Vzrušující partnerská masáž: kam sáhnout a čím mazat?

Pohodlí, teploučko, kluzká a voňavá pokožka... Přeneste finty profesionálních masérů do své ložnice. Přečtěte si, jak povýšíte takové to domácí “hňahňání“ na nezapomenutelný zážitek.

Partnerské masáže vám oživí vztah a příjemně vás zrelaxují

Chcete partnerovi přichystat pořádné labůžo? Zjistěte, jak si doma připravit ty nejlepší podmínky a kam sáhnout, aby byla masáž co nejpříjemnější. Pojďme na to.

Správné místo je polovina úspěchu

Vyberte takové místo, kde budete mít k partnerovi přístup ze všech stran. Nehopsejte po posteli. Nepostávejte u jedné strany válendy. Udělejte si parádní pohodlí na podlaze

Rozprostřete deky, použijte cokoliv měkkého z vaší domácnosti. Nebojte se více vrstev a horní část podložte trochu víc – není nic příjemného ležet na břiše s hlavou na stranu. Nakonec si na to zkuste sami lehnout na břicho i na záda. Je vám pohodlně, nikde to netlačí? V tom případě máte váš masérský prostor připravený. Jupí! Než se pustíte do akce, zapněte topení nebo zatopte v kamnech. Příjemné teplíčko je pro masáž velmi důležité, přeci jen budete nazí :)

Náš tip

Plánujete pořádně kluzkou NURU masáž? Budou se vám hodit nepromokavá prostěradla.

Nuru masáže jsou hodně kontaktní, klouzavé a neuvěřitelně sexy

Vykouzlete příjemnou atmosféru

Vykašlete se na umělé osvětlení. Zažehněte raději plamínky vášně. Máte krb? Použijte ho. Nemáte? Svíčky stačí. Nalaďte se na svůdnou vlnu. Vyberte hudbu – jednou variantou jsou klasické romantické písně, lovesongy a soundtracky z oblíbených filmů, další možností jsou esoterické playlisty, které najdete na youtube. Jde tu o vás. Milujete metal a dokážete se při něm krásně uvolnit? No jasnačka, tak si ho pusťte.

Chcete vyšvihnout partnerskou masáž na vyšší level? Sklenka dobrého alkoholu, vonné tyčinky, čokoláda... Co máte nejraději? Sežeňte to a vytvořte si ze své ložnice soukromý ráj.

Vyberte správné mazadlo

Na trhu najdete spoustu masážních přípravků a pomůcek. Potřebujete se ve všech těch olejíčcích a krémech alespoň trošku vyznat? Přečtěte si následující rozdělení a budete mít jasno.

 • Lubrikační a masážní gely

  Plánujete masáž se “šťastným koncem”? Použijte lubrikační a masážní gely na vodní nebo silikonové bázi. Hodí se na klasickéNURU i intimní masáže, a využijete je i při následném sexu. Vaše pokožka bude díky gelu božsky hebká a jemná na dotek.

 • Masážní oleje

  Chcete si dopřát relaxační masáž celého těla? Zvolte masážní oleje. Voňavé oleje naplní místnost sexuálním nábojem, ty hřejivé vás zase pořádně rozpálí. Mnohé z nich můžete přidat i do koupele a vykouzlíte tak příjemnou lázeň. Toužíte po vzrušujících polibcích? Sáhněte po slíbatelných olejích.

 • Masážní svíčky

  Láká vás mazadlo, které vytvoří dokonalou atmosféru? Masážní svíčky po zapálení zaplní místnost krásnou vůní a po chvíli hoření se svíčka změní v příjemně teplý masážní olej. Díky němu vám budou ruce po masírovaném těle krásně klouzat a kůže bude po masáži příjemně vláčná a hebká.

 • Masážní krémy

  Nepřejete si, aby po masáži zůstala kůže ulepená a mastná? Zvolte masážní krém.  Poskytne vám dlouhodobý kluzný efekt a po masáži zanechá pokožku příjemně voňavou, hydratovanou a hebkou. Krém se navíc hezky vsákne, takže kůže nezůstává mastná.

Obsah masážní svíčky se během chvilky promění ve voňavé mazadlo

Kam sáhnout? 

Začněte masáž v leže na břiše. To je zejména proto, že poloha na zádech je příjemnější a také odkrývá více citlivých míst. Věnujte se různým částem těla, ale nespěchejte, na případnou masáž intimních partií si váš miláček ještě chvíli počká.

Chodidla a nohy jsou pro začátek nejvhodnější

Věnujte se každé noze zvlášť. Chodidlo mačkejte a hlaďte oběma rukama. Promněte celé chodidlo v dlaních, každému prstu se věnujte zvlášť. Dlouhými táhlými pohyby hlaďte celé nohy od pat až po zadek. Použijte celé otevřené dlaně a přejíždějte nahoru po vnitřní straně a dolů po vnější. Nahoře zpomalte. V tuto chvíli je vhodný malý náznak lehké erotiky.

Masáž zad

V oblasti zad vám poradíme několik jednotlivých drobností:

 • Velmi příjemné a zajímavé je, když střídáte doteky celými dlaněmi, konečky prstů, malíkovými hranami, zápěstím nebo nehty.
 • Pohlaďte zvlášť i trapézy a ramena – oblast, kterou má většina lidi nejvíce zatuhlou. Vaše dotyky a jemné mačkání partnera jistě příjemně uvolní. Ale hlavně jemně a opatrně. Od ramen klidně zajíždějte lehkým dotykem prstů až na krk a k uším.
 • Netlačte na střed páteře ani na ledviny. Nesnažte se nic promačkávat a zkoušet uvolnit zatuhlé svaly. Má-li partner problém, ať raději vyhledá odborníka. Vaším úkolem je zpříjemnit mu den erotickou masáží.

Masáž rukou je až nečekaně vzrušující

Promasírujte palci celou dlaň (na dlani klidně trochu přitlačte), hřbet ruky, protáhněte každý prst, třete oblast mezi prsty. Hlaďte ruce od předloktí až ke koncům prstů, jako byste z nich chtěli stáhnout všechnu tu těžkou práci, kterou vykonaly. Hlaďte jen jedním směrem, nevracejte se od prstů zase nahoru.

Jak správně masírovat prsa

Kružte kolem prsou až k podpaží, pak přes střed hrudníku a zase kolem druhého ňadra. Tento postup můžete zkusit jak na ženách, tak na mužích. No dobře, trošinku ty vyzývavé bradavky štípněte, ale jen lehce.

Věnujte se uším

Jemně zajíždějte až na krk, bradu, k uším. Věnujte se chvíli jemné masáži uší, mněte je lehce mezi prsty, sjíždějte shora dolů a na konci trochu zatáhněte za lalůček.

Masáž ušních lalůčků dostane vaši polovičku do kolen

Masáž intimních partií

Oblast rozkroku nechte dlouho bez povšimnutí. Schválně. Masáží partnera vydrážděte postupně. Dostaňte se k intimním partiím, až když je vaše polovička vzrušením bez sebe. Začínejte jemnými doteky a postupně přitvrzujte podle reakcí polovičky. Skončí to dneska sexem?

Zajímáte se o intimní masáž? V některém z následujících článků si dopodrobna probereme masáž dámských i pánských intimních partií.

TIP nakonec: klouzavá NURU masáž

Klidně použijte k masírování a hlazení jinou část těla, než jsou vaše dlaně. Postavte se nad ležícího partnera, něčeho se chytněte a hlaďte jej chodidlem nebo jen prsty. Netlačte, nestoupejte, nechoďte po něm. Jen hlaďte.

Když na partnerovi sedíte obkročmo, zkuste se sklonit hrudníkem, opřít se rukama o zem, trochu se vzepřít na nohou a pohladit ho celého svou hrudí. Jste-li aspoň trochu sportovnější typ a pohyb vám není cizí, určitě najdete i více pozic k vzájemnému pomazlení.