Jak si oholit penis: jednoduchý návod pro dokonalý vzhled

Úprava houští v trenýrkách není jen tak – při nesprávné manipulaci s vercajkem totiž hrozí riziko poranění. Přečtěte si, jak se tomu vyvarovat, a mějte ho jako ze žurnálu.

jak-si-oholit-penis

Proč se chloupků mezi nohama vůbec zbavovat? Má cenu si ho vůbec holit, nebo stačí tu divočinu pouze zastřihnout? Jak to provést tak, aby byl výsledek dokonalý? Odpovědi na tyto otázky vám přinesou následující řádky. Tak se pojďme oholit.

Oholený penis je přitažlivější

Doby, kdy byl pečlivě oholený muž automaticky považován za homosexuála, jsou dávno fuč. Uff… Ale i tak je úprava zahrádky čistě otázkou osobního vkusu – holení není povinnost. Nutno však podotknout, že pečlivě upravený rozkrok má jisté výhody.

  • V intimní oblasti se nachází spooousta potních žláz. Pot sám o sobě nesmrdí, ale když se spojí s kožními buňkami a mikroby, které se ve větší míře ukrývají právě v ochlupení, nemusí být trenky právě tím nejvoňavějším místem na zemi. Yooo, hladká pokožka se prostě snadněji udržuje čistá.

  • Ještě pádnějším argumentem, který nabádá k holení, je optické zvětšení nádobíčka. V dlouhatánských chlupech se penis může lehce ztratit. Pokud chcete vypadat obdařeněji a masivněji, pryč s chlupy.

  • Chcete zvýšit své šance na blowjob? Chloupky v puse a mezi zoubky nejsou nic příjemného, takže pokud chcete jít svému štěstíčku naproti, oholte se. Zubní nitě mají své místo hned vedle kartáčku, ne v kalhotách.

Jak si oholit penis dohladka?

A teď už k jádru pudla. Co udělat pro to, aby byl váš rozkrok neodolatelný? Pro zdolání porostu je důležitá správná výzbroj – připravte si holicí strojek či nůžky, ostrou žiletku, pěnu nebo gel na holení a nějaký antiseptický přípravek (např. sprej po holení).

Krok 1: Hrubý sestřih

Pryč s balastem! V prvé řadě se zbavte nejdelších chloupků – na ty povolejte nůžky nebo strojek. Dlouhý prales by vaši žiletku okamžitě znehodnotil. Cílem je zkrácení, které ulehčí žiletce průlet chlupatým hnízdem.

A co s koulema? V oblasti koulí obyčejný strojek raději nepoužívejte. Kůže je tam velmi tenká a volná a ostré žiletky elektrického strojku ji mohou snadno zachytit.

Krok 2: Teplá voda a pěna

Vlezte si pod sprchu a klidně si chvilku zašpásujte. Horká voda mezitím zjemní nepoddajné chloupky a práce vám tak půjde lépe od ruky. Pak naneste holicí gel nebo pěnu, na mýdlo se nespoléhejte, vaše pokožka by na něj mohla reagovat nepěkným podrážděním. Au.

Krok 3: Žiletku do ruky a jedem!

Nejprve oholte část nad penisem, poté strany a místo mezi kořenem penisu a šourkem, nakonec i koule samotné (svůj majestát vždy přidržujte stranou). Klíč k dokonalému oholení spočívá v napínání kůže. Volná kůže má tendenci se pohybovat spolu s žiletkou, což rapidně zvyšuje riziko pořezání. Auvajs. U koulí pak toto pravidlo platí dvojnásob. Po každém tahu nezapomeňte žiletku lehce opláchnout vodou.

Trik s kostkou ledu

Oholit část mezi tělem penisu a šourkem bývá náročné. Vezměte si kostku ledu a koule s ní potřete – volná kůže rázem zmizí. Paráda!

Můžu se holit proti srsti?

Holením proti směru růstu chloupků si sice vykouzlíte hladší rozkrok, ale s velkou pravděpodobností k nim přičarujete i podrážděnou pokožku a zarostlé chloupky. Pokud se chcete vyhnout patáliím, zkuste peeling (zeptejte se partnerky nebo kámošky na jejich peelingové tipy).

Proč to dělat? Základní schopností peelingu je odstraňování odumřelých kožních buněk, které často brání chloupkům v jejich růstu. Kdy peeling provést? Nejdřív druhý den po holení.

Krok 4: Následná péče

Oholenou oblast omyjte jemným mýdlem a osušte ji (rozkrok ručníkem moc nedřete, ať namáhanou pokožku zbytečně netrápíte). Až se svým mistrovským dílem dosyta nabažíte, ošetřete kůži vhodným antiseptickým přípravkem. Na místa, kde se tvoří kožní záhyby, jako například třísla, můžete nanést osvědčený dětský pudr, který sníží tření.

jak-si-oholit--koule

Někdy stačí jen malá údržba

Nechcete být úplné holátko? V pořádku, strniště je totiž sexy a ženy ho milujívypadá upraveně a během dovádění je nijak neobtěžuje.

Co k tomu budete potřebovat? Elektrický holicí strojek nebo zastřihovač, nic víc. Úprava tímto způsobem není pracná, nepotřebujete totiž vodu ani různé přípravky. To je sen každého chlupáče.

Ale opatrně, ať si ho neufiknete. Strojky berou vše, co jim přijde do cesty (tedy kromě těch, které jsou vyrobeny speciálně pro intimní partie).

Pár holicích tipů na závěr

  • Pokud se holíte poprvé či podruhé, je dost pravděpodobné, že vám kůže lehce zarudne, až začnou chloupky zase dorůstat. Mršky jedny. Taky to může dost svědit. Během pár dní však tyto potíže odezní. Nebojte, až se začnete holit pravidelně, kůže si zvykne a bude odolnější.

  • Používáte žiletku opakovaně? Po holení ji důkladně osušte. Pokud necháte na žiletce vodu, podpoříte tím vznik koroze a růst bakterií. Fujky! Osušení udrží žiletku ostrou a čistou po dlouhou dobu.

  • Nesypejte si zbytečně sůl do ran a neholte se těsně před cvičením. Čerstvě oholená pokožka se zapotí (sůl je slaná, au) a zběsilé tření v trenkách tomu taky moc nepomůže.

  • Nepředpokládejte, že oholený rozkrok bude pro partnerku/partnera automaticky přitažlivý a mňam. Někteří lidé dávají přednost neoholenému penisu.

  • Nikdy se neholte pod vlivem alkoholu, protože ráno vás bude každé říznutí bolet víc, než kocovina.