Chokery na krk

Nejprodávanější

16 položek celkem
Chokery

Chcete si označkovat terén? Potřebujete důkaz oddanosti? Nasaďte své lásce na krk stylový choker a už bude jenom vaše. Ať zvolíte krajkový, silikonový, kožený či kovový, na krku vaší polovičky se bude vždy krásně vyjímat.

Hledáte stylový doplněk k erotickému prádlu? Mrkněte na chokery, které doladí váš outfit a ozdobí i nahé tělo. Chokery také můžete nosit jako výraz submisivity a oddanosti vůči vaší polovičce. Vrrrr.

Z čeho jsou sexy chokery na krk vyrobeny?

V této kategorii naleznete krajkové, silikonové, kovové i bižuterní chokery na krk. Některé jsou ozdobené sexy šněrováním či štrasovými kamínky, případně mají praktický kroužek, ke kterému můžete snadno připnout vodítko. YOOoo, tyhle kousky vám budou náramně slušet!

TIP: Nasaďte své lásce sexy choker a polapte ji to svých milostných sítí. Ještě jste bondage nikdy nezkoušeli? Nebojte, omezovat pohyb je brnkačka a zvládnou to i úplní začátečníci – přečtěte si průvodce bondage pro začátečníky a zjistěte, jak na to. 


Proč lidé nosí choker při erotických hrách

Pro některé lidi může být choker či náhrdelník pouze estetickou a stylovou ozdobou krku, která zvýrazňuje krk a vytváří smyslný nebo dominantní vzhled, případně jen doplňuje erotické prádlo.

Choker může být použit i jako symbolický atribut, který označuje určitou roli nebo dynamiku v erotické hře, například submisivní nebo dominantní postavení. Proto se často využívá při BDSM hrách a v D/s vztazích.

Jeho nošení může být také způsobem, jak vyjádřit touhu, sebevědomí nebo vnitřní fantazie během erotického zážitku.

Choker může pomoci vytvořit specifickou atmosféru a zvýšit vzrušení během erotických her, protože může dodat zážitku nový vizuální a emoční prvek. Dokonce může být součástí kostýmu při role play, kdy pomůže vytvořit specifickou atmosféru.

Nošení chokeru na krk může být součástí dohodnutého rituálu mezi partnery při erotických hrách. Může to být forma vzájemného souhlasu a společně sdíleného zážitku.

Jak si vybrat choker na krk

Chokery jsou skvělým doplňkem, pomocí kterého vyjádříte svůj individuální styl a vkus, proto vybírejte BDSM náhrdelník, který vám přináší radost a u kterého cítíte, že podtrhuje vaši osobnost. Zvažte barvu chokeru a případné dekorace, jako jsou přívěsky, kamínky nebo řetízky.

Přemýšlejte i nad tím, kdy a kde plánujete choker nosit. Výběr se může lišit pro každodenní nošení, večerní akci, nebo speciální příležitost.

Rozhodněte se, z jakého materiálu by měl být choker vyrobený. Materiál totiž může ovlivnit nejen vzhled, ale i vaše pohodlí. To je klíčové zejména ve chvíli, kdy plánujete nosit choker delší dobu.

Chokery jsou různě široké – můžete si vybrat z nabídky úzkých a jemných BDSM náhrdelníků, ale i širokých a výrazných chokerů. Zvolte takovou šířku, která vám bude pohodlná a která bude ladit s vaším osobním stylem.

Délka chokeru může ovlivnit jeho vzhled a vaše pohodlí. Ujistěte se, že je choker dostatečně dlouhý, aby vás při nošení neškrtil na krku a zároveň nebyl příliš volný.

Čím nahradit choker při BDSM hrách

Při BDSM hrách můžete choker nahradit obojkem. Nejen že dodá "drsnější" vzhled, ale navíc jej snadněji zapojíte do svých her. Třeba k němu připnete vodítko a partnera si hezky povodíte.

, Tým YOO.cz

Jak se o choker starat

Když choker náhrdelník nenosíte, uchovávejte ho odděleně od jiných šperků, aby nedošlo k poškrábání nebo zamotání. Ideálně použijte měkký látkový pytlík nebo krabičku.

Pokud víte, že choker nebudete nějakou chvíli nosit, uložte ho na tmavém a suchém místě, abyste minimalizovali expozici slunečnímu záření. To totiž může způsobit zblednutí barev.

Snažte se vyhnout kontaktu chokeru s vodou. Ta totiž může způsobit poškození materiálů, zejména pokud choker obsahuje kovové části. Před koupáním, sprchováním nebo cvičením choker raději sundejte.

Zabraňte kontaktu chokeru s parfémy a kosmetikou. Parfémy, opalovací krémy, make-up a další kosmetiku aplikujte už před nasazením chokeru. Chemické složky obsažené v těchto produktech mohou poškodit materiály chokeru.

Pokud choker potřebujete vyčistit, postupujte podle pokynů od výrobce. Některé materiály mohou být citlivé na určité čistící prostředky.

Při nasazování a sundávání chokeru buďte opatrní, abyste ho nepoškodili a aby se nezachytil do dalších šperků nebo nezamotal do vašich vlasů.

Vyberte si svůj choker ještě dnes

Choker na krk podtrhne vaši osobnost, doplní váš outfit a dokonce může vnést jiskru do vašeho milostného života. Pojďte si vybrat z naší žůžo nabídky chokerů ten svůj.