Venušiny kuličky vám zajistí lepší orgasmus i zdraví. Vyberte si ty správné

Užijte si spoustu vzrušujících okamžiků a vytrénujte pánevní svalstvo k dokonalosti. Venušiny kuličky nejsou pouze krásnou a sexy hračkou, ale i prospěšnou zdravotní pomůckou. Přečtěte si, jak venušiny kuličky vybrat, a noste je jako bohyně.

Venušiny kuličky jsou sexy hračka i šikovná zdravotní pomůcka

Orgasmus v ceně permanentky do běžného fitka většinou nedostáváte, že? Při cvičení pánevních svalů si však vyvrcholení pravděpodobně vychutnáte. Pro trénink s venušinými kuličkami potřebujete nasazení a odhodlání, benefity však stojí za to. Vaší tělocvičnou se navíc může stát cokoliv – makejte na svém intimním svalstvu v domácnosti, v práci i na nákupech.

Víte, že?

Venušiny kuličky většinou "štěrchají". Uvnitř se nacházejí volně se pohybující kuličky, které při sebemenším pohybu narážejí do stěn vnějších kuliček, čímž je rozechvívají a stimulují poševní stěny. Díky tomu se i během nudného mytí nádobí budete radostně vrtět a ošívat. Pokud uvnitř nemají pohyblivé kuličky, tak se jedná o vaginální činku. Pokud jste tedy extrémně vzrušivá a obáváte se orgasmických výbuchů uprostřed nákupního centra, na pochůzky zvolte raději činky.

Zajistěte si lepší sex a vyhněte se inkontinenci

Intimní problémy mohou postihnout i vás. Pokles estrogenu způsobený přibývajícím věkem, nadváha, porody, nezdravý životní styl, sedavé zaměstnání – to vše vám oslabí pánevní svalstvo a tím i snadno zruinuje sexuální život.

Navraťte svému lůnu potřebnou sílu a vyhněte se močové inkontinenci, bolestem zad, nepříjemným pocitům při močení, menstruační bolesti, bolestivému pohlavnímu styku nebo bolesti při fyzické zátěži. Začněte trénovat. Díky cvičení s venušinými kuličkami si snáze uvědomíte, které svaly zatínáte, takže trénink bude efektivnější a intenzivnější než při cvičení bez nich. No a navíc bude mnohem příjemnější.

Přínos ve formě zdravotních benefitů je jasný, i v sexu však můžete ze cvičení těžit. Posílené svaly pánevního dna vám zajistí silnější kontrakce a explozivní orgasmus při klasickém sexu. Při pravidelném cvičení s venušinými kuličkami se navíc naučíte ovládat vaginální svaly, takže při milování ohromíte svůj protějšek "pevným stiskem".

Vyměnitelné venušiny kuličky poskytují široké možnosti tréninku

Jak vybrat venušiny kuličky?

Čím užší máte vaginu, tím menší kuličky si vyberte. Standardní velikost kuliček je kolem 3 - 3,5 cm. Hmotnost kuliček pak volte podle zkušeností. Pokud pozorujete, že je svalstvo slabé a máte pocit, že je potřeba ho zpevnit, měla byste raději začít s lehčími kuličkami (kolem 50 g). S postupem času pak můžete váhu navyšovat. Jestliže na sobě zatím nepozorujete žádné zdravotní obtíže, můžete klidně začít s kuličkami s hmotností kolem 70 g.

Venušiny kuličky z plastu mají intenzivnější chvění, ale jsou tvrdé a hlučnější. Kuličky ze silikonu, TPE, TPR či gumy, případně kuličky těmito materiály potažené, bývají příjemnější na omak a jsou tišší, ale chvění bývá trochu tlumené. Jste zkušená? Pořiďte si kovové venušiny kuličky, které do vaginy vložíte volně bez jakéhokoliv pouzdra (nejsou spojené, někdy se jim říká Ben-Wa kuličky), obří venušiny koule nebo venušiny kuličky pro elektrosex.

  • Vyměnitelné venušiny kuličky: chcete se dopracovat od úplných začátků až k pořádně vytrénovaným svalům pánevního dna? U vyměnitelných kuliček můžete jednoduše měnit jejich hmotnost.
  • Vibrační venušiny kuličky: hledáte kuličky, které vám trénink pánevních svalů ještě více zpříjemní? Vibrující kuličky jsou perfektní volbou. Vydráždí vás až na hranici extáze.
  • Sady venušiných kuliček: jste začátečnice a chcete se vypracovat, ale nelíbí se vám vyměnitelné kuličky? V sadě najdete několik venušiných kuliček ve stejném designu o různé hmotnosti.
  • Ben-Wa kuličky: ráda byste zkusila něco neobvyklého? Tyto kuličky fungují na principu vlastní váhy (stejně jako vaginální činky) - po vsunutí do vaginy se "snaží" vlivem gravitace vyklouznout ven a nutí vás tak zatínat svaly pánevního dna. Jedná se o obyčejné kuličky, většinou ze skla nebo kovu. Nic v nich neštěrchá a nejsou spojené žádným provázkem.

Vibrační kuličky vám zpříjemní trénink poševního svalstva

Manuál k použití venušiných kuliček

Udělejte si pohodlí, naneste na kuličky dostatečné množství lubrikantu (pokud jste dostatečně vlhká, lubrikant nepotřebujete) a jednu po druhé je zasuňte do vaginy směrem dopředu a nahoru tak, aby koncová smyčka zůstala venku podobně jako u zavádění tampónu. Jakmile jsou kuličky uvnitř, několikrát se projděte po pokoji, abyste si na jejich přítomnost zvykla. Příjemné, že?

Pokud už máte něco natrénované a víte, že kuličky udržíte v sobě, je čas na akci v terénu. Vyjděte ven a kráčejte jako bohyně!

Aby byl trénink efektivní, makejte na svém svalstvu zhruba 30 minut denně. Kuličky noste při přirozeném pohybu. Tím může být chůze, mírný běh, plavání, tanec nebo třeba úklid či vaření. Tyto činnosti rozhýbou tělo, vytvářejí jemnou pohybovou energii a stimulují tak vaginální svaly. Kuličky navíc budou mít tendenci díky gravitaci vyklouzávat ven, což vás bude nutit svaly zatínat - a to je přesně to, o co u tréninku pánevního dna jde. Tak hurá trénovat, ať máte vaginální svalstvo ve formě :)