Erekční kroužek OptiMALE, 35 mm

Kód: 7718
Neohodnoceno
Značka: Doc Johnson
359 Kč
skladem

Díky své tloušťce parádně zaškrtí vaše nádobíčko

  • pružný, ale zároveň dostatečně pevný materiál
  • zaškrtí penis i varlata

Toužíte po pevnější erekci a pořádné výdrži? S erekčním kroužkem OptiMALE své touhy snadno naplníte. Dostatečně široký a tlustý kroužek udrží váš penis tvrdý. Je vyroben z měkkého, lehce elastického a zároveň pevného silikonu. Díky tomu se postará o kvalitní zaškrcení penisu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toužíte po pevnější erekci a pořádné výdrži? S erekčním kroužkem OptiMALE své touhy snadno naplníte.

Dostatečně široký a tlustý kroužek udrží váš penis tvrdý. Je vyroben z měkkého, lehce elastického a zároveň pevného silikonu. Díky tomu se postará o kvalitní zaškrcení penisu. Můžete jej použít na penis, varlata nebo klidně celou výbavičku najednou.

Lubrikujte výhradně gelem na vodní bázi. Po použití opláchněte vlažnou vodou a mýdlem, případně jej vydezinfikujte speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky. Můžete jej také vyvařit v horké vodě (max. 3 minuty), případně ho dát do horní přihrádky myčky.

  • Rozměry: vnitřní průměr 35 mm, tloušťka stěny 9 mm
  • Barva: tmavě šedá
  • Materiál (neobsahuje ftaláty): silikon
  • Výrobce: Doc Johnson (USA)

UPOZORNĚNÍ: Maximální doba nasazení bez přestávky by neměla přesáhnout 20 minut. V případě nesprávného použití hrozí trvalé poškození penisu. Pokud pozorujete bolest, změnu barvy penisu (do modra) či výrazný otok, kroužek okamžitě sundejte. Jestliže to není možné, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.

Pokud trpíte cukrovkou, onemocněním kardiovaskulárního systému nebo užíváte léky na ředění krve či psychofarmaka, zkonzultujte použití erekčního kroužku se svým lékařem.

?
10 /ks0.40 /ks

Doplňkové parametry

Kategorie: Nevibrační erekční kroužky
Barva: šedá
Materiál pomůcky: silikon
Elasticita: elastické
Je na elektřinu?: Ne
Vlastnosti: hypoalergenní
Produktová řada: OptiMALE by Doc Johnson
Vhodné pro: pro muže
Vniřní průměr: 35 mm