29 položek celkem
Kondomy na váhu - Durex LONDON 1 dkg
25 Kč
8848
Kondomy Durex Intense, 3 ks
99 Kč
3314
Kondomy Durex Classic, 3 ks
79 Kč
3317
Kondom Durex LONDON jahoda, 1 ks
12 Kč
57
Kondom Durex LONDON, 1 ks
9 Kč
192
Velký kondom Durex LONDON XL, 1 ks
15 Kč
2011
Kondomy Durex Mutual Pleasure, 3 ks
99 Kč
10410
Kondomy Durex Pleasuremax, 3 ks
89 Kč
9306
Balíček kondomů Durex LONDON, 50 ks
399 Kč
2380
Kondomy bez latexu Durex Real Feel 3 ks 5916
Balíček kondomů Durex LONDON jahoda 50 ks 2381
Kondomy Durex Performa, 3 ks
99 Kč
3316
Balíček kondomů Durex LONDON, 100 ks
699 Kč
5814
Kondomy Durex Extra Safe Thicker 3 ks
89 Kč
3318
Kondomy Durex Arouser, 3 ks
89 Kč
10409
Kondomy bez latexu Durex Real Feel 16 ks
399 Kč
9309
Kondomy Durex Feel Thin XL, 3 ks
89 Kč
9305
Balíček kondomů Durex LONDON jahoda 100 ks 5815
Nahoru
Další produkty
Durex

Každý správný gentleman souloží jedině s kondomem. Je libo třeba klasické, ultra tenké, anální či jahůdkové? Kondomy Durex vám splní skoro každé přání.

Chcete si bezpečně zašpásovat? Pořiďte si kondomy od Durexu. Tyhle šprcgumy jsou elektronicky i dermatologicky testované, aby neměly trhliny či jiné neduhy a jejich používání bylo příjemné a pohodlné. Takže ať už chcete mít rychlovku kdekoliv a s kýmkoliv, Durex je ta správná volba.

Kondomy Durex pro každou příležitost

Kromě kondomů Durex Classic hodně frčí i zesílené kondomy na anální sex Durex Extra Safe. Bezlatexové kondomy Durex Real Feel, které jsou extra tenké a jemné, vám zase poskytnou přirozený pocit z milování (tzv. kůže na kůži) a potěší i alergiky, protože jsou bez latexu.

V této kategorii najdete i kondomy s příchutí, extra velké latexové kondomy nebo stimulační prezervativy, které ozvláštní váš sex a přinesou větší potěšení. Buď mají vroubky a výstupky, nebo vám poskytnou zajímavé pocity (třeba pocit zahřívání, ochlazení nebo mravenčení).

TIPAť máte sardinku nebo plejtváka obrovského, "čepička" se pro vás vždycky najde. Při výběru není tolik podstatné, jak je kondom dlouhý – větší roli hraje jeho šířka. Kondom nesmí škrtit ani plandat. Zajímá vás více informací o tom, jak vybrat správný kondom nebo jak se o něj starat? Mrkněte se na náš článek o kondomech


O značce Durex

Kondomy Durex jsou zdravotnické prostředky určené k zabránění početí a ochraně před pohlavně přenosnými chorobami.

Durex věří, že skvělý sex je pro každého a pro všechny. Jakkoliv se vám to líbí a s kýmkoliv se vám to líbí. Kondomy vyrábí více než 90 let a každý rok své výrobky inovují a vylepšují. Vyrábí latexové i bezlatexové kondomy různých rozměrů, které přesně sednou na téměř jakoukoliv velikost penisu.

Jak používat kondomy Durex?

Kondomy Durex se používají stejně jako kondomy od jiných značek:

 1. Ujistěte se, že obal kondomu není poškozený a že není po datu expirace.
 2. Opatrně otevřete obal, abyste neporušili samotný kondom. Nedotýkejte se kondomu ostrými předměty a dejte si pozor, abyste jej nepoškodili nehty.
 3. Dejte si pozor, abyste měli správnou stranu kondomu směrem nahoru. Kondomy Durex jsou obvykle opatřeny indikátorem správné strany, který lze rozpoznat podle symbolu nebo nápisu na obalu.
 4. Nasaďte kondom na penis v plné erekci. Při nasazování stiskněte prsty rezervoár na špičce kondomu, abyste z něj dostali vzduch, a postupně kondom zrolujte až ke kořeni penisu.
 5. Většina kondomů Durex je již nalubrikovaná, ale pokud je potřeba další kluznost, naneste lubrikant na vnější stranu kondomu. U latexových kondomů se vyhněte olejovým lubrikačním gelům.
 6. Po ejakulaci a ještě před úplným ochabnutím penisu pevně sevřete kondom u kořene a pomalu jej stáhněte tak, abyste minimalizovali riziko úniku spermatu.
 7. Po sundání kondom zahoďte do odpadkového koše. Nikdy jej neházejte do záchodu, mohli byste ucpat potrubí.

Vsaďte na kvalitu od značky Durex

Máme pro vás bohatou nabídku kondomů Durex, a to nejen v balení po 3, 12, 50 a 100 kusech, ale i kusovky ideální na vyzkoušení. Pojďte si vybrat a užijte si bezpečný sex a ještě lepší prožitek s touto osvědčenou značkou kondomů.

Durex nejsou jen kondomy

Pamatuji si, jak jsem jako puberťák kupovával Durexy v sámošce u pokladny. Byly to skoro expedice – jel jsem do vedlejší vesnice, aby mne nikdo známý neviděl. Nebo jsem kondomy zamíchal mezi několik dalších položek – žvýkačky, nanuky, oplatky. Mezi nimi to přeci nikdo neuvidí :-)

Teď už je to jiné. Kondomů, gelů a dalších intimních produktů pro zpříjemnění sexu je v každé drogerii plno a pokud se stydíte, můžete si vše nakoupit na e-shopu. Mrkněte, co vše od Durexu máme u nás.

, Tým YOO.cz