Gumové rukavice

Nejprodávanější

6 položek celkem
Gumové

Chcete své ruce vyslat do miláčkovi vaginy či zadnice? Oblékněte na ně gumové rukavice! YOO, rukavičky z gumy se hodí ke smyslným dotekům i na průzkumy.

Na ruční průzkum vaginy či zadnice, hodí se šik rukavice. Gumové rukavice jsou ideálním doplňkem erotického prádla i roleplay kostýmů. Navíc se využijete při průzkumech vaginy či prdelky, mňam.

Gumové rukavice jsou jako druhá kůže

Hýčkejte svou lásku dotykem voňavého materiálu na holém těle. Pokud se rozhodnete pro koupi latexových rukavic, zážitek z muchlovačky přivede vaši lásku až na hranice orgasmu. Latex navíc těsně obemkne vaše paže a stane se vaší druhou kůží. Yooo, to bude fetiš pošušňáníčko.

TIP: BDSM gumové rukavice jsou nezbytným doplňkem outfitu pro klinik hrátkyŘíkáte si, že byste klinik sex rádi vyzkoušeli, ale absolutně netušíte, jakou ordinaci si otevřít, natož jakými nástroji ji vybavit? Nasosejte inspiraci v článku: Klinik sex pro začátečníky: otevřete si svou ordinaci neřestí

A jak se o vaše latexové rukavice náležitě starat, zjistíte v článku: Jak správně oblékat, čistit a skladovat latexové oblečení?

TIP: BDSM rukavice jsou nezbytným doplňkem outfitu pro klinik hrátkyŘíkáte si, že byste klinik sex rádi vyzkoušeli, ale absolutně netušíte, jakou ordinaci si otevřít, natož jakými nástroji ji vybavit? Nasosejte inspiraci v pikantním článku o klinik sexu.

A jak se o vaše latexové rukavice náležitě starat, zjistíte v článku Jak správně oblékat, čistit a skladovat latexové oblečení?