Jak se vyznat v afrodiziacích a jak vybrat to správné

Máte sex jednou měsíčně (nebo ani to ne), a když už k němu dojde, stojí za starou bačkoru? Nevěšte hlavu, nic není ztraceno. Stačí použít afrodiziaka a chuť na sex se zase vrátí. Pojďme se teď těmto kouzelným přípravkům mrknout na zoubek.

Afrodiziaka vrací chuť na sex – stačí si jen vybrat to správné

Aby si naši předkové trochu zašpásovali, nosili nevkusné amulety a popíjeli vývary z varlat všelijakých zvířat. Brrr. Vy naštěstí nemusíte dělat nic z toho. Uf! Zapomeňte i na chemické driáky (viagru) a jedovaté nápoje lásky. Moderní afrodiziaka probudí touhu a zlepší váš sexuální výkon přírodní cestou.

Nutno však podotknout, že afrodiziaka působí na každého trochu jinak. Pokud tedy nezpozorujete žádný rozdíl, neznamená to, že je vaše libido navždy ztraceno – prostě vyzkoušejte něco jiného.

Afrodiziaka pro muže probudí spící zvíře k životu

Netvrdíme, že známe trik, po kterém vám do rána naroste půlmetrový lapač samiček v permanentní erekci. Afrodiziaka pro muže vám však mohou dopomoci k přesvědčivějším postelovým výkonům a pevnějšímu penisu.

 • Chci se stát sebevědomým krotitelem divé zvěře
  Přírodní doplňky stravy povzbudí sebevědomí, zlepší náladu, zvýší průtok krve do svalů (pevnější erekce z vás udělá divokého kance). Zázraky se však nedějí přes noc – tyto tablety jsou určeny pro dlouhodobější užívání.

 • Chci do toho bušit celou noc
  Přípravky pro oddálení ejakulace nakloní čas na vaší stranu. Prostě je stačí jen aplikovat na penis. Tlumivé spreje a gely mírně znecitliví vaše nádobíčko – sex bude pořád boží, ale výstřiky se oddálí. Efekt můžete podpořit ještě tabletami pro okamžité posílení erekce nebo elixírem lásky.

 • Chci, aby se můj kyj tyčil do nebes
  Máte problémy s erekcí? Díky tabletám, gelům a krémům na posílení erekce, které naženou krev do správných míst, se můžete ohánět klackem tvrdým jako skála. Pravidelné používání pak zajistí lepší efekt, to dá rozum.

 • Chci nalákat samičku do postele
  Na lov samiček se nakopněte afrodiziaky a pořádně pošplíchejte feromony. Šanci na zásun tím mnohonásobně zvýšíte. Parfém s feromony znásobí vaši přitažlivost a posílí sebevědomí.

 • Chci mít hodně mrštných pulců
  Buď se snažíte o mimčo, nebo má vaše milá ráda pořádně vykropenou svatyni. Ať je to jak chce, přípravky na zvýšení objemu ejakulátu vám pomohou dosáhnout obojího. Čím déle je budete brát, tím větší je šance, že se dílo podaří.

Afrodiziaka pro muže prodlužují postelovou výdrž a napomáhají ke kvalitnější erekci

Afrodiziaka pro ženy zruší bolest hlavy

Každá žena si občas přeje, aby "manža" konečně zalehnul ke spánku a svou nabídku kvalitního sexu si schoval na příště. To je normální. Pokud se však do sexu musíte nutit mnohem častěji než dřív, afrodiziaka pro ženy vám pomohou, aby vám muž neutekl za jinou. 

 • Chci mít chuť si zašpásovat
  Přírodní afrodiziaka ve formě tablet bojují s únavou (úhlavním nepřítelem sexu), zvyšují sexuální libido, pozitivně působí na ženskost (sebevědomá žena to v posteli víc rozbalí), psychiku a hormonální systém (zmírňují nepříznivé příznaky menopauzy). Kromě toho také účinně prokrvují celou pánevní oblast, čímž napomáhají ke snadnějšímu dosažení silnějších orgasmů. Pro dosažení nejlepšího účinku je nutné tyto pilulky zobat delší dobu.

 • Chci experimentovat a dosahovat vrcholů jako na běžícím páse
  Stimulační gely a krémy znásobí vaši šanci na orgasmus. Trocha stimulantu pořádně prokrví klitoris, bod G i svěrač nebo bradavky. Citlivá místečka pak budou brnět, hřát nebo chladit a vy budete mít k orgasmu (i mnohonásobnému) blíž než obvykle.

 • Chci být uzoučká jako za mlada
  Uspokojivý sex je to nejlepší afrodiziakum a užší dírka přinese intenzivnější potěšení vám i vaší polovičce. Gely či séra na zúžení vaginy omladí vaše intimní partie po porodu i menopauze.

 • Chci se stát sebevědomou šelmou a lovit samečky
  Opojná vůně feromonů nakopne vaše sebevědomí, zvýší přitažlivost i ženský šarm a přivábí zástupy mužských. Efekt pak posílíte afrodiziaky ve formě tablet, které je však nutné brát delší dobu.

On je hotový po pěti minutách, přitom ona se ani nestihla zahřát?

Chcete vydržet déle a užít si více než obvykle? Po večeři si připravte elixír lásky nebo půlhodinku před sexem lupněte tablety plné povzbuzujících látek (Venicon pro ženu a Drive X pro muže). Pak už stačí použít prokrvující sérum na bod G a sprej na oddálení ejakulace (nezapomeňte na kondom, aby se účinky nepřenášely). Na tuhle prodlouženou jízdu zakončenou strhujícím vyvrcholením jen tak nezapomenete.

 
Afrodiziaka pro ženy odbourávají bariéry a nakopávají sebevědomí