Menstruační houbičky Soft-Tampons MINI 10 ks

Kód: 2333
Neohodnoceno
Značka: JoyDivision
339 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
21.4.2021

Užijte si plavání i milování během menstruace

  • ideální jako náhrada běžného tamponu
  • hypoalergenní
  • pohodlné
  • absence šňůrky by mohla někomu vadit

Menstruační houbičky Soft-Tampons MINI jsou ideálním řešením pro ženy, které chtějí zůstat aktivní i v době menstruace. Anatomicky tvarované, příjemně měkké houbičky jsou perfektní náhradou běžných tamponů. Houbičky se dokonale přizpůsobí vašemu tělu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Menstruační houbičky Soft-Tampons MINI jsou ideálním řešením pro ženy, které chtějí zůstat aktivní i v době menstruace. Anatomicky tvarované, příjemně měkké houbičky jsou perfektní náhradou běžných tamponů.

Houbičky se dokonale přizpůsobí vašemu tělu. Oceníte je při sportu, v sauně, při plavání i při sexuálním styku. Hypoalergenní houbičky jsou vyrobené z hygienického materiálu, který byl dermatologicky i klinicky testován.

POUŽITÍ: Umyjte si ruce a poté houbičku vyjměte z ochranného obalu. Pro snadnější zavádění ji můžete navlhčit čistou vodou a následně dobře vyždímat nebo použít kapku lubrikačního gelu na vodní bázi. Tampon nejsnáze zavedete v dřepu, vsedě s roztaženýma nohama nebo vestoje s jednou nohou zvednutou (opřenou například o toaletu). Houbičku srolujte a zasuňte ji hluboko do pochvy, až dosedne na děložní hrdlo. Pro její vytažení použijte malý otvor v jeho horní (širší) části, kterým prostrčte prst a houbičku jednoduše vytáhnete ven.

TIP: Nenechte si ujít výhodné balení menstruačních houbiček Soft-Tampons MINI 50 kusů.

Rozměry: 5,5 x 4,5 x 2,7 cm (jeden tampon)
Barva
: růžová
Balení
: 10 jednotlivě (hygienicky) balených tamponů
Výrobce: JoyDivision

UPOZORNĚNÍ: Během menstruace a při používání houbiček dbejte na zvýšenou hygienu. V závislosti na intenzitě menstruace houbičky pravidelně vyměňujte. Doporučená doba použití je 4-6 hodin, max. 8 hodin. Po sexuálním styku vyjměte/vyměňte houbičku ihned. Houbičky neslouží jako antikoncepce. Pokud se během menstruace náhle objeví vysoká horečka, vyrážka, zvracení, průjem, bolesti v krku, pocity závratě až mdloby, houbičku okamžitě vyjměte a navštivte lékaře; tyto symptomy mohou být příznaky TSS (syndrom toxického šoku). Pokud jste v minulosti TSS prodělala, poraďte se o vhodnosti používání houbiček s lékařem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Menstruační houbičky (tampony)
Je na elektřinu?: Ne
Vlastnosti: hypoalergenní
Produktová řada: Menstruační houbičky (tampony) Soft-Tampons
Vhodné pro: pro ženy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: