28 položek celkem
Umělý zadeček Ass Stroker in a Bag
329 Kč
10641
Umělý zadeček Play Solo Stewardess
299 Kč
10901
Umělý zadeček William Seed
639 Kč
11141
Umělé zadky a anály

Máte rádi, když je to hezky úzký? Obšťastněte svým penisem umělý zadek a pořádně ho napumpujte šťávou, nebo mu pocákejte půlky. YOO, v uzoučkém análu, zažijete žůžo parádu.

Máte to rádi těsné a umělé vaginy vás moc neberou? Pokud si libujete v análním sexu, vyzkoušejte umělé zadky a anály. Jupííí, konečně se mrknete, jaká tajemství se skrývají za zadními vrátky.

Umělé zadky a anály si vychutnáte nejen při sólohrátkách – pokud dostanete s partnerkou chuť na trojku, umělé prdelky nebudou mít nic proti. 

Umělé zadky a anály mají široké uplatnění

Připravte se na dokonalý zážitek. Umělé zadky a anály jsou většinou vyrobené z moderních materiálů, které v mnohém připomínají lidskou kůži. U nás najdete klasická nevibrační honítka, vibrační masturbátory nebo realistická torza.

TIP: Rádi zasouváte? Mrkněte i na další pánské hračky, které čekají, až je protáhnete. Udělejte si předhled v článku o masturbátorech a vyberte si svou dírku. Masturbátory totiž nikdy nebolí hlava, honítka zbytečně neremcají a umělé vaginy se zase jen tak nepromění v naštvanou hromádku neštěstí.


Jak vybrat správný umělý zadek

Při výběru nejprve zvažte, jakou velikost zadku potřebujete. Na výběr máte masturbátory, které se vejdou tak akorát do ruky, tak i velká torza, která pozvednou vaši masturbaci na zcela novou úroveň. Záleží na tom, jak a kde si chcete hrát a kolik místa máte k dispozici na uschování hračky.

Dávejte si pozor i na maximální vnitřní průměr – musí být alespoň o trochu větší než je vaše raketa v plném pozoru, jinak se do něj prostě nedostanete. To platí u vagin s plastovým tubusem, elastické vaginy se většinou snadno natáhnou a přizpůsobí vaší chloubě.

Pak popřemýšlejte nad tím, jaký druh stimulace chcete zažít. Některé umělé anály mají výraznou vnitřní texturu pro maximální stimulaci (ty jsou vhodné i na trénink výdrže), jiné mají mají jemnou strukturu pro něžné polaskání penisu.

Pokud hledáte větší potěšení a ozvláštnění masturbace, můžete zvážit umělé zadky se speciálními funkcemi, jako jsou vibrace, masážní perly, elektrostimulace nebo vzdychání a mluvení. U těchto masturbátorů si zjistěte, jaké stimulační programy nabízí a jak se ovládá.

Vyberte si takový materiál, který je vám příjemný a který vám přináší nejvíce potěšení. Umělé zadky se vyrábí z různých materiálů, jako je silikon, TPE, TPR nebo PVC. Největší oblibu má realistické TPE a TPR. To jsou měkké a elastické materiály, které napodobují lidskou pokožku, díky čemuž vám přinesou realističtější pocit.

Jak vyždímat z umělého zadku maximum potěšení

Pro pohodlné a kluzké vniknutí je důležité použít dostatečné množství lubrikantu. Pomáhá snížit tření a zlepšuje celkový zážitek. Pro ještě lepší zásuny zvolte hřejivý nebo chladivý lubrikant.

Experimentujte s různými technikami a rychlostí zásunu. U některých masturbátorů můžete nastavit sílu podtlaku uvnitř tunýlku, u zadků s přísavkou zase můžete vyzkoušet nejrůznější polohy, a to nejen v posteli.

Pokud máte umělý zadek s vibracemi nebo jinými stimulačními funkcemi, tak si nejprve přečtěte návod, abyste věděli, jak všechno ovládat. Pak ho zapněte a postupně vyzkoušejte všechny funkce. S ničím nepospíchejte a zjistěte, co který program s vámi dělá a který je pro vás ten nejlepší.

Jak se starat o umělý anál?

Vždy dodržujte pokyny výrobce uvedené v návodu k obsluze týkající se čištění a údržby. Každý výrobek totiž může mít specifické požadavky na péči, které byste měli respektovat.

Před každým použitím a po něm je důležité umělý zadek důkladně vyčistit zevnitř i zvenčí. Opláchněte ho teplou vodou a použijte jemné neutrální mýdlo nebo speciální čistící prostředek určený pro erotické hračky. Pak ho osušte na vzduchu nebo měkkým hadříkem. Realistické materiály je potřeba po osušení napudrovat.

Po vyčištění, úplném vysušení a napudrování umístěte umělý zadek do originální krabice nebo třeba kufříku určeného na erotické hračky, a uložte jej na suché a temné místo, mimo přímé sluneční světlo a zdroje tepla. Nikdy by se neměl dotýkat jiných hraček.

Umělý zadek vám přinese extra prožitek

Chcete pozvednout masturbaci na novou úroveň a zažít něco nového? Už nehledejte dál! Naše nabídka umělých zadků je dokonalým nástrojem pro vaše nezapomenutelné intimní zážitky. Tak si pojďte vybrat ten svůj.