Elektrické holicí strojky

Nejprodávanější

4 položek celkem
Elektrické holicí strojky

Co s nežádoucími chloupky? Povolejte na ně elektrický holicí strojek. Ať už chcete mít hladkou tvář, nohy nebo intimní partie, s elektrickým strojkem je holení fakt brnkačka. YOOoo, houští už nemá šanci.

Dámy, chcete být hladká jako broskvička? Pánové, na tvářích máte divočinu a v trenkách nepropustný prales? Tak se pusťte se do holení. Elektrickým holicím strojkem vykouzlíte dokonale pěstěný vzhled svého obličeje, lůna, nohou i podpaží

Typy elektrických holicích strojků

Planžetové elektrické holicí strojky tvoří soustava nožů vibrujících pod planžetou. Díky tomu jsou tato udělátka vhodná pro krátké vousy. Ty dokáží oholit velmi rychle a přesně a jsou tak ideální pro každodenní oholení. Parádička.

Frézkové elektrické holicí strojky využívají dvě nebo tři rotující hlavice, které se přizpůsobí specifickým tvarům obličeje. Tyto strojky mohou disponovat výkyvnou hlavou, jež práci s křivkami obličeje usnadní. Už žádná zranění, jupíí!

TIP: Chcete při holení předejít nepříjemnému podráždění? Brnkačka, stačí když budete dodržovat několik jednoduchých zásad. Hoďte očko na článek o holení penisu nebo do průvodce dámskou intimní hygienou, kde se dozvíte, jak spolehlivě zatočit se všemi chloupky.