Vibrátor do kalhotek Satisfyer Top Secret +

Kód: 9797
Akce
Neohodnoceno
Značka: Satisfyer
1 199 Kč –25 %
Vibrátor do kalhotek Satisfyer Top Secret +
1 199 Kč –25 % 889 Kč
skladem
Prodloužení záruky +1 rok ?

Užijete si spoustu vibrační zábavy doma i venku

 • pohodlně se nosí v kalhotkách
 • potěší bod G, klitoris i zadeček
 • lze ovládat i chytrým telefonem, hodinkami či tabletem
 • 12 vibračních programů + další zábavné módy v mobilní aplikaci

Vibrátor do kalhotek Satisfyer Top Secret + posune vaše vibrační hrátky na novou úroveň. Nemusíte s ním zůstávat jenom doma, klidně vyrazte ven. Navíc jej můžete ovládat i mobilem. Vibrátor je ohebný a ergonomicky tvarovaný tak, aby se pohodlně nosil v kalhotkách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vibrátor do kalhotek Satisfyer Top Secret + posune vaše vibrační hrátky na novou úroveň. Nemusíte s ním zůstávat jenom doma, klidně vyrazte ven. Navíc jej můžete ovládat i mobilem.

Vibrátor je ohebný a ergonomicky tvarovaný tak, aby se pohodlně nosil v kalhotkách. Hlavní část je určená ke stimulaci bodu G, plochá část provibruje klitoris a tenčí výstupek zase potěší váš zadeček.

Vibrace jsou extra silné a hluboké a celkem si můžete vybrat ze 12 vibračních programů. Další zábavné módy najdete v mobilní aplikaci.

Ovládání je jednoduché – podržením tlačítka po dobu 2 sekund kolík zapnete či vypnete (jednou krátce zavibruje). Podržením stejného tlačítka po dobu 4 sekund zapnete stand-by mód, ve kterém můžete hračku propojit s mobilní aplikací (dvakrát krátce zavibruje). Krátkým stiskem tlačítka přepínáte mezi vibračními programy.

Lubrikujte výhradně gelem na vodní bázi a čistěte speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

Mobilní aplikace Satisfyer Connect

Vibrátor můžete kromě klasických tlačítek ovládat i přes mobilní aplikaci přímo z vašeho smartphonu, tabletu nebo Apple Watch, a to dokonce odkudkoliv na světě (k tomu je však potřeba registrace).

Aplikace je v češtině a zdarma dostupná v obchodě Google Play a App store. Pomocí aplikace můžete mobilem či tabletem ovládat až 4 pomůcky od Satisfyeru najednou (u hodinek pouze 1).

Aplikace má 5 skvělých funkcí:

 1. Program hrátky – zde najdete přednastavené programy, které vás spolehlivě dovedou k vrcholu. V rámci tohoto programu je možné navrhovat své vlastní sekvence, které můžete sdílet i s dalšími lidmi v sekci "Komunita" (stejně tak si můžete stáhnout sekvenci vytvořenou někým jiným).
 2. Živá kontrola – tato funkce umožňuje ovládat vibrátor v reálném čase pomocí tahů prstem po obrazovce.
 3. Okolní zvuk – v tomto režimu lze hračku ovládat hlasem a okolními zvuky.
 4. Hudební vibrace – vibrátor můžete propojit s playlistem na Spotify (či jiné streamovací službě) a užívat si potěšení v rytmu své oblíbené hudby.
 5. Příběhy Remotyca hračka reaguje vibracemi na čtené erotické příběhy. Několik jich najdete přímo v aplikaci, zbylé jsou dostupné na Spotify.

Jak na ovládání na dálku? Nejprve je nutné vyhledat přezdívku partnera v sekci "Vzdálené přehrávání" a poslat mu žádost o spojení. Pak už si s ním můžete začít psát na chatu a jakmile budete připravení na hrátky s pomůckami, stačí se spojit přes videohovor a vybrat jednu z možností kontroly. Záleží na tom, zda máte hračku jenom vy, nebo i váš partner.

Pokud máte hračku jenom vy, můžete mu předat kontrolu nad jednou i více svými hračkami. Pokud má nějakou pomůcku i on, můžete zapnout synchronizované vibrace, kdy jeden z vás ovládá obě hračky najednou (a toto ovládání si můžete předávat), nebo si prohodíte kontrolu a každý ovládá rozkoš toho druhého.

Jestliže máte chuť experimentovat a chcete si psát a hrát i s někým cizím, můžete si náhodně vybrat mezi uživateli, kteří sdílí nějakou vibrační sekvenci v sekci "Komunita", vyhledat si jejich přezdívku ve "Vzdáleném přehrávání" a požádat je o spojení.

 • Rozměry: celková délka 11 cm
  • Základna: délka 9 cm, max. šířka 4,2 cm
  • Vaginální část: zasunutelná délka cca 9,5 cm, max. průměr 3,2 cm
  • Anální část: zasunutelná délka cca 6,5 cm, max. průměr 2 cm
 • Barva: růžová
 • Materiál: silikon, ABS (plast)
 • Baterie: interní akumulátor (nabíjení magnetickým USB kabelem)
 • Doba nabíjení: cca 4,5 hodiny
 • Doba provozu: cca 60 minut
 • Výrobce: Satisfyer/Triple A Import (Německo)
?
169 6.67

Doplňkové parametry

Kategorie: Vibrátory do kalhotek
Barva: růžová
Materiál pomůcky: silikon
Je na elektřinu?: Ano
Velikost: 11 cm
Velikost (vibrátory, dilda): malé (do 16 cm)
Vlastnosti: extra výkonný, vibrační/pulsační programy, ohebný, hypoalergenní, ovládání chytrým telefonem/aplikací
Tvrdost materiálu: zcela tvrdé
Průměr: 3.2 cm
Průměr pomůcky: 3-4 cm (průměr)
Typ napájení: nabíjení USB kabelem
Vhodné pro: pro ženy, pro páry
Vodotěsnost: 100% vodotěsný