Dodání do Vánoc garantujeme do pondělí 18. prosince 14:00, při objednávce produktů, které jsou skladem.
12 položek celkem
Kožené

Vaše láska se pořád někde toulá? Prrr, tak to tedy ne. Každé neposlušné zlobítko, zkrotí kožený obojek a vodítko. Už víte, kam vyrazíte na první nemravnou procházku?

Chcete, aby vás partner poslouchal na slovo? Nasaďte mu na krček stylový kožený obojek a má to spočítaný. Jupííí. U BDSM obojků je důležité, aby měly jedno nebo více oček pro připevnění vodítka, pout či jiných důležitých serepetiček.

Vzrušující hrátky s koženými obojky a vodítky

Obojky slouží k označkování či ponížení submisivního partnera. Dalším nezbytným doplňkem ke koženému obojku je vodítko, se kterým svou lásku můžete omezovat a ovládat tak, jak se vám zlíbí. Stylové chokery při celodenním nošení vyjadřují oddanost k Pánovi či Paní. Yooo, tady se bude poslouchat!

Kůže je náramně sexy klasika, která BDSM a čuňačinkám prostě sluší. Je měkkáodolná, snadno přebírá vlhkost okolí (takže i pot a šťávičky) a občas může vykazovat drobné povrchové nedostatky (třeba kvůli vráskám a jizvičkám zvířete), díky kterým jsou však jednotlivé kousky zcela unikátní. A pokud vás zajímá, jak se o BDSM obojky z kůže náležitě starat, vše potřebné najdete v našem rychlém taháku.

TIP: Každé zlobidlo si zaslouží nejen svůj kožený obojek, ale také porci vzrušujícího trápení. Mrkněte na články Průvodce BDSM pomůckami pro začátečníkyPrůvodce BDSM pomůckami pro pokročilé, kde zjistíte, jaké láskyplné zbraně můžete na svou polovičku vytasit. Vrrrr, třeba pouta nebo plácačku!