6 položek celkem
Šampony na vousy

Pyšníte se bradkou, knírem či plnovousem? Šampony na vousy udrží váš porost čistý, hydratovaný a voňavý. YOOoo, ženy se na vás budou lepit a chlapi jen tiše závidět.

Pyšníte se bujným porostem v obličeji? Pak si dopřejte náležitou péči a očistu. Ve vašich vousech se totiž každý den usazuje spousta nečistot a bakterií (fujky), které však snadno vyzmizíkujete šamponem na vousy

Šampony na vousy mají na rozdíl od běžných šamponů jemnější složení, které nedráždí citlivou pokožku obličeje. Tyhle věcičky navíc vousy vyživují, hydratují a posilují. YOOoo, sexy vousům 3x hurá!

Jak používat šampon na vousy

Mytí vousů je brnkačka a bohatě postačí, když to budete dělat jednou za 2 až 4 dny. Šampon na vousy naneste do navlhčených vousů, napěňte a důkladně je promněte. Nechte chviličku působit a poté vousy důkladně opláchněte vodou. Poté je jemně vysušte ručníkem a použijte další přípravky pro péči o vousy.

TIP: Chcete se zušlechtit, ale nevyznáte se v kosmetice? Brnkačka, v pánské drogerii vítězí jednoduchost, takže nepotřebujete poličky plné všelijakých serepetiček. Mrkněte se na stručného průvodce pánskou kosmetikou a inspirujte se.