10 položek celkem
Polštáře na sex

K čemu obyčejný polštář, když můžete mít polštář na sex? Tyhle speciální polštářky vám zpřístupní všechny tělesné otvůrky, usnadní námahu a vyzdobí ložnici. YOOoo, sex ještě nikdy nebyl jednodušší.

Toužíte prozkoumat nové milostné úhly? Polštáře na sex pomáhají zpříjemnit milování a dovolí vám vyzkoušet zbrusu nové polohy, na které jste si doposud netroufali. Stylové a rozmanitě tvarované podložky a polštářena sex doslova vyzývají k experimentům, tak hurá do toho.

TIP: Spoustu poloh vám usnadní také houpačky na sex.

Jaké polštáře na sex tady najdete?

V naší nabídce najdete podložky a polštáře na sex z měkké pěny i různé nafukovací kousky. Polštáře na milování jsou ty nejlepší sexuální zlepšováky – některé jsou malé a hodí se například na podložení zadečku, ty větší vám už dopřejí opravdový komfort.

Možná jste ani netušili, že mnoho produktů z této kategorie pomáhá zpříjemnit a usnadnit milování také handicapovaným lidem. YOOoo, každý má právo na skvělý sex.

TIP: Chcete to své milé udělat hezký? Podložte její prdelku polštářem na sex a dejte jí jazykovou lekci. Uspokojivý orální sex je sice umění, ale v tomto případě může stát umělcem úplně každý. Jak na to se dozvíte v článku Jak udělat ženu pusou