7 položek celkem
Fetish maska Pes
749 Kč
443
Kočičí maska Bad Kitty
499 Kč
6213
Čelenka s oušky MAZE, černá
399 Kč
8091
Lakovaná maska s kočičíma ušima Black Level 9862
Zvířecí masky

Jaká pohádka to bude dneska? Třeba o pejskovi a kočičce? Zvířecí masky vás během roleplay radovánek promění v divokou šelmu i poslušného domácího mazlíčka. Konečně si můžete splnit všechny své živočišné sny. Haf, haf!

Splňte si své nejdivočejší fantazie. Zvířecí masky jsou ideální na fetish a animal hrátky. Je jen na vás, jestli se proměníte v neposlušné štěně, mazlivé kotě nebo neposlušnou šelmu. Vrrrrrr, to bude divočina!

Jaké zvířecí masky u nás najdete?

V této kategorii najdete nejrůznější zvířecí masky (např. pes, kočka či zajíček) a roztomilé čelenky s oušky. Pokud vás hrátky na zvířátka zajímají, nezapomeňte si pořídit také kolík s ocáskem, který vaši přeměnu v divokou šelmu posune o level výše. Nebo si do univerzálního postroje připněte pořádný zvířecí penis. Haf, haf!

TIP: Pokud přemýšlíte, co všechno se vám může kromě stylovézvířecí masky ještě hodit, hoďte očko na články: Průvodce BDSM pro začátečníkyPrůvodce BDSM pro pokročilé a udělejte si přehled. YOOoo, co takhle vyzkoušet roubík nebo pouta? To bude divočina!