Jak vybrat erekční kroužek a jak ho správně nosit?

Kdo chce penis jako kladivo mít, musí si erekční kroužek nasadit. To je jasnačka! Přečtěte si, co tyhle kroužky umí, jak si vybrat ten pravý a jak ho správně nosit.

Erekční kroužek pomáhá udržet delší a pevnější erekci.

Chcete do toho bušit déle? Tak si jednou na zkoušku stáhněte penis do kroužku. Erekční kroužek je šikovná a neuvěřitelně těsná erotická pomůcka, která se nasazuje na penis. Ptáte se, k čemu je dobré penis "škrtit"? Když klacek tvrdne, rozšiřují se v něm cévy, do kterých se nalévá krev. Jenže jak rychle do penisu krev nateče, tak rychle občas i vyteče. Ups...

S malou pomocí erekčního kroužku lze penis přiškrtit tak, aby se v něm krev udržela déle. Tvrdým pinďourům 3x hurá!

Co kroužek umí už víte… ale jak s ním zacházet? Nošení erekčních kroužků má svá pravidla, která je nutné pořádně nastudovat.

Aby penis neupadl aneb pravidla nošení erekčních kroužků

 • Nenechte se zmást, samotné erekční kroužky vám erekci nevyčarují (achjo)slouží pouze k jejímu udržení. S erekcí jako takovou vám mohou pomoci vakuové pumpy nebo speciální doplňky stravy.

 • Kroužek se nasazuje na tvrdý penis (kromě kroužku z kovu, který se nasazuje ještě před ztopořením) – postará se o to, aby nahromaděná krev neodtékala zpátky do těla. Juchů, kdo by při sexu potřeboval krev v mozku, že? Jen ať zůstane pěkně v klacku!

 • Je to sice "škrtící" kroužek, ale ani tak by nemělo být jeho nošení bolestivé. Pokud to bolí, pryč s ním. Penis vám sice neupadne, ale mohl by přestat fungovat. Ajaj…

 • Pokud chcete nosit kroužek a kondom zároveň, nejdřív si nasaďte šprcgumu, poté kroužek.

 • Erekční kroužky můžete libovolně kombinovat s kroužky na varlata. Zaškrcení kulestroje sice nemá vliv na erekci, ale je to boží pocit.

 • Svou raketu můžete v erekčním kroužku věznit maximálně 20 minut. Pak ho sundejte a počkejte, až se vám obnoví krevní oběh.

 • Pokud pociťujete bolest, jakýkoliv nepříjemný pocit, změnu barvy penisu (do modra) či výrazný otok, ihned kroužek sundejte. Jestliže to z jakéhokoliv důvodu nejde, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.

 • Pokud trpíte cukrovkou, onemocněním kardiovaskulárního systému nebo berete léky na ředění krve či psychofarmaka, zkonzultujte použití erekčního kroužku se svým lékařem.

Existuje několik způsobů nošení erekčního kroužku - do těch větších můžete stáhnout i varlata.

Prodlouží kroužek sexuální výdrž?

Říká se to, nicméně zaškrcení penisu ovlivňuje výdrž zcela individuálně. Někdo vydrží déle, jiným se výdrž naopak zkrátí – nahromaděná krev totiž může zvýšit citlivost žaludu. Nezbývá vám tak nic jiného, než to vyzkoušet "na vlastní penis". Jde se na to!

Na každého tvrďáka se očko najde. Poznejte typy erekčních kroužků

Kroužky se liší tvarem, průměrem, velikostí i materiálem. Pokud chcete dosáhnout nejlepšího výsledku, nebojte se experimentovat. Pořiďte si více kroužků a najděte ten nejbombastičtější, který uspokojí vaše i partnerčiny potřeby. Yoo!

Jak je to s materiálem?

Elastické kroužky se mírně přizpůsobí průměru nádobíčka a dobře ho zaškrtí (příliš elastické kroužky však moc nefungují). U pevných si musíte dát pozor při výběru – moc velký vám bude plandat, příliš malý vás bude škrtit. Stahovací si pak přizpůsobíte podle sebe. Juchů, to bude erekce jak šutr!

TIP

Před použitím elastického kroužku se oholte, jinak vás vytahá za chlupy. Naopak masochistům se nedoporučujeme holit vůbec. To bude mučeníčko!

Erekční smyčky

Máte to rád těsné nebo ještě těsnější? Šup s ním do erekční smyčky. Nemusíte se bát, že by vás škrtila málo nebo naopak hodně, protože sevření si snadno nastavíte podle sebe. Jde se utahovat!

Vibrační erekční kroužky a kroužky se stimulací klitorisu

Napěchovaná jitrnice jí nestačí? Nooo, tak to chce něco extra. Erekční kroužky se stimulací klitorisu vám pomohou s erekcí i neuspokojenou ženou. Kroužky mohou mít vibrační patronu, skrytý vibrační motorek nebo jiné udělátko, které bude během milování rozmazlovat partnerčin čudlík slasti.

Dvojité a trojité erekční kroužky

Někdo to rád těsné úplně všude. Chcete pevně utáhnout i varlátka? Pak sáhněte po dvojitých a trojitých kroužcích. Ty vám pomohou zaškrtit banán i ořechy zároveň, a to na několik způsobů. Yooo, to si pošušňáte.

Kovové erekční kroužky

Drsný chlap musí mít drsný nástroj. Nasaďte si kovový erekční kroužek a budete mít ptáka jako z oceli. Wow, to budou roštěnky i rošťáci čubrnět!

Stimulační erekční kroužky

Šoupete ho sem a tam, ale pořád to není ono? Navlékněte si na kůl stimulační kroužek, který trochu připomíná piercing. Tyhle kroužky se většinou umísťují přímo za žalud (neslouží tedy ke zlepšení erekce) a při sexu stimulují oba partnery.

Sady erekčních kroužků

Co může být lepšího než jeden erekční kroužek? No přece sada erekčních kroužků! Na potěšení se prostě netroškaří. Střídejte je mezi sebou nebo si klidně nasaďte všechny naráz, choutkám se meze nekladou.

Typy erekčních kroužků: sáhnete po klasice, nebo potěšíte i partnerku silnými vibracemi?

Nasazování erekčního kroužku je brnkačka

 • Elastický erekční kroužek – postavte penis do pozoru, roztáhněte kroužek, nasaďte ho na nádobíčko a užijte si. Kroužek neroztahujte moc, ať vám nerupne.
 • Kovový erekční kroužek – nasaďte ho na penis, ten postavte do pozoru a užijte si. Po celou dobu sledujte reakce svého těla, v plné erekci totiž kroužek jen těžko sundáte (mějte po ruce lubrikant).
 • Stahovací erekční kroužek – postavte penis, nasaďte kroužek, utáhněte a užijte si. Yooo!