Otevřené návleky na penis

Nejprodávanější

14 položek celkem
Otevřené

Upřednostňuje vaše drahá šířku před délkou? Povolejte do akce otevřené návleky na penis a dopřejte jí šířkové centimetry, po kterých její srdce i klín touží. To bude ááách.

Návleky a nástavce z vás udělají krále zásunů. Yoo, takže drahá bude v ráji, ale co vy? Pohybem uvnitř tunýlku bude váš penis stimulován podobně jako v masturbátoru. Takže boží!

Výhody otevřených návleků na penis

Výhodou otevřených návleků na penis je, že špička žaludu zůstává odhalená, takže si sex vychutnáte se vším všudy. Navíc vám nic nebrání v postříkání polovičky, jupííí!

Otevřené návleky většinou mívají všelujaké stimulační výstupky nebo drážky, které se postarají o větší stimulaci partnery partnerky. Některé návleky na penis mají dokonce poutko nebo otvor na varlata, díky čemuž drží na penisu jako přibité.

TIP: Otevřené návleky na penis zvětší nádobíčko pouze do šířky, ale co délka? Proměnit užovku v anakondu neumíme, ale zato vám poradíme, jak prodloužit penis o pár centimetrů. Přečtěte si přehled všech dostupných metod, které vám pomohou k většímu vercajku.