Pulzační a vibrační stimulátor klitorisu Satisfyer Pro 2 Generation 3 Wine Red

Kód: 10406
Neohodnoceno
Značka: Satisfyer
ZDARMAZDARMA
Pulzační a vibrační stimulátor klitorisu Satisfyer Pro 2 Generation 3 Wine Red
1 489 Kč
skladem

Vyzkoušíte spoustu druhů rozkoše

 • kombinace 11 pulzačních programů a 12 vibračních módů
 • včetně manžety, která vytváří pocit smyslného přívalu pulzující vody
 • lze ovládat i mobilem, tabletem či chytrými hodinkami
 • dioda by mohla svítit jasněji

Nechte se rozmazlovat stimulátorem klitorisu Satisfyer Pro 2 Generation 3 Wine Red. Dopřeje vám jedinečnou kombinaci pulzací a vibrací, překvapí novou technologií Liquid Air a lze jej ovládat i mobilem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nechte se rozmazlovat stimulátorem klitorisu Satisfyer Pro 2 Generation 3 Wine Red. Dopřeje vám jedinečnou kombinaci pulzací a vibrací, překvapí novou technologií Liquid Air a lze jej ovládat i mobilem.

Tahle šikovná hračka funguje na principu intenzivních tlakových vln, které dokážou rozmazlovat klitoris mnohem důkladněji než vaše ruka nebo obyčejné hračky. Celkem si můžete vybrat z 11 pulzačních programů, které můžete zkombinovat s 12 vibračními módy (vibrace a pulzace ovládáte samostatnými tlačítky).

V balení navíc naleznete druhou manžetu, díky které okusíte kouzlo nové technologie Liquid Air, která vytváří pocit smyslného přívalu pulzující vody. Pro další vzrušující zábavu stačí stimulátor propojit s mobilní aplikací.

Stimulátor má ergonomický tvar a je vyrobený z plastu potaženého silikonem, takže se příjemně drží v ruce. Manžety jsou ze silikonu, který je zdravotně nezávadný a příjemný na dotek.

Jak na ovládání? Podržením tlačítka se symbolem vypínače po dobu 2 sekund zapnete či vypnete pulzace (jednou krátce zavibruje), krátkým stiskem tlačítek s půlkruhy pak přepínáte mezi pulzačními módy. Podržením tlačítka se symbolem vlnky po dobu 2 sekund zapnete či vypnete vibrace (jednou krátce zavibruje), krátkými stisky přepínáte mezi vibračními programy. Podržením tlačítka se symbolem vypínače po dobu 4 sekund zapnete stand-by mód, ve kterém můžete hračku propojit s mobilní aplikací (dvakrát krátce zavibruje).

Stimulátor se nabíjí pomocí magnetického USB kabelu a je 100% voděodolný (IPX7 = odolný proti ponoření do vody na 30 minut v hloubce 1 metr) – můžete si s ním hrát i ve sprše či vaně.

Lubrikujte výhradně gelem na vodní bázi. Čistěte speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

Mobilní aplikace Satisfyer Connect

Stimulátor můžete kromě klasických tlačítek ovládat i přes mobilní aplikaci přímo z vašeho smartphonu, tabletu nebo Apple Watch, a to dokonce odkudkoliv na světě (k tomu je však potřeba registrace).

Aplikace je v češtině a zdarma dostupná v obchodě Google Play i App store. Pomocí aplikace můžete mobilem či tabletem ovládat až 4 pomůcky od Satisfyeru najednou (u hodinek pouze 1).

Aplikace má 5 skvělých funkcí:

 1. Program hrátky – zde najdete přednastavené programy, které vás spolehlivě dovedou k vrcholu. V rámci tohoto programu je možné navrhovat své vlastní sekvence, které můžete sdílet i s dalšími lidmi v sekci "Komunita" (stejně tak si můžete stáhnout sekvenci vytvořenou někým jiným).
 2. Živá kontrola – tato funkce umožňuje ovládat stimulátor v reálném čase pomocí tahů prstem po obrazovce.
 3. Okolní zvuk – v tomto režimu lze hračku ovládat hlasem a okolními zvuky.
 4. Hudební vibrace – stimulátor můžete propojit s playlistem na Spotify (či jiné streamovací službě) a užívat si potěšení v rytmu své oblíbené hudby.
 5. Příběhy Remotyca hračka reaguje vibracemi na čtené erotické příběhy. Několik jich najdete přímo v aplikaci, zbylé jsou dostupné na Spotify.

Jak na ovládání na dálku? Nejprve je nutné vyhledat přezdívku partnera v sekci "Vzdálené přehrávání" a poslat mu žádost o spojení. Pak už si s ním můžete začít psát na chatu a jakmile budete připravení na hrátky s pomůckami, stačí se spojit přes videohovor a vybrat jednu z možností kontroly. Záleží na tom, zda máte hračku jenom vy, nebo i váš partner.

Pokud máte hračku jenom vy, můžete mu předat kontrolu nad jednou i více svými hračkami. Pokud má nějakou pomůcku i on, můžete zapnout synchronizované vibrace, kdy jeden z vás ovládá obě hračky najednou (a toto ovládání si můžete předávat), nebo si prohodíte kontrolu a každý ovládá rozkoš toho druhého.

Jestliže máte chuť experimentovat a chcete si psát a hrát i s někým cizím, můžete si náhodně vybrat mezi uživateli, kteří sdílí nějakou vibrační sekvenci v sekci "Komunita", vyhledat si jejich přezdívku ve "Vzdáleném přehrávání" a požádat je o spojení.

 • Rozměry: délka 16,5 cm, průměr silikonové manžety 1,5 cm (vnitřní) a 3,5 cm (vnější)
 • Barva: vínová, bílá
 • Materiál: silikon, ABS (plast)
 • Baterie: interní akumulátor (nabíjení magnetickým USB kabelem)
 • Doba nabíjení: 4 hodiny
 • Doba provozu: max. 1 hodina
 • Výrobce: Triple A Import (Německo)

Doplňkové parametry

Kategorie: Satisfyery
Barva: červená
Materiál pomůcky: silikon
Je na elektřinu?: Ne
Vlastnosti: vibrační/pulsační programy, hypoalergenní, ovládání chytrým telefonem/aplikací
Tvrdost materiálu: zcela tvrdé
Vhodné pro: pro ženy
Vodotěsnost: 100% vodotěsný