Svakom

Pojďte si hrát a objevovat nové způsoby, jak si vykouzlit sladký orgasmus a blažený úsměv na tváři. Americká značka SVAKOM vám přináší inovativní erotické hračky, při jejichž nákupu nezruinujete svou peněženku.

Značka SVAKOM uspokojí vše, po čem vaše srdce touží a co potřebuje vaše tělo při sexu a ruční práci. Je jedno, jaké máte pohlaví, věk či orientaci, vždy si najdete pomůcku přesně pro sebe.

Nestará se jen o vaše potřeby a potěšení, ale i o vaše sexuální zdraví a planetu. Při výrobě erotických hraček tak myslí na potřeby lidského těla i ekologii a sponzoruje různé neziskové organizace. Prostě paráda!

Se značkou SVAKOM se nudit nebudete

SVAKOM nezůstává v minulosti a neustále přichází s novými nápady a inovacemi. Vždyť jako první uvedli na trh vibrátor s kamerou, pomocí které můžete objevovat všechna zákoutí dámského klína.

V jejich nabídce najdete i spoustu hraček, které můžete ovládat pomocí mobilu, a to klidně ze druhé strany světa. YOOoo a některé můžete propojit i s interaktivními filmy pro dospělé. A to je teprve zážitek!

Všechny erotické pomůcky jsou podrobeny přísnému testování a některé dokonce získaly i významná světová ocenění. Za zmínku stojí třeba interaktivní vibrační vajíčko Phoenix Neo, které získalo cenu Red Dot Design.

Tak kterou hračku od SVAKOM vyzkoušíte jako první?

22 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 22 položek celkem