80 položek celkem
Nahoru
Další produkty
Na dálkové ovládání

Už vás nebaví neustále lovit čudlíky někde mezi nohama? Mějte slast doslova pod palcem. Vibrátory na dálkové ovládání budou dělat přesně to, co budete chtít. A ovladač můžete klidně svěřit své polovičce. Jupí, to bude jízda.

Toužíte se bezstarostně oddávat rozkoši a nepídit se po čudlících někde v rozkroku? Pořiďte si vibrátor na dálkové ovládání a mějte svou rozkoš pod palcem. Jupííí. Dálkové ovládání pak můžete svěřit i do rukou svého partnera či partnerky a nechat se unášet na vlnách rozkoše.

Vibrátory na dálkové ovládání různých tvarů a velikostí

Vibrátory na dálkové ovládání, které u nás najdete, jsou většinou vyrobeny z vysoce kvalitního silikonu či PVC, ale najdete tady i luxusní fešáky ze skla. Na své si přijdou milovnice realistických proporcí i moderních křivek. Vrrrr, to bude jízda.

TIP: Vyzkoušejte také vibrační vajíčka na dálkové ovládání, která si můžete vzít i na procházku.

VRNIVÝ PRŮVODCE: Toužíte po tom nejšikovnějším vrnítku? Nabídka vibrátorů je široká – od mini vibroušů až po masivní vibrační dilda. Některá umí toto, jiná zase tamhleto. Existují gelové, plastové i silikonové robertky nejrůznějších tvarů i velikostí. Náš článek Jak vybrat vibrátor vás navede správným směrem. VrrrRRrrrr! 


Jak funguje vibrátor s dálkovým ovládáním?

Existuje spousta vibroušů s možností ovládání na dálku – nejčastěji se jedná o párový vibrátor nebo vibrátor do kalhotek, ale máme pro vás i dálkově ovládané vibrátory na bod G, prostatu i stimulaci klitorisu, modely s králíčkem či přirážením, realistické krasavce a další. Každý si tak může vybrat podle chuti.

K vibrátoru většinou dostanete malý bezdrátový dálkový ovladač, který se tak akorát vejde do ruky a umožní vám jednoduché přepínání mezi vibračními programy. Dosah ovladače je většinou kolem 10 metrů.

Propracovanější vibrátory můžete ovládat přes mobilní aplikaci, ve které najdete kromě předpřipravených vibračních programů i spoustu dalších zajímavých a zábavných módů, jako je úprava vibrací v živém čase, vrnění podle oblíbených písniček nebo zvuků v okolí, nebo třeba ovládání vibrátoru odkudkoliv na světě, kde máte přístup k internetu. Propojení mobilu s vibrátorem většinou probíhá pomocí Bluetooth.

Jak se starat o vibrátor s dálkovým ovládáním?

Péče o vibrátor na dálkové ovládání je snadná. Stačí jej po každém použití vyčistit teplou vodou a trochou jemného tekutého mýdla nebo čisticího prostředku na erotické hračky. Pokud vibrátor není voděodolný, dejte si pozor, aby voda nezatekla do jeho útrob. Chcete mít jistotu, že se tak nestane? Pak jej očistěte vlhkým hadříkem nebo čisticím ubrouskem.

Po očištění vibrátor důkladně osušte a skladujte na bezprašném místě, mimo dosah přímého slunce a vysokých teplot a tak, aby se nedotýkal jiných hraček. Různé materiály spolu totiž mohou nehezky reagovat a svého miláčka byste si zbytečně zničili.

Vyberte si svého favorita ještě dnes

Vibrátory s dálkovým ovládáním přinesou do vaší ložnice nový level rozkoše a dokonce vám umožní zažít intimní chvíle s partnerem, který zrovna není doma a někde lítá. Vyberte si z naší bohaté nabídky dálkových vibroušů a objevte jejich kouzlo.