Vibrační anální kolíky

Nejprodávanější

15 položek celkem
Vibrační

Baví vás hrátky se zadními vrátky? Vibrační anální kolíky vám rozechvějí půlky slastí. Tihle krasavci silně vrní a prdelku příjemně zaplní. Vrrrr, co víc si přát?

Dopřejte své prdelce pořádnou porci vrrrrrrnění. Vibrační anální kolíky se postarají o intenzivní stimulaci zadních vrátek. YOOoo, to bude dobrodrůžo!

Tihle krasavci jsou jako stvoření pro přípravu prdelky na větší a macatější hračky nebo penis. Většinou mívají stejný tvar jako klasické anální kolíky – udrží se tak v zadečku i během pohybu. Tak kam se s nimi vydáte?

Jak se ovládá vibrační anální kolík?

Tlačítko pro ovládání vibrací je většinou umístěno v rozšířené základně kolíku. Najdou se však i vibrační anální kolíky na dálkové ovládání, díky kterým budete mít své potěšení přímo pod palcem. YOOoo, pohodlíčko, vibrace… co víc si přát?

Že je vám to pořád málo? Tak se mrkněte na vibrační kolíky ovládané přes mobilní telefon. V aplikaci najdete spoustu dalších vibračních programů a zábavných módů (třeba i vibrování do hudby nebo podle zvuků v okolí). Občas můžete kolík ovládat i odkudkoliv na světě.

JAK NA ANÁLNÍ SEX: Trápí vás zatnutá zadnice? Už nemusí! Pokud toužíte čistě a bezbolestně brázdit svá anální zákoutí, mrkněte na náš článek o análním sexu. Kromě jednoduchého návodu na klystýr tam najdete i praktické uvolňovací tipy. Jupíí, to bude žůžo! 


Jak vybrat správný vibrační anální kolík?

V prvé řadě zvažte svoje zkušenosti a vyberte si takový průměr, který dokáže vaše prdelka pojmout. Malý anální kolík s průměrem do 3,5 cm je vhodný pro začátečníky, roztažené zadečky ale nejspíš neuspokojí. Hladovým zadečkům sednou spíše širší kousky.

Dále zvolte vhodný materiál. Hodně oblíbený je silikon, který je vysoce kvalitní, hypoalergenní, příjemný na dotek a snadno se zahřeje na teplotu lidského těla. Pokud toužíte po měkkém zážitku, tak raději sáhněte po gelovém kolíku. Své místečko v srdcích análních průzkumníků mají i kovové a skleněné anální kolíky, které jsou jako dělané na hrátky s teplotou.

Nezapomeňte se zaměřit i na funkce, které vám vibrační anální kolík nabízí. Prozkoumejte, zda je nabíjecí nebo na baterie, jak silné má vibrace a kolika vibračními programy vás rozmazlí. Některé kolíky mají i extra funkce, jako jsou masážní perličky nebo možnost ohřevu.

Jak využít anální kolík s vibracemi na maximum

Nikdy nezapomeňte anální kolík důkladně namazat lubrikačním gelem. Díky tomu kolík vklouzne do zadečku jako nic. Pro snadnější zásun můžete vyzkoušet i některý z přípravků pro uvolnění análního otvoru.

Pro hygieničtější hrátky s vibračním kolíkem vypulírujte svou zadní bránu pomocí klystýru. Není to sice úplně nezbytné, ale přinese vám to větší psychickou pohodu.

Při zavádění kolíku buďte trpěliví a nikam nespěchejte, aby měl váš zadeček čas se dostatečně roztáhnout. Abyste kolík využili na maximum, vyzkoušejte všechny intenzity a vzory vibrací a najděte si takový program, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Nebojte se experimentovat a vyzkoušejte různé úhly zásunu i polohy, abyste našli takovou, ve které vibrační anální kolík snadno vklouzne dovnitř a ve které vám přinese nejlepší stimulaci. S kolíkem se klidně můžete i procházet nebo si s ním užít sex s partnerkou či partnerem.

Vibrační kolík klidně zkombinujte s dalšími erotickými hračkami, kterými rozmazlíte i bod G, bradavky, klitoris nebo penis. Vibrace si totiž zaslouží každé citlivé místečko na těle.

Lze vibrační anální kolík něčím nahradit?

Anální vibrační kolík je jako dělaný pro vibrační potěšení zadečku během sexuálních her a procházek. Jestliže toužíte po hlubším provibrování zadního otvoru, podívejte se na anální vibrátory a vibrační stimulátory prostaty.

, Tým YOO.cz

Jak se o vibrační anální kolík starat?

Po použití anální kolík pečlivě vyčistěte teplou vodou a jemným mýdlem a vydezinfikujte speciálním čisticím prostředkem na erotické hračky. Pokud vibrační kolík není voděodolný, tak si dejte pozor, aby se voda nedostala k jeho vnitřnostem.

Po umytí vibrační anální kolík pořádně usušte a uložte ke spánku mimo sluneční světlo a zdroje vysokého tepla. Jestliže nemáte k dispozici originální obal, můžete použít třeba látkový pytlík nebo kosmetickou taštičku. Pokud je váš vrnící miláček na baterie a neplánujete jej delší dobu použít, tak je raději vyjměte.

Vyzkoušejte anální vibrační kolík co nejdříve

Váš zadeček si zaslouží slastné vrnění během masturbace i při sexu. Tak na co ještě čekáte? Pojďte si vybrat z naší bohaté nabídky análních kolíků s vibracemi ten pravý a pojďte si užívat.