5 položek celkem
Vibrátory na prst

Vibrátory na prst snadno promění vaši ruku ve vibračník. A proč chtít vibrační prst? No přece proto, že jen jeden prstíček zasunete a hned vaginu (či jiné místečko) k dokonalé rozkoši rozvibrujete. Mňam.

Nedáte dopustit na poctivou ruční práci? A co kdybychom vám řekli, že své dovednosti můžete vybombit k naprosté dokonalosti? Vibrátory na prst udělají z vašich rukou nástroje na orgasmy.

Jak vypadá vibrátor na prst?

Vibrátory na prst mají většinou praktické očko z elastického materiálu, které snadno navléknete na jakýkoliv prstík. Můžete je využít nejen jako stimulátor klitorisu, ale i k potěšení všech ostatních citlivých místeček na ženském i mužském těle. Většina vibrátorů na prst má navíc různé stimulační výstupky, které znásobí váš zážitek. Jupííí.

TIP: Tyhle hračky se vejdou do jakékoliv kabelky.

VRRRNIVÝ PRŮVODCE: Vibrátorů není nikdy dost… chcete si vybrat ten nejlepší? Výběr je široký – od mini vrnítek až po obrovská vibrační dilda. Některá umí toto, jiná zase tamhleto. Existují gelové, plastové i silikonové robertky nejrůznějších tvarů i velikostí. Mrkněte na článek o vibrátorech a vyberte si nejlepšího partnera pro váš orgasmus.