Jak si užít lepší sex? Tyhle triky vám vrátí chuť i sílu!

Včerejší sex stál za prd? Žádný strach, se vším se dá pracovat. Stačí pár mazadel či elixírů a zase budete vrnět blahem. Jupí!

Chcete lepší sex? Vyzbrojte se mazadly a elixíry.

Každou noc není posvícení a někdy se sex prostě nevyvede. Co za to může? Věk, strach, neschopnost se uvolnit, mindráky… fujky. Přečtěte si, jak tyhle kazišuky oblafnout a vydejte se do boje za lepší sex. Yoo!

Zpříjemněte si pronikání i polykání

Dávivý reflex zkazí každé pokouřeníčko a přes bránu strachem zatnuté zadnice neprojedete. Pokud to uděláte na sílu, příště se vám do podobných čuňačinek chtít nebude. Au! Ale jak tu pusinu nebo zadní partie uvolnit?

Pro bezproblémový vjezd do pusy nebo zadku potřebujete celkem dvě věci: postupný trénink a uvolňující přípravky.

 • Chcete protáhnout prdelku, ale zadní dírka se ne a ne roztáhnout? Uvolňující přípravky na anální sex zatočí se zatnutými svaly i bolestí. Strach i nepříjemné pocity se rozplynou jako pára nad hrncem a váš zadeček bude konečně připravený zažít nová dobrodružství. Žůžo!

 • Chcete ho ohromit svým hrdelním výkonem, ale vzrůšo končí, jakmile se penis potká s mandlemi? Skoncujte s dávivým reflexem jednou provždy. Díky uvolňujícím přípravkům na deepthroat slupnete miláčkův penis jako malinu. A to doslova, protože všechny tyhle přípravky mají slaďoučkou chuť. Mňamka!

Zaměřte se na své přednosti

Mindráky sexu nesvědčí. Kdo je spokojený sám se sebou, dokáže se v posteli víc odvázat. Trápí vás malá prsa nebo krátký penis? Obrovského plejtváka v trenkách nebo melouny v podprdě sice mávnutím kouzelného proutku nevyčarujete, ale se vším se dá něco dělat. Hurá!

Větší penis a poprsí = větší sebevědomí

Prožívejte sex zase jako dvacítka

Porod nebo menopauza má na intimní partie zásadní vliv. Nelítostná příroda dokáže časem proměnit i tu nejužší jeskyňku v Macochu. Jde s tím vůbec něco dělat? Yooo!

Omládnout o 20 let lze i bez stroje času. Stačí si dopřát pravidelný workout s vaginálními činkami a své snažení podpořit přípravky na zúžení vaginy.

Vymažte svůj "pekáček" gelem nebo sérem pár minut před sexem a začnou se dít divy! Vaše sexuální prožitky budou mnohem silnější a rozdíl pozná i váš partner.

Buďte stále při chuti

Nechce se vám milovat? Vaše postelové výkony nestojí za nic? Udělejte s tím něco. Afrodiziaka pro muže udělají z každého lenocha sebevědomého trhače kopulačních rekordů. Afrodiziaka pro ženy zase zruší bolest hlavy a zlepší sexuální prožitky. To bude jízda.

Nakopněte své libido

Podívejte se kouzelným přípravkům na zoubek a přečtěte si článek "Jak se vyznat v afrodiziacích a jak vybrat to správné".

Bušte do toho celou noc

Uděláte se a odpadnete dřív, než partnerka stačí “doběhnout“ do slastného cíle? No jo, každý se nenarodí jako maratonec. Naštěstí existují zlepšováky, které vám pomohou ejakulaci oddálit. Tak zkuste naklonit čas na svou stranu a dodělejte všechny partnerčiny nedodělané orgasmy. Yoo, po takové jízdě si vaše láska bude zpívat radostí. Dlouhá noc, nikdo z nás nejde spát. Dlouhá noc, ty a já na stokrát...lalalááá.

 • Nasaďte si šprcgumu a zapomeňte na předčasná zklamání. Kondomy na oddálení ejakulace obsahují malé množství benzokainu či lidokainu, který vám závodníka mírně znecitliví (ale nebojte, síla z něj nevyprchá).

 • Namažte ho a staňte se neúnavným milovníkem. Krémy a spreje na oddálení ejakulace obsahují látky, které sníží citlivost vašeho nádobíčka. Podobně fungují i chladivé lubrikační gely – jejich mrazivý polibek zpomalí i toho největšího rychlíka.

  Ale pozor, ať neoddálíte vyvrcholení i partnerce. Moc nadšená by asi nebyla. Pokud nechcete, aby se účinky těchto mazadel přenesly i na ni, použijte kondom.

 • Zakryjte ta nejcitlivější místa a konečně to s partnerkou dotáhněte do konce. Návleky na oddálení ejakulace schovají žalud nebo uzdičku, utlumí jejich citlivost, a vy tak získáte nějaký čas navíc.

 • Zaškrťte ho a trefte dvě mouchy jednou ranou! Erekční kroužky vykouzlí pevnější erekci a pomohou i s oddálením výstřiků. Juch, tohle musíte vyzkoušet!

Správné mazání usnadní šoupání

Sex drhne, škrábe a bolí? Není divu, pokud je přední nebo zadní dírka málo zvlhčená, mohou být intimní hrátky docela nepříjemné. Prostě kdo maže, ten jede. Stačí pár kapek lubrikantu a zase se po sobě budete šoupat jako kapříci v období tření. Jupí.

Jak vybrat vhodné mazadlo?

Hoblovat na sucho je na prd, ale vybrat správný lubrikační gel není jen tak. Tolik druhů a konzistencí… kdo se v tom má vyznat? Přečtěte si článek "Jak vybrat lubrikační gel, aby vám to při sexu nedrhlo?" a staňte se odborníkem na mazadla.  

Stačí pár kapek lubrikačního gelu a sex bude zase příjemný

Zpevněte své nádobíčko

Bez tvrdého a pevného nástroje orgasmus z partnerky nevytlučete. Chcete pochvalu za skvěle odvedenou práci? Tak se vyzbrojte pořádným kladivem a hurá na to!

 • Gely na posílení erekce – než na to hupsnete, namažte si penis speciálním gelem nebo krémem. Tahle mazadla zvýší prožitek z milování a prokrví tkáně, čímž promění měkkýše v šutr. Yooo, ale opatrně, ať své lásce nevypíchnete oko.

 • Tablety a prášky na posílení erekce – už po měsíci zobání přírodních tabletek se můžete pyšnit pevnějším údem. Tablety fungují v podstatě stejně jako gely a krémy, ale jejich účinky mívají dlouhodobější efekt.

Vyždímejte z toho, co se dá

To nejlepší na konec! Dámy, chcete znásobit své šance na orgasmus? Stačí pár kapek stimulačního gelu a začnou se dít věci. Tahle séra a gelíky prokrví citlivé partie a nažhaví je do akce. Yoo, bude to hřát, bude to brnět, bude to boží!

 • Stimulační gely na bod Gtajuplný bod dámské rozkoše už najdete i bez navigace. Stačí namazat a za následný slastný křik vás budou všichni sousedi okolo nenávidět :).

 • Stimulační gely na klitoris – stimulace tohohle malinkého čudlíčku je mnohdy jediná věc, která ženu dovede až k vrcholu. Tak z toho vyždímejte, co se dá. Ááách.