Dilatátor MYSTIM Thin Finn, 8 mm (elektrosex)

Kód: 2595
Neohodnoceno
Značka: Mystim
ZDARMAZDARMA
Dilatátor MYSTIM Thin Finn, 8 mm  (elektrosex)
1 599 Kč
Vyprodáno

Nový rozměr dráždění prostaty

  • zaoblená špička - snadné zavadění
  • lze použít i bez elektrických impulzů
  • nutno dokoupit generátor elektrického proudu

Zažijte nový rozměr dráždění elektrickým proudem s dilatátorem Thin Finn, který vám umožní dráždit prostatu zevnitř. Hladká sonda se zaoblenou špičkou, která usnadňuje zasouvání, vám zaručí intenzivní erotický zážitek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zažijte nový rozměr dráždění elektrickým proudem s dilatátorem Thin Finn, který vám umožní dráždit prostatu zevnitř. Hladká sonda se zaoblenou špičkou, která usnadňuje zasouvání, vám zaručí intenzivní erotický zážitek.

Stimulace chladivým kovovým nástrojem není bolestivá - zavádění i vytahování sondy je vzrušujícím zážitkem, který vám zaručí velmi silný orgasmus.

Dilátátor konektorem jednoduše připojte ke generátoru elektrického proudu, navolte váš oblíbený program nebo experimentujte s kombinacemi jednotlivých parametrů a zkoušejte, co vás nejvíce vzrušuje. Elektrosex nepřináší jen brnivou rozkoš, ale i slastnou bolest - pomůcku využijete i při mučení.

Začátečníci by měli začít s dilatací, tj. roztahování močové trubice, se základní sondou nejmenšího průměru (4 mm). Dilatátor je třeba dostatečně lubrikovat gelem, kterým důkladně namažte sondu i penis nebo lubrikační gel vstříkněte stříkačkou přímo do močové trubice.

Přesto, že je neporézní nerezová ocel velmi odolný materiál, dbejte na dokonalou čistotu a sterilitu nástroje. Mějte na paměti, že některé sondy (v závislosti na jejich délce) pronikají až do močového měchýře. K dezinfekci a čištění všech nástrojů a hraček používejte speciální čističe na erotické pomůcky.

Všechny produkty Mystim jsou certifikovány v souladu s evropskými normami pro bezpečnost a nezávadnost. V nabídce naleznete také skřipce na bradavky, kovový anální kolík nebo pásky pro elektrostimulaci penisu a varlat. Pro lepší požitek doporučujeme použít vodivý gel Mystim.

INFO: Abyste si naplno užili všechny kvality dilatátoru, tak potřebujete ještě generátor elektrického proudu.

  • Rozměry: délka 25 cm, průměr 8 mm
  • Barva: stříbrná
  • Póly: 2 (bipolární)
  • Materiál: lékařský hliník (ručně leštěný)
  • Obsah balení: dilatátor včetně kabelu, 2x vzorek lubrikačního gelu (2 ml)
  • Výrobce: Mystim

UPOZORNĚNÍ: Osoby s elektronickými nebo kovovými implantáty (např. kardiostimulátory) nesmějí používat stimulační elektrický proud bez předchozí konzultace s lékařem. Toto se týká i osob s různými srdečními problémy včetně srdeční arytmie. Stimulace nesmí být nikdy prováděna tak, aby elektrický proud procházel skrze mozek nebo srdce. Nikdy nestimulujte hrtan a oblast krku; stahy svalů (svalové křeče) v této oblasti by mohly vést k udušení. Stimulační elektrický proud nesmí být používán během těhotenství. Stimulační elektrický proud může být používán pouze na zdravé pokožce. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze originální příslušenství.

?
10 /ks0.40 /ks

Doplňkové parametry

Kategorie: Dilatátory do penisu (uretrální)
Materiál pomůcky: kov
Část těla: anál / pochva, penis / varlata
Je na elektřinu?: Ne
Vlastnosti: s elektrostimulací, hypoalergenní
Průměr dilatátoru: 8 mm
Vhodné pro: pro muže, pro ženy, pro páry