Sex v kuchyni: dosáhněte orgasmu dřív, než se dovaří brambory

Zpestřete si milostné hrátky a pro špetku erotiky se přesuňte do kuchyně. Sex v kuchyni je vzrušující záležitost. Vyzkoušejte, stojí to za to. Nevíte, jak na to? Podívejte se na osvědčené recepty, díky kterým si společně upečete lahodný orgasmus.

Sex v kuchyni zpestří milostné hrátky

Co si představíte pod pojem “sex v kuchyni“? Vzpomínáte na poslední jízdu ve společnosti podlouhlé zeleniny, kterou jste pečlivě vybrali na svých toulkách supermarketem? Nebo milujete klepání řízků své milé přímo na kuchyňské lince? V tomto článku vám přineseme pár tipů, díky kterým to i ve vaší kuchyni bude vřít jako v papiňáku.

Sex i jídlo jsou nehorázná potěšení. Spojte tyto dvě radosti dohromady. Nepatříte mezi ty, co se pravidelně oddávají kuchyňskému sexu? Vězte, že milování mimo ložnici má své neopakovatelné kouzlo. Představte si, kolik pokladů skrývá lednice, a nebojte se je pro vášnivé radovánky použít.

Jak si užít milování v kuchyni

Prostor kuchyně vás doslova volá k spontánnímu milování. Opusťte postel a dopřejete si trochu kořeněného sexu. Určitě vás překvapí, kolik možností se v kuchyni skrývá.

Rozdejte si to na kuchyňské lince

Klasika. Pracovní deska je pevný a stabilní prostor, unese vás. Vyskočte si na linku a nechte partnera, aby vás pozvolna dostal do varu. Pokud ho obejmete nohama kolem pasu, můžete usměrňovat rychlost a intenzitu přirážení. Nebo ohněte vaši drahou polovičku přes okraj linky. Proniknete do maximální hloubky, úspěch máte zaručen. :)

Sex na kuchyňské lince vám zajisti maximální hloubku průniku

Použijte “erotické pomůcky” z lednice a mrazáku

Milujete chlad? Pak jistě oceníte sex před otevřenými dvířky lednice (pokud máte nerezovou lednici, opřete se o ni – ušetříte za energii a vychutnáte si kontakt s chladným povrchem). Lednice však kromě chladu skrývá i mnoho pokladů, které můžete při “kuchtění“ orgasmu využít:

  • Okurky a mrkve Jeden penis vám nestačí? Povolejte na scénu tuto dokonale vytvarovanou zeleninu. Vychlazený nízkokalorický falus totiž parádně potěší vaši dírku.
  • Šlehačka – Zadovádějte si s ní při nemravnostech. Rozetřete ji po těle. Zachutná vám a jen tak se jí nepřejíte.
  • Čokoládové pomazánky a marmelády – Milujete je na chlebu? Namažte je na partnera. Pánové, pokud vaše žena odmítá orální sex, penisem namočeným v Nutelle určitě nepohrdne.
  • Oleje – Naložte se jako sardinky do kvalitního oleje a vychutnejte si smyslné doteky svého protějšku. Oleje však nepoužívejte k lubrikaci, jsou vhodné pouze na masáž.
  • Kostky ledu – Užijte si s nimi spoustu ledové zábavy. Klouzejte s nimi po vašich nažhavených tělech a vychutnejte si to mrazivé vzrušení, než roztají. 

Vyzkoušejte nejlepší polohy pro sex v kuchyni

Zapomeňte na misionáře, v kuchyni si střihnete celou řadu sexuálních poloh. Zde máte tipy na některé z nich:

Kuchyň vám nabízí skvělou příležitost k sehrání vzrušující scénky. Oblékněte si pouze zástěrku, boty na podpatku (dlažba něco vydrží), případně rovnou kostým sexy služebné. Takto oděná sehrajte scénku, na kterou váš partner jen tak nezapomene. Kromě skleniček dokonale naleštěte i miláčkovu chloubu a jedno je jasné - vaše intimní fantazie dostanou pořádně “nažrat“.

  • Visací zámek – Usaďte si svou roštěnku na kuchyňskou linku, ona se pohodlně opře a umožní vám vstup “do trouby”. Nohy vám obtočí okolo boků právě jako visací zámek.
  • Amazonka – Nasedněte na svého partnera na židli a převezměte absolutní kontrolu.
  • Fanoušek – Ohněte ženu přes okraj stolu, židle či kuchyňské linky. V této pozici si užijete i anální sex (s tím ale v kuchyni opatrně).
  • Hříšný tanec – Postavte se proti sobě, žena zvedne jednu nohu a obtočí ji muži kolem boku. Ideální poloha právě pro již zmíněné opření o chladnou ledničku.

Náš tip

Pamatujte, že suché drobečky z linky přilepené na zadku vám dovádění znepříjemní. Než si na linku sednete, zbavte se jich.

Sex v kuchyni vybízí k ohnutí partnerky přes kuchyňskou linku a vzrušující výprask

Při sexu na kuchyňské lince vás může potkat spoustu nečekaných úskalí. Výška kuchyňské linky může znemožnit zásun mužům příliš nízkého vzrůstu. A aby bylo po jedné takové rychlovce vůbec kde vařit, musí si prostorově objemnější dámy dávat pozor na stáří a kvalitu provedení kuchyňské linky. Faldíky jsou sexy, ale materiál nemusí ten nápor vášně unést (to stejné platí i o židli a jídelním stole) :)