Jak oddálit ejakulaci: techniky, které zatočí s předčasnými výstřiky

Stříkáte dřív, než byste rád? Nejste v tom sám. Naštěstí existuje spousta rad a zlepšováků, které vám mohou s tímto zapeklitým problémem pomoci. Tak pojďte naklonit čas na svou stranu.

jak-oddalit-ejakulaci-1

Pokud jste doposud žádné problémy s výdrží neměli, nemusíte propadat panice – možná se jedná o momentální stres nebo přetlak v pytlíku. Hlavně se nenechte ničím rozhodit, příště to třeba klapne. Pokud však máte problém s předčasnou ejakulací už delší dobu, je potřeba s tím začít něco dělat. Uff, tak si držte poklopce, jdeme na to!

Příprava před sexem

Jste týden/měsíc/jakoukoliv dobu, která se vám zdá dlouhá, bez sexu? Pak je dost možné, že toho moc nevydržíte. Když ale před sexem trochu upustíte páru (třeba s umělou vaginou), můžete si nahnat nějaký čas navíc.

A jak dlouho před sexem masturbovat? Mnoho zdrojů uvádí, že ideální rozestup mezi hoňkou a sexem jsou 2 hodiny, ale znáte to, každé tělo funguje trochu jinak. Je na vás, abyste vyzkoušeli, za jak dlouho bude vaše nádobíčko zcela připravené do další akce.

TIP pro delší výdrž

Čím častěji budete sexovat, tím déle pak vydržíte. Proč? Zvyknete si a snížíte sexuální napětí i míru stresu. Jupííí!


Dýcháním k lepšímu sexu

Taková ložnicová klasika. Možná do toho bušíte, dýcháte jako o život, nebo dech dokonce zadržujete. Špatně. Pokud chcete vydržet déle, musíte sex prodýchat jako dobře trénovaný jogín.

Ale klid, není na tom nic komplikovaného. Stačí, když se budete během výkonu soustředit na svůj dech, který musí být pravidelný a hluboký. Díky tomu uvolníte tělo, zrelaxujete přespříliš vzrušenou mysl a dokážete se trochu lépe kontrolovat. Brnkačka.

jak-oddalit-ejakulaci-2

Méně porna a masturbace

O pár řádků výš jsme vás sice nabádali k masturbaci, jenže všeho moc škodí. Znáte to… potřebujete upustit páru, tak zapnete porno a do chviličky máte hotovo. Brnkačka. Jenže když pomineme, že si častým sledováním porna vytváříte nerealistická očekávání, tak si těmito rychlovkami i vštěpujete do hlavy, že na výdrži vlastně moc nezáleží. A problém s předčasnou ejakulací je na světě. Uff.

Takže co si z toho vzít? Když masturbovat, tak pomalu. Oddalování výstřiku váš tvrdohlavý mozek naučí, že cesta je cíl.

Extra mazání a síla kondomů

Zlí jazykové tvrdí, že sex s kondomem připomíná lízání zmrzliny přes sklo. No, pokud je na tom špetka pravdy, tak je to přesně to, co chceme. Proto se vyzbrojte co nejtlustším kondomem (zkuste třeba kondomy pro anální sex), který vaše prožitky lehce utlumí. Díky tomu vydržíte déle. Hurá!

2 pomocníci pro oddálení ejakulace

  • Kondomy na oddálení ejakulace obsahují malé množství benzokainu či lidokainu, který vám závodníka mírně znecitliví (ale nebojte, síla z něj nevyprchá).

  • Zapojte do hry i lubrikační gel. Čím více mazadla, tím menší tření a tím menší stimulace a větší výdrž. To jsou kouzla!
    Zlepšete svůj životní styl

Zlepšete svůj životní styl

Je to pořád dokola, jakmile se v těle vyskytne nějaký problém, každý vám doporučí zlepšit svou životosprávu. Ani v případě předčasné ejakulace tomu není jinak. Co to pro vás znamená? Zapracujte na své fyzičce, zaměřte se na dobrý spánek i vyváženou stravu a pokuste se eliminovat stres.

Nezapomínejte na minerály

Doplňte zinek a hořčík, tyhle dvě věci mají na výdrži velký podíl.

 
Kouzelné metody zatočí s předčasnou ejakulací

Fyzičku máte v cajku, prodýcháváte, na pornu už tolik nefrčíte, ale ani tak nevydržíte déle? Vyzkoušejte speciální zpomalovací techniky. Nejsou komplikované, jenom vyžadují znalost vlastního těla a trošku cviku. Nevýhodou těchto metod však je, že vytrhnete z rytmu i svou partnerku… ale tak pořád máte ruce a jazyk, že?

  • Stop a start

    Už to na vás zase jde? Ve chvíli, kdy cítíte, že už brzy explodujete, zastavte veškerý pohyb a dopřejte svému tělu (a nádobíčku především) čas na oddych. Jakmile napětí poleví, můžete pokračovat v krasojízdě.

  • Stiskací technika

    Až ucítíte, že se blížíte do cíle, vytáhněte své torpédo ven a silně stiskněte žalud (ne bolestivě) na zhruba 20 sekund (nebo ho držte tak dlouho, dokud neucítíte, že potřeba pokropit všechno okolo zmizela).

Zpomalovací zlepšováky

Krémy a spreje na oddálení ejakulace obsahují látky, které sníží citlivost vašeho nádobíčka. Podobně fungují i chladivé lubrikační gely – jejich mrazivý polibek zpomalí i toho největšího rychlíka.

Nechcete experimentovat s mazadly? V tom případě si zakryjte ta nejcitlivější místa a konečně to s partnerkou dotáhněte do konce. Návleky na oddálení ejakulace schovají žalud nebo uzdičku, utlumí jejich citlivost, a vy tak získáte nějaký čas navíc. Jupííí!

Pozor, ať neoddálíte vyvrcholení i své partnerce

Pokud nechcete, aby se účinky těchto mazadel přenesly i na ni, použijte kondom.

jak-oddalit-ejakulaci-3

Naučte se ovládat své svaly

Vyzkoušejte Kegelovy cviky, které vám pomohou s výdrží a posílí i prožitky ze sexu. O co jde? Zatínejte a povolujte svaly pánevního dna (ale ne během čůrání). Jak často? Nejlépe 3x denně po minimálně třiceti zatnutích (zpočátku zatínejte krátce, později interval protáhněte třeba na 10 sekund).

A co si z toho odnesete? Superschopnost v podobě umu zabránit předčasnému orgasmu – prostě na chvíli zatnete a hoblujete dál.

Vyberte si vhodnou sexuální pozici

Milujete pohled na prsa? V tom případě pomilujte partnerku zezadu. Ujíždíte si na natřásajícím se zadečku? Dělejte to tak, abyste na něj neviděli. Jde o to, abyste se připravili o silný vizuální stimul, který vás dostává do kolen a nutí tělo stříkat dřív.

A pokud znáte konkrétní pozice, které vašemu nádobíčku dělají nejvíc dobře, zkuste je vynechat a zařadit takové, ze kterých nebudete tak paf.

jak-oddalit-ejakulaci-4

Trvá to dlouho? Tak alou k doktorovi

Už týdny a měsíce nic nezabírá? V tom případě možná čelíte problému hlubšího rázu. Skočte si za sexuologem či urologem a své trápení prokonzultujte. Nemusíte se stydět, tohle tam řeší denně.

Na předčasnou ejakulaci lékaři často předepisují lokální anestetika nebo léky proti stresu, které však mohou mít vícero nežádoucích účinků. Naštěstí je mnoho mužů po pár úspěšných číslech zahazuje, protože si začnou víc věřit. Hurá!

O předčasné ejakulaci je důležité mluvit

Dobří partneři se mají navzájem podporovat. Takže ať se děje, co se děje, vždy je důležité o problémech mluvit. I partnerka vám totiž může s výdrží hodně pomoct – například si může vzít méně sexy prádelko nebo při sexu na domluvený signál zpomalit.

Výčitky a okatá nespokojenost problému moc nepřidají, naopak ho mohou ještě zhoršit. Takže pokud jste se dostali do bludného kruhu nepochopení, možná je načase zvážit sexuální terapii.

TIP na konec pro slastný konec

Předčasná ejakulace nemusí znamenat konec radovánek, své partnerce to vždy můžete vynahradit. Mrkněte na články “Jak udělat ženu pusou“ a “Jak na mokrý orgasmus“ a nasosejte pár užitečných tipů.