Erotické pánské slipy

Nejprodávanější

12 položek celkem
Erotické slipy

Slipy se prý nenosí? Pfff, říká kdo? Tyhle erotické slipy nejsou jen tak ledajaké, jsou totiž pekelně sexy. Ať už své nádobíčko nasoukáte do síťovaných, lesklých či sportovních slipů, roštěnky i rošťáci vám budou padat k nohám jako hrušky.

Chcete se vyfiknout? Sexy pánské slipy vás promění v neohroženého lapače samiček. Tyhle kousky se hodí hlavně do ložnice, ale klidně je vynosíte i přes den. YOOoo, erotické slipy vám budou slušet.

Pánské slipy pro každou příležitost

V této kategorii naleznete pánské slipy ušité z klasické látky, krajky, průsvitné látky, síťoviny, lacku i latexu. Pokud chcete mít pohodlný přístup k vercajku, sáhněte po sexy slipech se zipem v rozkroku, otvorem na penis nebo odepínatelným poklopcem.

TIP: Máte raději zadkohrátky? Mrkněte se na jiné spodní prádlo, třeba pánská tanga a jocksy.


Jak vybrat správné pánské slipy?

Snad ze všeho nejdůležitější je výběr správné velikosti erotického prádla. Zaměřte se především na obvod v pase. Každá značka může mít mírně odlišné velikosti, takže se podívejte na příslušnou velikostní tabulku a údaje porovnejte se svými mírami. Jen tak vám slipy správně padnou, nebudou utlačovat vás ani vaše nádobíčko a ani nebudou příliš volné.

Pánské slipy se šijí z velkého množství materiálů, jako je bavlna, mikrovlákno, satén nebo krajka. Každý materiál má své vlastnosti, ať už se jedná o pohodlí, prodyšnost nebo styl. Vyberte takový materiál, který je pro vás příjemný na dotek a odpovídá vašim požadavkům.

Zvažte, jaký střih a design slipů vám vyhovuje. Také popřemýšlejte nad tím, za jakým účelem chcete pánské slipy nosit. Chcete si v nich užívat sexy pohodlíčko po celý den, nebo je budete nosit jen v za dveřmi ložnice a potřebujete rychlý přístup k nádobíčku?

A co je to nejdůležitější? Vyberte si slipy, ve kterých se budete cítit sebevědomě, přitažlivě a v pohodlí. 

Jak vynosit erotické slipy

Erotické slipy sice udělají parádu i samy o sobě, ale klidně je zkombinujte s dalšími sexy kousky oblečení, třeba s tričkem, tílkem nebo hrudním postrojem.

Abyste se cítili ještě více sexy, tak zvolte správný sestřih v rozkroku, a navoňte se oblíbenou vůní. Máme pro vás i parfémy s feromony, které zvýší vaši přitažlivost a zvednou vám sebevědomí.

Jak se starat o pánské slipy?

Péče o erotické slipy zahrnuje jejich praní po každém nošení, abyste zabránili zápachu nebo skvrnám. Postupujte podle pokynů od výrobce, které většinou najdete na štítku.

Pokud je to možné, tak perte pánské slipy ručně v teplé vodě s jemným mýdlem. Vyhněte se použití agresivních čisticích prostředků, které by mohly poškodit materiál. Jestliže se rozhodnete erotické slipy prát v pračce, použijte jemný režim praní a umístěte je do sáčku pro jemné prádlo, abyste minimalizovali riziko poškození.

Vyhněte se kontaktu erotických slipů s oleji, parfémy nebo deodoranty, které by mohly poškodit látku nebo způsobit skvrny.

Pokud máte erotické slipy z nějakého speciálního materiálu, jako je latex, koženka nebo kůže, budete muset čištění a péči věnovat více péče. Např. latex je potřeba leštit a pudrovat, kůži zase pravidelně impregnovat.

Erotické slipy ukládejte na suchém a chladném místě, abyste zabránili deformaci nebo poškození materiálu. Můžete je také uchovávat odděleně od ostatního spodního prádla, abyste zabránili tření a poškození.

Udělejte si radost pánskými slipy

Pánské slipy zvýrazní vaše nádobíčko a zajistí dostatek pohodlí nejen během erotických radovánek. Vyberte si z naší nabídky erotických slipů ty své, noste je s radostí a nenechte se omezovat. Díky nim se budete cítit sexy a v pohodlí za každé situace.