Jak udělat ženu pusou – jazyková lekce pro muže

Chcete, aby byla z vašich jazykových schopností hotová? Naučíme vás ty nejlepší triky. Yoo, na tohle polízáníčko vaše milá jen tak nezapomene.

Jak udělat ženu pusou, aby z toho byla úplně hotová? Uspokojivý orální sex je umění, ale naštěstí se v tomto případě může stát umělcem úplně každý. Chce to jen trochu cviku.

Lížete jako o život, ale ona se ne a ne udělat? Ufff, kde nastala chyba? Pojďme se podívat problému na zoubek (tedy jazyk). Uspokojivý orální sex je umění, ale naštěstí se v tomto případě může stát umělcem úplně každý. Chce to jen trochu cviku. Tak nažhavte jazýčky, jde se oblizovat.

Prrr, neútočte, raději si dejte pořádně na čas

Vrháte se hned do klína a jazykem útočíte rovnou na klitoris? Chyba! Pevnost rozkoše se musí dobývat pomaloučku a s rozvahou. Budujte atmosféru a napětí. Cílem je, aby vaše milá byla nažhavená jako rozpálená kamna a skoro prosila o to, ať pokračujete.

To nejlepší si proto schovejte až na konec a se svým jazýčkem nejprve navštivte jiná citlivá místečka po celém těle. Líbejte, kousejte, sajte, lízejte, vše je povoleno. Mňam!

Jak udělat ženu pusou?

Důležité je začít zlehka a šetřit síly – chvíli potrvá, než svým lízacím nástrojem vykouzlíte explozi slasti. Techniku, směr a intenzitu pravidelně měňte, ať vám partnerka neusne nudou. Jakmile však vypozorujete, že se blíží k vrcholu, nepolevujte ani o kousek a držte se stejné techniky až do slastného konce. Možná to bude trochu záhul, výsledek však stojí za to!

A jak vlastně pracovat s jazykem? Stydké pysky můžete olizovat celou plochou jazyka nebo je drážděte pouze jeho špičkou. Klitoris pak drážděte krouživými pohyby špičkou jazyka a jemným kmitáním – základem je pořádně zpevnit jazyk. Tak pořádně trénujte, ať nedostanete během lízačky křeč.

Máte klitoris? A můžu ho vidět?

Viditelnou část klitorisu najdete nad poševním vchodem v místě, kde se spojují malé stydké pysky. Odhrňte je trochu stranou a uvidíte čudlíček rozkoše v celé jeho kráse. Hurá!

Viditelnou část klitorisu najdete nad poševním vchodem v místě, kde se spojují malé stydké pysky. Odhrňte je trochu stranou a uvidíte čudlíček rozkoše v celé jeho kráse.

Triky, díky kterým bude křičet slastí

 • Zkuste tzv. dvojitý polibek – horním rtem se přisajte ke klitorisu a jazykem šmejděte ve vagině
 • Místo lízání zkuste sát pysky a hlavně klitoris – prokrví se a bude tak mnohem citlivější
 • Vytaste zoubky – spousta žen miluje drsnější zacházení, ale opatrně a s citem, tohle není kousání řízků
 • Zapojte do hry i dráždění hráze – tohle místečko je velice citlivé na stimulaci
 • Orgasmus může urychlit překrvení mozku – ať si partnerka lehne tak, aby jí hlava lehce visela z postele (ale nenechte ji tak ležet moc dlouho, ať to s ní nesekne).

Co dělat s rukama?

Během orálních radovánek nezapomínejte na ruce. Přece je nebudete mít celou dobu složené v klíně. Mačkejte, hlaďte, lechtejte, přidržujte nohy, roztahujte půlky… cokoliv vás napadne. Během lízání masírujte stydké pysky a vydejte se i na průzkum bodu G (případně i prdelky). Místo prstů můžete klidně použít dildo nebo výkonný vibrátor, který vám v mnoha ohledech celou fušku usnadní.

"Pocukrujte" si ji

Chuť klína miluje asi každý muž. Pokud se však náááhodou stane, že vám partnerka úplně nechutná, nebo si chcete orální radovánky něčím ozvláštnit, použijte ochucený lubrikační gel na orální sex. Tahle mazadla cukr neobsahují, ale jsou slaďoučká jak dortíky (případně jiné oblíbené mňamky).

Chuť klína miluje asi každý muž. Pokud se však náááhodou stane, že vám partnerka úplně nechutná, nebo si chcete orální radovánky něčím ozvláštnit, použijte ochucený lubrikační gel na orální sex.

Polohy vhodné pro orální sex

Jakákoliv pozice, kdy se vám naskytne odhalený klín, je ta pravá. Takovou tu klasiku známe asi všichni – žena si lehne na záda a roztáhne a pokrčí nohy. Ideální pak je, když leží na okraji postele, takže si k ní můžete pohodlně kleknout. A polštářek pod zadkem je také skvělý pomocník. To je pohodlíčko!

 • 69

  V tomhle případě si užijete dobrodružství oba dva. Nutno však podotknout, že takový multitasking může být někdy trochu složitý – zvlášť, když se klepete ve víru rozkoše, ale nesmíte zapomínat na toho druhého.

 • Na všechny čtyři

  Poloha na pejska je pro lízání ideální – žena klečí na kolenou, opřená o dlaně nebo lokty, a partner má tak netradiční, ale velmi lákavý přístup do klína. Vrrr, haf!

 • Sezení na obličeji

  V téhle pozici se ženy cítí jako královny vesmíru. Muž si lehne na záda a nechá svou milou, aby si sedla na jeho obličej jako na trůn. Ruce zůstávají volné pro průzkumy všeho druhu a žena má absolutní kontrolu nad průběhem celé akce. Jen se vždy nezapomínejte sem tam nadechnout, ať se neudusíte.

 • Ve stoje

  Žena stojí, zatímco muž sedí nebo klečí pod ní. Pozice je to doslova krkolomná, ale rozhodně stojí za vyzkoušení.

Orální sex na jednu noc

Při nechráněném orálním sexu se vystavujete riziku přenosu pohlavních chorob. Uff, breberky v puse určitě nechcete. Při jednorázovkách se proto raději chraňte pomocí ústní roušky pro cunnilingus.