5 položek celkem
Peeling obličeje

Dejte sbohem unavenému obličeji a připravte se rozkvést. Peeling obličeje účinně odstraní starou kůži i nánosy všedních dní a zanechá vaši pleť neodolatelně hebkou. YOOoo, to budou tvářičky k zulíbání.

Chcete mít neodolatelně heboučké tvářičky? Tak vyzkoušejte peeling obličeje, který vaši pokožku zbaví veškerých nečistot. YOOoo, to bude parádička!

Co umí peeling obličeje?

Peeling obličeje je kosmetická procedura, během které odstraňujeme (obrušujeme) odumřelé části pokožky. Peeling dokáže nastartovat a zefektivnit regenerační procesy v pokožce, obnovuje ji a dělá ji viditelně jasnější a hladší. Jupí, to bude krása!

Obličejové peelingy existují v podobě speciálních krémů, mýdel či masek na obličej s obsahem malinkatých hrubých částeček. Peeling je obecně vhodný pro všechny typy pleti, tak si vyberte ten svůj a jde se obrušovat.

TIP: Peeling obličeje by se neměl provádět častěji než 1–2x týdně.

ZRELAXUJTE SE: Dopřejte si peelingobličeje během relaxačního rituálu v koupelně. Netušíte, jak na to? Inspirujte se v našem praktickém článku, kde se dozvíte, jak si vykouzlit ty nejvoňavější domácí lázně