Vibrační venušiny kuličky

Nejprodávanější

4 položek celkem
Vibrační

Dopřejte si pořádný vaginální workout. Vibrační venušiny kuličky roztančí lůno slastí a vytrénují pánevní svalstvo k dokonalosti. Vrrrr, vrrrr, konečně se ke cvičení nebudete muset přemlouvat.

Užijte si spoustu vrrrrrrrnivých okamžiků a vytrénujte pánevní svalstvo k dokonalosti. Vibrační venušiny kuličky nejsou pouze krásnou a sexy hračkou, ale i prospěšnou zdravotní pomůckou

Jak často nosit vibrační venušiny kuličky?

Aby byl trénink efektivní, makejte na svém svalstvu zhruba 30 minut denně. Vibrační venušiny kuličky noste při přirozeném pohybu. Tím může být chůze, mírný běh, plavání, tanec nebo třeba úklid či vaření. Tyto činnosti rozhýbou tělo, vytvářejí jemnou pohybovou energii a stimulují tak vaginální svaly.

TIPPosílené svaly pánevního dna vám zajistí silnější kontrakce a explozivní orgasmus při klasickém sexu. Při pravidelném cvičení s venušinými kuličkami se navíc naučíte ovládat vaginální svaly, takže při milování ohromíte svůj protějšek "pevným stiskem". Přečtěte si kompletního průvodce venušinými kuličkami a dozvíte se mnohem víc. 


Jak vybrat správné vibrační venušiny kuličky?

Venušiny kuličky s vibracemi přinášejí do vašeho tréninku pánevního dna nový level potěšení a rychlejší efekt, ale je potřeba si vybrat ty správné. Stejně jako u klasických venušiných kuliček závisí především na jejich rozměrech a hmotnosti:

  • Pro ženy, které mají po klasickém porodu nebo pociťují příznaky oslabeného pánevního dna (např. bolestivý sex, slabý orgasmus či samovolný únik moči) jsou pro začátek vhodné větší a lehčí venušiny kuličky s průměrem cca 3,5 cm a hmotností kolem 50 g.
  • Ženy, které chtějí kuličky používat preventivně a netrpí žádnými potížemi, si mohou už ze startu dovolit kuličky malé a těžší (kolem 70 – 80 g i výše).

Design a barva kuliček závisí na vašem vkusu, materiál volte tak, aby byl zdravotně nezávadný a nezpůsoboval alergie. Nejlepší jsou kuličky ze silikonu, který je příjemný na dotek, hypoalergenní, jednoduše se čistí a rychle se zahřeje na teplotu těla.

U vibračních kuliček pak záleží i na jejich funkcích. Některé mají v jedné kuličce motorek a ve druhé pohyblivé závažíčko, jiné mají pouze motorek, takže neštěrchají, ale přinesou vám pouze různě intenzivní vibrace a vibrační programy. Pokud upřednostňujete jednoduché ovládání, volte vibrační kuličky na dálkové ovládání. Jestliže vám jde o diskrétní potěšení, hledejte kuličky s tichými vibracemi.

Venušiny kuličky na dálkové ovládání většinou ovládáte bezdrátovým ovladačem, některé ale můžete ovládat i přes aplikaci v chytrém telefonu. V ní pak najdete spoustu zábavných vibračních módů.

Vibrační kuličky pro efektivní trénink

Pokud to s tréninkem pánevního dna myslíte vážně, vyberte si kuličky s dotykovými senzory a ovládáním přes aplikaci, ve které najdete i nejrůznější tréninkové programy. Ty vám pomohou zefektivnit trénink podobně jako trenér v posilovně.

, Tým YOO.cz

Vyzkoušejte vibrační kuličky co nejdříve

Vibrační kuličky jsou ideální pomůckou, se kterou dostanete své pánevní dno do skvělé kondice a zvýšíte sexuální potěšení sobě i partnerovi. Vyberte si vibrační venušiny kuličky z naší široké nabídky a začněte se vzrušujícím tréninkem pánevních svalů co nejdříve.