Skleněné anální kuličky Pipedream ICICLES No. 43

Kód: 4779
Neohodnoceno
Značka: Pipedream
909 Kč
skladem

Stylové anální potěšení ze skla

  • elegantní design
  • ručně vyráběné z odolného borosilikátového skla
  • ideální pro hrátky s teplotou (dildo lze nahřát nebo zchladit)

Dopřejte si slastnou rozkoš - skleněné anální kuličky Pipedream ICICLES No. 43 jsou stylovým kouskem pro každou prdelku. O výraznou stimulaci zadních vrátek se postarají výrazné přechody mezi jednotlivými kuličkami. Mírně zahnutý tvar hračky je ideální pro dráždění prostaty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dopřejte si slastnou rozkoš - skleněné anální kuličky Pipedream ICICLES No. 43 jsou stylovým kouskem pro každou prdelku.

O výraznou stimulaci zadních vrátek se postarají výrazné přechody mezi jednotlivými kuličkami. Mírně zahnutý tvar hračky je ideální pro dráždění prostaty.

Hladké kuličky snadno vklouznou do zadečku a jejich průměr se pozvolna rozšiřuje. Díky své velikosti jsou kuličky skvělým pomocníkem pro smyslný anální trénink - postupně se propracujte až k té největší.

Srdíčko na konci kuliček poslouží jako madlo (za které se kuličky dobře drží), nebo stylová anální zarážka - partner (či partnerka) bude šílet touhou, až na něj vyšpulíte takto ozdobený zadeček.

Anální kuličky jsou ručně vyrobené z pevného a odolného borosilikátového skla - to je bezpečné pro lidskou pokožku, hypoalergenní a dobře se čistí.

Erotické pomůcky ze skla jsou ideální pro hrátky s teplotou - anální kuličky lze snadno ohřát nebo zchladit pomocí teplé či studené vody.

Při lubrikaci můžete použít jakýkoliv lubrikační gel. Čistěte pomocí teplé vody a jemného mýdla, případně speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

  • Rozměry: celková délka cca 20,5 cm, zasunutelná délka 15 cm, průměr 2,3 - 3,4 cm
  • Barva: transparentní růžová
  • Materiál: borosilikátové sklo
  • Výrobce: Pipedream (USA)
?
9 /ks0.36 /ks

Doplňkové parametry

Kategorie: Anální kuličky
Barva: průhledná, růžová
Materiál pomůcky: sklo
Je na elektřinu?: Ne
Velikost: 20.5 cm
Velikost (vibrátory, dilda): střední (17-21 cm)
Vlastnosti: průhledný, průsvitný, stimulační výstupky, hypoalergenní
Průměr: 3.4 cm
Průměr pomůcky: 3-4 cm (průměr)
Produktová řada: Icicles by Pipedream
Vhodné pro: pro muže, pro ženy