Vibrační anální kolík Satisfyer Sweet Seal

Kód: 9791
Skvělá cena
Neohodnoceno
Značka: Satisfyer
1 049 Kč –33 %
Vibrační anální kolík Satisfyer Sweet Seal
1 049 Kč –33 % 699 Kč
skladem
Prodloužení záruky +1 rok ?

Užijete si spoustu zábavy díky mobilní aplikaci

 • lze ovládat i pomocí chytrého telefonu, tabletu či hodinek
 • 12 vibračních programů + další módy v aplikaci
 • 100% voděodolný

Dopřejte svému zadečku pořádnou nálož extra silných vibrací. Vibrační anální kolík Satisfyer Sweet Seal můžete ovládat i pomocí chytrého telefonu, tabletu či hodinek. Kolík je vyrobený z pevného a tvrdého plastu potaženého zdravotně nezávadným silikonem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dopřejte svému zadečku pořádnou nálož extra silných vibrací. Vibrační anální kolík Satisfyer Sweet Seal můžete ovládat i pomocí chytrého telefonu, tabletu či hodinek.

Kolík je vyrobený z pevného a tvrdého plastu potaženého zdravotně nezávadným silikonem. Celkem si můžete vybrat ze 12 vibračních programů, další zábavné módy najdete v mobilní aplikaci.

Kolík se v zadečku udrží i během pohybu. Větší základna zajišťuje bezpečné anální hry a rozšířená zploštělá špička intenzivnější stimulaci (vibrace přenese na větší plochu).

Ovládání je jednoduché – podržením tlačítka po dobu 2 sekund kolík zapnete či vypnete (jednou krátce zavibruje). Podržením stejného tlačítka po dobu 4 sekund zapnete stand-by mód, ve kterém můžete hračku propojit s mobilní aplikací (dvakrát krátce zavibruje). Krátkým stiskem tlačítka přepínáte mezi vibračními programy.

Nabíjí se pomocí magnetického USB kabelu a je 100% voděodolný (IPX7 = odolný proti ponoření do vody na 30 minut v hloubce 1 metr) – můžete si s ním hrát i ve sprše či vaně.

Lubrikujte výhradně gelem na vodní bázi a čistěte speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

Mobilní aplikace Satisfyer Connect

Kolík můžete kromě klasických tlačítek ovládat i přes mobilní aplikaci přímo z vašeho smartphonu, tabletu nebo Apple Watch, a to dokonce odkudkoliv na světě (k tomu je však potřeba registrace).

Aplikace je v češtině a zdarma dostupná v obchodě Google Play i App store. Pomocí aplikace můžete mobilem či tabletem ovládat až 4 pomůcky od Satisfyeru najednou (u hodinek pouze 1).

Aplikace má 5 skvělých funkcí:

 1. Program hrátky – zde najdete přednastavené programy, které vás spolehlivě dovedou k vrcholu. V rámci tohoto programu je možné navrhovat své vlastní sekvence, které můžete sdílet i s dalšími lidmi v sekci "Komunita" (stejně tak si můžete stáhnout sekvenci vytvořenou někým jiným).
 2. Živá kontrola – tato funkce umožňuje ovládat kolík v reálném čase pomocí tahů prstem po obrazovce.
 3. Okolní zvuk – v tomto režimu lze hračku ovládat hlasem a okolními zvuky.
 4. Hudební vibrace – kolík můžete propojit s playlistem na Spotify (či jiné streamovací službě) a užívat si potěšení v rytmu své oblíbené hudby.
 5. Příběhy Remotyca hračka reaguje vibracemi na čtené erotické příběhy. Několik jich najdete přímo v aplikaci, zbylé jsou dostupné na Spotify.

Jak na ovládání na dálku? Nejprve je nutné vyhledat přezdívku partnera v sekci "Vzdálené přehrávání" a poslat mu žádost o spojení. Pak už si s ním můžete začít psát na chatu a jakmile budete připravení na hrátky s pomůckami, stačí se spojit přes videohovor a vybrat jednu z možností kontroly. Záleží na tom, zda máte hračku jenom vy, nebo i váš partner.

Pokud máte hračku jenom vy, můžete mu předat kontrolu nad jednou i více svými hračkami. Pokud má nějakou pomůcku i on, můžete zapnout synchronizované vibrace, kdy jeden z vás ovládá obě hračky najednou (a toto ovládání si můžete předávat), nebo si prohodíte kontrolu a každý ovládá rozkoš toho druhého.

Jestliže máte chuť experimentovat a chcete si psát a hrát i s někým cizím, můžete si náhodně vybrat mezi uživateli, kteří sdílí nějakou vibrační sekvenci v sekci "Komunita", vyhledat si jejich přezdívku ve "Vzdáleném přehrávání" a požádat je o spojení.

 • Rozměry: celková délka 11,2 cm, zasunutelná délka cca 7 cm, max. průměr 4 cm
 • Barva: černá
 • Materiál: silikon, ABS (plast)
 • Baterie: interní akumulátor (nabíjení pomocí magnetického USB kabelu)
 • Doba nabíjení: cca 120 minut
 • Doba provozu: až 50 minut
 • Výrobce: Triple A Import (Německo)
?
169 6.77

Doplňkové parametry

Kategorie: Vibrační anální kolíky
Barva: černá
Materiál pomůcky: silikon
Je na elektřinu?: Ano
Velikost: 11.2 cm
Velikost (kolíky): velké (nad 10 cm)
Vlastnosti: extra výkonný, vibrační/pulsační programy, hypoalergenní, ovládání chytrým telefonem/aplikací
Tvrdost materiálu: zcela tvrdé
Průměr: 4 cm
Průměr pomůcky: 3-4 cm (průměr)
Typ napájení: nabíjení USB kabelem
Vhodné pro: pro muže, pro ženy