17 položek celkem
Masky na vlasy

Dejte si masku na vlasy a mějte kštici jako ze žurnálu. Mmm, to bude krása. Masky na vlasy intenzivně vyživují a hydratují vlasovou strukturu, díky čemuž vám vykouzlí dokonalé háro, za kterým se budou všichni otáčet.

Okouzlete okolí svým dokonalým účesem – vlasy jsou přece koruna krásy, tak o svou korunu pečujte. Mrkněte na masky na vlasy, které jsou něco jako potrava pro vaši kštici.

Vypadávající vlasy, roztřepené konečky a ztráta lesku jsou viditelné příznaky absence vitamínů, potřebné hydratace a nedostatečné péče. Tak nenechte své vlasy trpět a dopřejte jim pořádnou výživu od kořínků až ke konečkům.

Co dokáže maska na vlasy?

Masky na vlasy posilují poškozené vlasy a přivádí je znovu k životu. Díky dobře zvolenému typu masky na vlasy budou vaše vlasy krásné, zdravé, hydratované, hebké, lesklé, neodolatelně voňavé a rozčesat je bude brnkačka. YOOoo, každý se za vámi otočí.

TIP: Chcete pečovat nejen o své vlasy, ale také o své tělo? Mrkněte se na návod, jak si vykouzlit voňavé domácí lázně a zahoďte všechen stres za hlavu. To bude žůžo!