27 položek celkem
Fleshlight Flight Pilot
ZDARMAZDARMA
1 199 Kč
2845
Zadeček - masturbátor Stroke It Ass
609 Kč
7101
Nahoru
Další produkty
Umělé zadky a anály

Máte rádi, když je to hezky úzký? Obšťastněte svým penisem umělý zadek a pořádně ho napumpujte šťávou, nebo mu pocákejte půlky. YOO, v uzoučkém análu, zažijete žůžo parádu.

Máte to rádi těsné a umělé vaginy vás moc neberou? Pokud si libujete v análním sexu, vyzkoušejte umělé zadky a anály. Jupííí, konečně se mrknete, jaká tajemství se skrývají za zadními vrátky.

Umělé zadky a anály si vychutnáte nejen při sólohrátkách – pokud dostanete s partnerkou chuť na trojku, umělé prdelky nebudou mít nic proti. 

Umělé zadky a anály mají široké uplatnění

Připravte se na dokonalý zážitek. Umělé zadky a anály jsou většinou vyrobené z moderních materiálů, které v mnohém připomínají lidskou kůži. U nás najdete klasická nevibrační honítka, vibrační masturbátory nebo realistická torza.

TIP: Rádi zasouváte? Mrkněte i na další pánské hračky, které čekají, až je protáhnete. Udělejte si předhled v článku o masturbátorech a vyberte si svou dírku. Masturbátory totiž nikdy nebolí hlava, honítka zbytečně neremcají a umělé vaginy se zase jen tak nepromění v naštvanou hromádku neštěstí.