26 položek celkem
Sůl do koupele Shunga Aphrodisia  75 g
169 Kč
6687
Nahoru
Další produkty
Sůl do koupele

Sníte o sexu na pláži? A počítáte s tím pískem, který se dostane všude a děsně dře? Brr. Kašlete na pláž, udělejte si moře doma. Napusťte si vanu, nasypte sůl do koupele a přizvěte drahouška, ať si s vámi „zaplave“.

Dopřejte si luxusní koupel a nalaďte se na pozitivní vlnu. Sůl do koupele vám vykouzlí dokonalou relaxační atmosféru – zabarví vodu, vytvoří sametové bublinky a afrodiziakální vůni. Po takové koupeli bude vaše pokožka neuvěřitelně jemná, hebká a voňavá.

Co všechno umí koupelová sůl?

Sůl do koupele má úžasné regenerační a relaxační účinky, které se lehce liší podle toho, jakou sůl si vyberete. Stane se vaším favoritem epsomská, nebo mořská sůl?

Koupelová sůl z Mrtvého moře je bohatá na přírodní minerály, jako je hořčík, draslík, sodík a vápník. Tyto minerály se během koupele vstřebávají přes kůži do těla. To pomáhá uvolnit svaly a snížit napětí. Kromě toho má uklidňující účinek na nervový systém, takže odplaví stresíky i únavu.

Epsomská sůl je přírodní forma soli hořčíku. Pomáhá při uvolnění svalů, hojení pokožky a úlevě od bolesti. Hořčík navíc pomáhá snižovat otoky a zmírnit bolest svalů.

TIPValí se vám na hlavu stresy a povinnosti? Odfrkněte si v domácích lázních, za kterými nemusíte cestovat světakraj, ani se nakládat do vody s cizími lidmi. Článek Vykouzlete si ty nejvoňavější domací lázně vám prozradí, jak na to.