19 položek celkem
Zvýšení libida

Všude čtete, jak chlapům nonstop hučí v kládě, ale vy nemáte na sex ani pomyšlení? Slupněte afrodiziaka na zvýšení libida a rázem z vás bude nadržený nabíječ.

Potřebujete nakopnout libido? Vyzkoušejte kapky a tablety na zvýšení libida u mužů, které promění i leklou rybku v nenasytného krotitele divoké zvěře. YOOoo, díky afrodiziakům pro muže vám už samička neuteče za jiným.

Jak fungují kapky a prášky na zvýšení libida u mužů?

Přírodní afrodiziaka ve formě tablet a kapek zlikvidují únavu (úhlavního nepřítele sexu), zvýší sexuální libido, povzbudí sebevědomí, zlepší náladu a zvýší průtok krve do svalů (pevnější erekce z vás udělá divokého kance). Zázraky se však nedějí přes noc – tyto přípravky jsou většinou určeny pro dlouhodobější užívání.

TIPAby si naši předkové trochu zašpásovali, nosili nevkusné amulety a popíjeli vývary z varlat všelijakých zvířat. Brrr. Vy naštěstí nemusíte dělat nic z toho. Přečtěte si kompletního průvodce afrodiziaky a vyberte si pro sebe ten nejlepší elixír lásky.  


Jak vybrat správný přípravek na zvýšení libida?

Existuje mnoho různých potravin, bylinných přípravků, esenciálních olejů a léků pro zvýšení sexuální touhy. Zvažte, který typ afrodiziak by pro vás mohl být nejvhodnější. Např. přírodní afrodiziaka sice seženete bez lékařského předpisu, ale nemusí mít tak výrazný účinek jako léky na předpis.

Před použitím jakéhokoli afrodiziaka si zjistěte, zda je bezpečné a zda neobsahuje žádné látky, na které byste mohli být alergičtí.

Zjistěte, jaké je doporučené dávkování a způsob použití afrodiziaka. Některá jsou totiž určena na okamžitou vzpruhu, jiná zase musíte užívat dlouhodobě, aby se jejich účinek projevil naplno.

Dávejte pozor i na to, zda má vámi vybrané afrodiziakum nějaké vedlejší účinky a zda se “nebije” s vaším zdravotním stavem nebo léky, které právě užíváte.

Pokud máte pochybnosti nebo obavy ohledně výběru afrodiziaka pro muže, můžete se poradit s lékařem nebo sexuologem. Odborník vám poskytne přesné informace o bezpečnosti a účinnosti různých produktů přímo pro vás.

Jak na zvýšení libida u mužů?

Pokud pociťujete sníženou chuť na sex, můžete vyzkoušet doplňky stravy pro zvýšení libida. Je ale důležité myslet na to, že ani tyto produkty nejsou všemocné. Každý je totiž originál a každý na ně reaguje jinak. Je to i z toho důvodu, že ztráta libida může mít řadu příčin.

Jak tedy můžete podpořit účinek prášků a tablet na podporu libida? Snad nejdůležitější je kvalitní spánek, a to zejména v případě, že jste ve stresu nebo se cítíte sklesle. Dbejte na to, abyste každou noc spali alespoň sedm až devět hodin. To pomůže zlepšit vaši náladu a zvýšit energii, což může mít pozitivní vliv na vaše libido.

Často cvičte, protože cvičení pomáhá vašemu tělu produkovat endorfiny, hormony spojené s pozitivní náladou. Kromě dobré nálady ale mohou zvýšit také libido. Cvičení má navíc pozitivní vliv na tvorbu testosteronu a udržení jeho optimální hladiny. Pět dní v týdnu se snažte o 30 minut středně náročného cvičení, jako je chůze, běh, jízda na kole nebo plavání.

Jezte zdravé potraviny. Vyvážená strava vám zajistí přísun všech potřebných živin pro správné fungování vašeho těla, včetně udržení optimální hladiny libida. Zaměřte se na konzumaci dostatečného množství ovoce a zeleniny, libové bílkoviny, celozrnné výrobky a zdravé tuky.

Snižte stres, který může mít negativní vliv na vaše libido. Udělejte si čas pro sebe a dělejte něco, co vás baví. Pomůže vám to uvolnit se a snížit množství stresových hormonů v těle.

Pokud máte problémy s nízkým libidem dlouhodobě, je nejlepší promluvit si s lékařem o možných příčinách a vhodné léčbě. Poradí vám i se změnou životního stylu nebo s léky, které by mohly pomoci zvýšit hladinu vašeho libida.

Vraťte do svého života chuť na sex

Vybrali jsme pro vás prášky, kapky a nápoje na podporu libida, které do vašeho života vrátí zájem o sex, pomohou udržet správnou hladinu testosteronu, zlepší erekci a vlijí do žil sexuální energii. Tak už na nic nečekejte, pojďte si vybrat a vlétněte do ložnice jako uragán.