Valentýne, vysmahni!

Koupili jste někdy někomu dárek k Valentýnu, ale on se vám vysmál, nebo vás dokonce ignoroval? Pozvali jste někoho na valentýské rande, ale byli jste odmítnuti? A co ten příšerný nátlak, když se v obchodech objeví čokoládová srdíčka a plyšouni, ale vy sakra přece s nikým zrovna nechodíte!
 

Před Valentýnem je záplava srdíček všudypřítomná. Chce to však vůbec někdo? Zeptali jsme se v anonymním dotazníku 4614 Čechů a výsledek nás vyšokoval.

Představa Valentýna u lidí vyvolává pocity

56% negativní
ve 44% pozitivní

 

Více než polovina lidí v ČR tedy Valentýna nemusí

 

Rozhodli jsme se letos zastat všech, které Valentýn dusí, a vyhlašujeme konec valentýnským číčovinám #ValentyneVysmahni. 14. února si na sebe vezměte oblíbené tepláky, k večeři si dejte topinku s česnekem, nebo tláču s cibulí. YOOooo.
 

Pokud se chcete kouknout na infografiku, najdete ji na výsledcích průzkumu Pravda o Valentýnu.

Udělejte si to hezký, sami

 

A když se vykašlete na marnou snahu potěšit ostatní, můžete se klidně věnovat sobě. Stimulátory, masturbátory a jiné věrné hračky se na vás budou těšit vždycky. Vyberte si dárek pro sebe a udělejte si to na Valentýna hezký sami.

Vaše příšerné valentýnské zážitky

 

Abyste věděli, že v tom nejste sami, vybrali jsme z průzkumu pár valentýnských zážitků.

„Kdysi mi čerstvá známost řekla, že mám sice ohledně Valentýna právo na svůj názor, ale ona má své zvyky a očekávání – a tím je na Valentýna minimálně kytka, dárek, večeře. A pak že možná bude i sex jako odměna pro mě, když se jí to všechno bude líbit. Byl to ten typ, který tohle myslel naprosto vážně…”

„Dostali jste někdy nejhorší proteinovou tyčinku na trhu, kterou jste platili sami ve společném nákupu? Ne? Tak to byl nejhorší valentýnský dárek, který jsem dostala já.”

„S tehdy ještě přítelkyní jsme vyrazili na valentýnský pobyt, abychom otestovali svatební místo. Katastrofa! Hrozné jídlo, středověké postele a přítelkyně měla nonstop průjem…”

„Když expartnerka i přes domluvu, že slavit nebudeme, byla naštvaná, že jsem ji ničím neobdaroval. A pak ještě jednou, když na Valentýna vypadl Real Madrid z Ligy Mistrů!”

„Dal jsem bývalé přítelkyni velkou kytici a ta mi řekla, že takový zbytečný svátek neslaví, ať si kytici strčím někam. Pak vyprávěla své matce, že jsem na Valentýna zapomněl!”

„Udělal jsem doma srdce z čajových svíček, zapálil to, na chvíli si odskočil se navonět – a mezitím chytil závěs.”

„Oblékla jsem si šaty (normálně je nenosím), uvařila večeři, zapálila svíčky a čekala romantiku. On se najedl, zahrál pár her na PC s kámoši a šel spát.”

„Po cestě z valentýnské večeře na mě pokřikovali nějací pobudové a když na ně přítel vyběhnul, urval si meniskus. Skončilo to operací.”

„Bývalému partnerovi jsem upekla dort ve tvaru srdce, přijela k němu a on tam nebyl. Dorazil asi za půl hodiny, naštěstí sám, ale zpětně jsem zjistila, že byl s jinou. A jako vyvrcholení jsem u něj před domem píchla kolo u auta.”

„S bývalým jsme na Valentýna dodělávali domek pro králíka. Nechtěně jsem ho praštila prknem do hlavy. Takže místo u pizzy a telky jsme strávili večer na chirurgii. Dva stehy nad obočím a ještě po pěti letech má jizvu ve tvaru X.”