Rukavice a rukavičky

Nejprodávanější

14 položek celkem
Rukavice, rukavičky

Sexy rukavice jsou jako dělané na ozdobení rukou a rozmazlování partnera smyslnými doteky i vzrušujícími průniky. YOO, stačí si dát rukavičky a bude vrnět do chviličky.

Vyzbrojte se stylovými rukavicemi a rukavičkami a svádějte pouhým dotekem. Sexy rukavice a rukavičky jsou ideálním doplňkem erotického prádla i roleplay kostýmů.

Materiály sexy rukavic a rukaviček

U nás si vyberou něžné vanilky i příznivci divokých hrátek. Materiál je ve většině případu krásně elastický, takže vám rukavice a rukavičky obepnou ručku jako druhá kůže, božííí. Tak jaké rukavice si vyberete? Budou to saténové, krajkové, lesklé, lakované nebo latexové?

TIP: Nasaďte si rukavičky a odvažte se v rámci drsnějších BDSM hrátek. Připoutejte svou lásku k posteli, ztlumte její hlasité mrouskání a pak ji párkrát plácněte po nahé prdýlce… to bude vzrůšo! Nasosejte inspiraci v průvodci BDSM pomůckami pro začátečníky


Proč si vzít do postele sexy rukavičky?

Rukavičky mohou být využity jako zajímavý a hravý prvek při erotických hrách a intimitě. Jsou jedním z mnoha různých doplňků, které mohou přispět ke zvýšení vzrušení, rozmanitosti a fantazii během intimních chvil. Někdy jsou prostě jen doplňkem k erotickému prádlu, kdy dotváří váš celkový look.

Sexy rukavice vyrobené z různých materiálů, jako je například hedvábí, latex nebo samet, mohou zvýšit senzorický zážitek během hraní s tělem vašeho partnera. Jemné doteky nebo dráždění přes vrstvu látky mohou být příjemným a vzrušujícím prvkem.

Rukavičky mohou být využity i při hrách s dominancí a submisivitou. Nositel rukaviček může představovat dominantního partnera a používat je k přikázání nebo lehčímu "trestání" submisivního partnera. Využijete je i u různých role play scénářů, třeba při hře na sexy služku nebo lékařku.

Pro některé lidi jsou rukavice erotickým fetišem, což znamená, že je vnímají jako zvláštně vzrušující nebo sexuálně přitažlivé. Využívání rukaviček tak může sloužit k uspokojení fetišistických tužeb a fantazií. Může se jednat jak o rukavičky samotné, tak i materiál, ze kterého jsou vyrobené.

V některých případech mohou rukavičky sloužit i k zajištění bezpečnosti a hygieny při používání erotických hraček a během některých sexuálních praktik. Gumové rukavice jsou jako dělané třeba na klinik hry a fisting, při kterých zajišťují čistotu a v kombinaci s lubrikantem i dostatek kluznosti.

Co když sexy rukavičky nestačí?

Pořídili jste si sexy rukavice jako doplněk k erotickému prádlu, ale stále máte pocit, že vašemu outfitu něco chybí? Mrkněte se i na další doplňky, jako jsou paruky, ozdoby na krk či škrabošky.

, Tým YOO.cz

Jaké jsou typy sexy rukavic?

  • Kožené rukavice – oblíbený erotický doplněk především při BDSM hrách, protože nositeli dodávají sílu a dravost.
  • Dlouhé rukavičky – jsou elegantní a vzrušující. Mohou být vyrobeny z různých materiálů, jako je hedvábí, latex nebo krajka, a často se používají pro role-playing nebo jako součást fetišistických scénářů.
  • Průhledné rukavice – jsou vyrobené z průhledných nebo síťových materiálů. Mohou být velmi atraktivní a sexy, protože poskytují subtilní náhled na pokožku a mohou přidat zvýšený dotek tajemna.
  • Latexové rukavice – jsou oblíbené mezi milovníky latexu a BDSM her. Mají lesklý povrch a mohou dodat hrám erotickou a záhadnou atmosféru.
  • Saténové nebo hedvábné rukavičky – jsou luxusní a jemné na dotek. Dodávají romantický nádech a mohou být využity pro senzorické doteky a masáže.
  • Rukavice s dekoracemi – mohou být zdobeny různými prvky, jako jsou mašle, pentle, korálky nebo kamínky. Tyto dekorace mohou dodat rukavicím ještě více šarmu a atraktivity.
  • Krajkové rukavičky – působí elegantně a smyslně. Bývají průsvitné, takže zcela nezakryjí pokožku.

Při používání rukavic myslete na souhlas

Je důležité, aby bylo použití rukaviček dobrovolné – oba partneři by měli souhlasit s jakýmikoli prvky nebo hrami během intimity. Komunikace, respekt k hranicím a vzájemný souhlas jsou klíčové pro zajištění příjemného a bezpečného erotického zážitku.

Každá osoba má odlišné představy o tom, co ji vzrušuje, a důležité je najít vzájemně přijatelné a potěšující způsoby, jak si společně užívat intimitu. Promluvte si tedy s partnerem o tom, co od použití rukaviček během erotických her očekáváte a jak je chcete využít. Při rozhovoru mějte otevřenou mysl a buďte ohleduplní k přáním partnera.

Jak se starat o sexy rukavičky?

Každý materiál může vyžadovat trochu jinou péči, proto se vždy řiďte pokyny výrobce ohledně péče a údržby rukaviček. Na štítku nebo v informacích uvedených v obalu můžete najít specifické pokyny, které byste měli dodržovat.

Obecně se doporučuje prát sexy rukavičky ručně, a to v teplé vodě s jemným mýdlem nebo speciálním pracím prostředkem na jemné látky. Jemně namočte rukavičky a lehce je omyjte. Nenamáčejte je zbytečně dlouho a příliš je netřete. Nepoužívejte agresivní chemikálie nebo bělící prostředky, které by mohly poškodit materiál rukaviček.

Po praní rukavice vždy důkladně opláchněte ve studené vodě, abyste odstranili zbytky mýdla nebo čistícího prostředku.

Pokud jsou rukavičky mokré, nechte je nejprve uschnout na vzduchu nebo položte na čistou a suchou podložku. Skladování mokrých rukaviček může vést k vývoji plísní a nepříjemnému zápachu. Nesušte je přímo na slunci nebo na přímém zdroji tepla, jako je topení nebo sušička. Přílišné teplo může poškodit materiál a způsobit ztrátu elasticity.

Rukavičky uložte na suchém a čistém místě. Nejlepší je uchovávat je odděleně od ostatního prádla a dalších oděvů. Pokud jsou erotické rukavice zdobeny mašlemi, pentlemi nebo jinými dekoracemi, vyhněte se jejich nadměrnému tahání nebo tření, abyste zabránili jejich poškození.

Rukavice a rukavičky do každé ložnice

Rukavičky mohou mít třešničkou vašeho sexy outfitu, ale také mohou přinést do vašeho intimního života jiskru a spoustu nevšedních a vzrušujících zážitků. Pojďte si vybrat z naší žůžo nabídky rukavic ty své a překvapte partnera či partnerku smyslnými doteky.