami sobě, zrelaxovat a načerpat novou energii), ale i součástí partnerského rituálu. Společné koupele mohou pomoci upevnit vztah, podpořit intimitu a strávit spolu kvalitní čas.

TIPValí se vám na hlavu stresy a povinnosti? Odfrkněte si v domácích lázních, za kterými nemusíte cestovat světakraj, ani se nakládat do vody s cizími lidmi. Článek Vykouzlete si voňavé domací lázně vám prozradí, jak na to. 


Z čeho jsou bomby do koupele vyrobené?

Šumivé bomby do koupele se vyrábí ze složek, jako je jedlá soda, kyselina citronová, epsomská sůl a parfémy. Některé obsahují také třpytky nebo sušené rostliny. Ty jim dodávají extra vůni. Všechny tyto složky vytvářejí po ponoření do vody vzrušující šumivou reakci.

Šumivé koule do koupele obsahují i přírodní oleje, takže po koupeli bude vaše pokožka krásně hebká, voňavá a hydratovaná. Tyhle voňavé věcičky často obsahují i afrodiziaka nebo feromony, takže se během koupele naladíte na správnou vlnu erotična. YOOoo, to bude rochněníčko.

Jak se používají šumivé koule do koupele?

Použití bomby do koupele je brnkačka. Šumivku jednoduše rozbalte, vhoďte do napuštěné vany a sledujte, jak se pomalu rozpouští a uvolňuje do vzduchu opojnou vůni, která promění vaši koupelnu v luxusní útočiště pro relaxaci a úlevu od stresu.

Bomby do koupele nevykouzlí hustou pěnu

Taky jste milovníci horkých koupelí? A jste tým bomba do koupele, nebo pěna? Já zbožňuju obojí. Šumivé koule do koupele vytvoří krásnou vodní podívanou a lázeň hezky provoní. Pěna zase vykouzlí záplavu heboučkých bublinek. Omrkněte koupelové pěny a nechte se hýčkat.

, Tým YOO.cz

Vyberte si svoji bombu do koupele

Máme pro vás šumivé koule do koupele tradičních i netradičních tvarů a se spoustou zajímavých vůní. Mnoho z nich je zabaleno v krásném dárkovém balení, takže potěší i jako dárek. Pojďte si vybrat a udělejte radost nejen sobě.