Sex ve vaně: nemusíte k moři, abyste si vychutnali příliv vášně

Horká voda, něžné doteky a sklenka alkoholu, co rychle stoupá do hlavy. Žádné hádky ani rušivá energie vycházející z mobilu. Tady jste jen vy dva a dokonalý relax s bonusovým orgasmem. Sex ve vaně prostě musíte vyzkoušet!

Sex ve vaně patří mezi nejlepší zážitky, o které byste se neměli ochuzovat

Myslíte si, že stačí napustit vanu a ošoustat partnerku, div nevytopíte sousedy pod vámi? Jestli stojíte o obyčejnou rychlovku ve vaně, žádné rady netřeba. Pokud ale chcete prožít nadpozemský zážitek, připravte se předem. Společná koupel je úžasná předehra i příležitost zasunout. Chvíli jen tak odpočívejte a pak se na to vrhněte jako kapříci v období tření.

Pravidla pro nezapomenutelný sex ve vaně

Abyste si sex se vaně náležitě vychutnali, je zapotřebí dodržet několik pravidel, která povýší obyčejnou koupel na úroveň luxusní domácí lázně. 

Nejprve pořádně ukliďte

Vana plná chlupů a vlasů, plný koš na prádlo a zatuchlé ručníky? To není moc sexy. Den sice nemá 48 hodin, abychom stíhali neustále uklízet, pokud si to však chcete rozdat ve vaně, je dobré ji uklidit. Odstranění všech rušivých elementů je nezbytné. Není totiž nic horšího, než myslet na to, kdo zase poplival to zrcadlo, mezitím co vám partner žmoulá bradavky.

Zajistěte si soukromí

Sotva jste zahnali ratolesti do postele? Zamkněte se a nechte puštěnou televizi nebo rádio, přes které ti malí ďábli neuslyší vaše chichotání a vzdechy

Máte jenom psa nebo kočku? I tak zavřete dveře do koupelny. Všichni totiž víme, jak tito roztomilí tvorové umí narušit kouzlo společné chvilky.

Máte pouze jeden druhého? Ztlumte si mobil a do koupelny ho nenoste.

S vodou to nepřehánějte

Abyste nemuseli čelit potopě hned po prvním zásunu, nechte si dostatečnou rezervu. Pokud napustíte vanu až po okraj, přeteče, sotva tam strčíte nohy. Pamatujte, že méně je více. A připustit trochu vody si můžete vždycky.

Vykouzlete vzrušující atmosféru

Snad každá žena miluje (a hlavně shromažďuje) svíčky. Čajové, obyčejné či voňavé… na tom nesejde. Zapátrejte ve svých železných zásobách a zapalte plamínky. Mihotavá světýlka vás oba naladí na tu správnou vlnu.

Společná koupel je báječná předehra, relax i skvělá příležitost zasunout

Přidejte olejíčky a nezapomeňte na bublinky

Co by to bylo za lázeň bez bublinek! Pěny do koupele vytvářejí hustou a krásně voňavou pěnu, ve které se doslova rozplynete. Vaši šanci na úspěch (chceme přece dostat kocoura do trouby) ještě podpoříte pěnou s afrodiziaky nebo feromony. Po takové náloži vůní můžete očekávat doslova vlnobití vášně.

Další variantou jsou bomby do koupele – pozorovat, jak se taková šumivka pomalu rozpouští je neuvěřitelně uklidňující. Po rozpuštění bomby vznikne barevná relaxační lázeň s opojnou vůní.

Do vody můžete přidat i koupelovou sůl nebo pár kapek esenciálního olejíčku (např. levandule, mandarinka, pačule). Pokud nemáte pěnu, bombu ani voňavý olejíček, použijte olivový olej. Proč? Ačkoli se to nezdá, voda vysouší kůži. Stačí ale přidat trochu oliváče a vaše pokožka bude vyživená a příjemná na dotek.

Sex ve vodě trochu drhne. Zajistěte si kluznost

Ve vodě to prostě neklouže, smiřte se s tím. Voda totiž odplaví poševní sekret, takže to bude hodně drhnout a možná i bolet. Ale nezoufejte, s tímhle si dokáže poradit silikonový lubrikační gel – je hustý, skvěle klouže a ve vodě jen tak nezmizí. Kdo maže, ten jede!

Nejlepší polohy pro sex ve vaně

Zaručený návod typu “jak na sex ve vaně“ vám bohužel nedáme. Co si budeme povídat, milování ve vodě není úplně jednoduché, zvlášť pokud máte vanu pro liliputy. Jestliže je jeden z vás trochu korpulentnější nebo příliš vysoký, ve vodě si nevrznete. Vlastně budete mít štěstí, když se do vany nasoukáte oba. Teď ale budeme předpokládat, že jste se tam vlezli. 

Nejjednodušší bude, když si muž lehne do vody jako první a nechá se zasednout partnerkou (poloha na koníčka, jezdec, lotosový květ). 

Vyzkoušet můžete spoustu poloh. Experimentátorům a párům s velkou vanou doporučujeme zainvestovat do protiskluzové podložky, která zamezí nehodám a bolestivým otlakům. Nenechte se zmást "důchodcovským dojmem", který tyhle podložky vyvolávají. Nejsou sice úplně hezké, ale pohodlné určitě.

Mezi top výběr milostných poloh do vany zařazujeme polohu zezadu v různých variantách (třeba klečící liška nebo čajové lžičky).

Milostné polohy pro sex ve vaně je důležité volit obezřetně, abyste si neublížili

Udělejte jí to proudem vody

Ne nadarmo si ženy oblíbily sprchové hlavice. Až se zase budete divit, co vaše milá dělá v koupelně tak dlouho, tady je odpověď znásilňuje si klitoris proudem vody! Během vodních hrátek tak nešlápnete vedle, pokud jí nasměrujete hlavici přímo do klína. Takový orgasmus sice něco stojí (proteče spousta vody), ale jednou za čas, proč ne. Nezapomeňte však povytáhnout špunt jinak opravdu vytopíte sousedy.

Vsaďte na voděodolné vibrátory

Kde ruka nic nezmůže, vibrátor pomůže. Spousta hraček pro dospělé je 100% voděodolných, takže je vodní radovánky nijak nepoškodí. Za vyzkoušení stojí bezdotykové stimulátory klitorisu, které jsou pod vodní hladinou ještě účinnější. A pokud si na tyhle vymoženosti nepotrpíte, vibrační kachničky jsou do vany jako stvořené.

Hurá do vany!

Tak si udělejte chvilku a hupsněte spolu do vany. Jeden druhému budete nádherně vonět, vzájemně se zbavíte (a jistě velmi precizně) nečistot a skvěle si odpočinete. A ať už to nakonec skončí zápichem nebo ne, společná koupel zocelí váš partnerský svazek.