23 položek celkem
Pěny do koupele

Předehra je základ. Napusťte si plnou vanu, přidejte pěnu do koupele a přizvěte svého miláčka, ať se s vámi sveze na bublinkové vlně. Yoo, společný relax ve vaně se může pěkně rychle zvrhnout v nemravné vodní hrátky.

Co takhle si dopřát voňavou lázeň plnou bublinek? YOOoo? Tak to jste na stejné vlně – tady najdete ty nejvoňavější pěny do koupele, které promění vaši koupelnu v oázu relaxace.

Proč používat pěnu do koupele?

Pěna do koupele je skvělý způsob, jak se uvolnit a rozmazlovat. Nejenže pokožku čistí, ale často obsahuje vyživující rostlinné oleje nebo další složky (např. bambucké máslo nebo mandlový olej), které intenzivně hydratují pokožku a zanechávají ji hebkou a vláčnou. Některé pěny obsahují i vitamíny a minerály, které mohou pomoci omladit pokožku.

TIP: Hledáte něco ještě víc extra? S bombou do koupele je koupání fááákt bomba.

NÁVOD NA POHODIČKUValí se vám na hlavu stresy a povinnosti? Odfrkněte si v domácích lázních, za kterými nemusíte cestovat světakraj, ani se nakládat do vody s cizími lidmi. Jak na to vám poradíme v článku Vykouzlete si ty nejvoňavější domácí lázně.


Pěna do koupele dokáže zvýšit i vaši přitažlivost

Po koupeli budete dokonale zrelaxovaní a krásně voňaví, mňam. Kromě obyčejných bublinek do vany pro vás ale máme i pěny, které obsahují feromony a afrodiziaka, což zvýší vaši přitažlivost a chuť na sex. YOOoo, pokračovat se bude v posteli.

Jak vybrat pěnu do koupele?

V prvé řadě vybírejte pěnu do koupele podle typu své pokožky a pokud máte specifické potřeby, například potřebujete pokožku hydratovat, zklidnit nebo exfoliovat, vyhledejte pěnu s přísadami, které nabízejí tyto přínosy. Například pěny s obsahem Aloe vera jsou uklidňující pro citlivou pokožku.

Jestliže máte citlivou pokožku, vyhněte se pěnám obsahujícím dráždivé látky jako je Sodium Lauryl Sulfate (SLS) a Sodium Laureth Sulfate (SLES), případně se rovnou podívejte po pěnách s přírodním složením. Jestliže máte suchou pokožku, hledejte pěnu s hydratačními složkami, jako jsou přírodní oleje.

Pokud preferujete přírodní produkty, zkontrolujte složení pěny a vyhledejte varianty s přírodními složkami a rostlinnými extrakty. Přírodní pěny často obsahují méně dráždivé látky a jsou šetrnější k pokožce.

Zvažte také, jaká vůně se vám líbí a která vám pomůže k dokonalé relaxaci. Pěny do koupele jsou k dispozici s různými vůněmi, od květinových přes ovocné a svěží až kořenité a dřevité, takže si vybere opravdu každý.

Jak si užít bublinky do vany

1) Naplňte vanu teplou vodou. Udržujte takovou hladinku, abyste se do ní ponořili celí. Teplota vody musí být tak akorát, ani moc horká, ani moc studená.
2) Přidejte do vody pěnu do koupele, pomocí které vykouzlíte spoooustu voňavých bublinek, které zahalí celé vaše tělo.
3) Zvolte tlumené osvětlení, klidně postačí i svíčky, které vytvoří romantickou atmošku.
4) Zvolte vhodnou hudbu nebo si přečtěte ve vaně knihu.
5) Ponořte se do vody tak, aby vám čouhala jenom hlava, zavřete oči, zhluboka dýchejte a vychutnávejte si relaxační pocit uvolnění a pohody.
6) Koupel zkombinujte s dalšími zkrášlovacími procedurami, třeba maskou na obličej nebo vlasy.
7) Nachystejte si k vaně sklenici oblíbeného nápoje. Užijte si třeba sklenku vína, čaje nebo horké čokolády.
8) Po koupeli se dobře osušte a oblékněte si pohodlné oblečení. Pokud jste unavení, jděte spát. Pokud ne, můžete volný čas využít k další relaxaci nebo tulení s partnerem.

Otestujte pěnu do koupele na možnou alergickou reakci

Pokud máte citlivou pokožku nebo se obáváte případné alergické reakce, proveďte před použitím bublinek do koupele test na malé části pokožky. Jestliže se objeví podráždění, zarudnutí či jiný projev alergické reakce, raději pěnu nepoužívejte.

, Tým YOO.cz

Objevte magickou krásu pěny do koupele

Pěny do koupele promění obyčejné cachtání ve vaně v dokonalý relax, který uvolní tělo i mysl. Vyberte si z naší bohaté nabídky voňavoučkých pěn do koupele tu pravou a dopřejte si koupel, která odplaví všechen stres.