Skleněná dilda

Nejprodávanější

26 položek celkem
Skleněné dildo Pipedream ICICLES No. 7
629 Kč
6363
Oboustranné skleněné dildo Icicles No. 55 8487
Skleněné anální kuličky ICICLES No. 66 4703
Skleněné dildo ICICLES No. 8
769 Kč
4674
Rovné skleněné dildo Gläs 7" Straight 6172
Skleněné dildo Icicles No. 5
529 Kč
8495
Skleněné dildo Gläs Purple G-Spot Tickler 4690
Skleněné realistické dildo Icicles No. 62 8485
Oboustranné skleněné dildo Sensual Glass Gina 8595
Skleněné dildo Icicles No. 2
619 Kč
8496
Skleněné dildo Sensual Glass Dolly
469 Kč
8594
Skleněná

Skleněná dilda potěší oko i klín a zaženou každý splín. YOO, skleněnky jsou prostě žůžo. Tak neváhejte a přivítejte u sebe doma krásné dildo ze skla, které se bude vyjímat nejen na poličce.

Máte chuť na něco luxusního? Mrkněte na skleněná dilda a užijte si jejich krásu vy sami, nebo je darujte jako dárek. Tyhle mazlíky využijete pro vaginální i anální stimulaci a dokonce jsou jako dělaná i pro hrátky s teplotou, protože je lze snadno ohřát nebo ochladit.

Proč si vybrat skleněné dildo?

Skleněná dilda patří mezi vysoce hygienické erotické pomůcky. Jsou totiž vyrobena z kvalitního a odolného skla (obvykle z borosilikátového skla, neboli Pyrexu), které je neporézní a snadno se čistí. Na hladkém povrchu se prostě breberky neudrží.

Tvrdost skla vám navíc dovolí lépe zatlačit na ta nejcitlivější místečka, a pokud má dildo stimulační výstupky, tak je skutečně i ucítíte. YOOoo, skleněná dilda si prostě zamilujete.

TIP: Radovánky se skleněným fešákem si nejlépe vychutnáte s kvalitním mazadlem. Pokud je totiž přední nebo zadní dírka málo vlhká, nejsou hrátky žádná hitparáda. Mrkněte na článek, který vám poradí s výběrem lubrikačního gelu, a vyberte si ten nejlepší.


Jak vybrat skleněné dildo

Vyberte si správnou velikost i tvar dilda – pokud bude mít příliš malý průměr, tak ho skoro neucítíte. Pokud bude příliš velké, může vám způsobit nepříjemné pocity i bolest.

Při výběru myslete na to, jakým způsobem chcete skleněné dildo využívat. Pro vaginální stimulaci bodu G se hodí výrazně zahnutá dilda s rozšířenou špičkou, pro anální hrátky zase dilda s rozšířenou základnou nebo anální zarážkou. Pro kombinovanou rozkoš se pak hodí oboustranná skleněná dilda, která mají každou stranu jinak tvarovanou.

Zaměřte se i na texturu dilda. Čím výraznější texturu nebo větší stimulační výstupky bude mít, tím intenzivnější potěšení zažijete. Výrazné stimulační výstupky nejsou příliš ideální pro citlivější jedince a ty, kteří nemají se skleněnými hračkami moc zkušeností – stimulace se totiž může zdát až bolestivá.

V neposlední řadě se zaměřte na design dilda a vyberte si takové, které bude lahodit vašemu oku. Skleněné dildo může dokonce fungovat i jako luxusní ozdoba vaší ložnice.

Skleněná dilda Icicles

Pokud mezi skleněnými dildy hledáte opravdové umělecké skvosty, mrkněte na kolekci Icicles od Pipedream. Tato luxusní skleněná dilda vynikají krásným designem a kvalitním zpracováním, díky čemuž jsou jako stvořená pro maximální potěšení vašeho těla i očí.

, Tým YOO.cz

Jak využít skleněné dildo na maximum?

Při zasouvání nespěchejte a dejte si čas, aby si vaše mysl i klín zvykly na tvrdost skla. Experimentujte s různými pohyby a úhly pronikání i rychlostí a najděte si takovou pozici a rytmus, který vás přivede do ráje co nejdříve nebo se kterým budete plout na vlně rozkoše co nejdéle.

Pokud vám to při zásunech drhne nebo jste namířili do zadní brány, tak skleněné dildo namažete lubrikačním gelem. U skla nemusíte přemýšlet nad tím, jaký lubrikant zvolíte – se sklem můžete použít gel na vodní, hybridní, olejové i silikonové bázi.

Sklo se po zásunu během chvilky zahřeje na příjemnou teplotu, ale pokud nechcete čekat, tak ho před hraním na chvíli ponořte do teplé vody, aby se ohřálo. Pro ozvláštnění můžete skleněné dildo také ochladit v ledničce nebo pomocí studené vody.

Pro intenzivnější prožitek použijte hřejivý či chladivý lubrikant či stimulační gel nebo skleněné dildo doplňte o další erotickou hračku, třeba stimulátor klitorisu, masturbátor nebo svorky na bradavky. Kombinace různých druhů stimulace vás vystřelí do lahodného nebe.

Jak se starat o skleněná dilda?

Abyste udrželi skleněné dildo v perfektním stavu, je nutné ho po každém použití vyčistit a osušit. Nejlepším způsobem, jak to udělat, je použít čisticí prostředek na hračky. Postačí vám ale i mýdlo a teplá voda. Před uložením se ujistěte, že je dildo zcela suché.

Pro větší ochranu můžete použít látkový pytlík nebo investujte do pouzdra na skladování svého krasavce ze skla. Zabráníte tak jakémukoli poškrábání, ke kterému by mohlo dojít, když ho nepoužíváte.

A nakonec – nezapomeňte pravidelně kontrolovat povrch dilda. Pokud na něm objevíte nějaké ťukance nebo ostré hrany, tak už jej raději nechte odejít do věčných lovišť a mrkněte se po novém skleněném milenci.

Vyberte si své skleněné dildo

Skleněná dilda jsou luxusní hračky, které vám pomohou prozkoumat vlastní tělo a objevit nové výšiny potěšení. Díky své hladkosti, tvrdosti a neporéznímu povrchu poskytují bezpečnou a příjemnou stimulaci a zároveň posouvají smyslné uspokojení na zcela novou úroveň. Navíc krásně vypadají a budou se vyjímat i na vaší poličce či nočním stolku.

Tak už na nic nečekejte a pojďte si vybrat z naší bohaté nabídky krásných skleněných dild to své.