Umělá ústa Intimate Therapy Deep Comfort
Kód: 7447Související produkty
Detailní popis produktu
Hledáte diskrétního pomocníka na orální sex? Umělá ústa Intimate Therapy Deep Comfort budou vaší tajnou zbraní pro osamělé chvíle sebelásky - jsou maskovaná jako láhev od šamponu.
Masturbátor vás okouzlí smyslnými rtíky a lačně povystrčeným jazýčkem, který touží ochutnat vašeho parťáka. Má výrazně texturovaný tunýlek, takže se můžete těšit na kvalitní stimulaci.
Díky praktickému uzávěru si užijete neuvěřitelné sání - když ho necháte zavřený, bude sání největší. Otevřením uzávěru podtlak trochu uvolníte a po jeho úplném odšroubování bude podtlak nejmenší.
Masturbátor je 100% voděodolný. Obal je z plastu, vložka z příjemně měkkého a sametově hebkého realistického materiálu. Ten na dotek připomíná lidskou pokožku, rychle se zahřívá na teplotu těla a dokonale přilne k vašemu penisu.
K lubrikaci používejte gely na vodní bázi. Po použití vnitřní vložku vyjměte a opláchněte teplou vodou a jemným mýdlem, případně očistěte dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky. Pro větší životnost materiálu aplikujte speciální pudr.
- Rozměry: celková délka 21,6 cm, použitelná délka 17 cm, vnější průměr 8,5 cm, max. vnitřní průměr cca 5 cm
- Barva: tělová, černá
- Materiál: TPR (Fanta Flesh® ), ABS
- Výrobce: Pipedream (USA)
Doplňkové parametry
Kategorie: | Umělá ústa |
---|---|
EAN: | 603912757026 |
Vhodné pro (velikost): | menší penis, střední penis |
Materiál pomůcky: | umělá kůže |
Vlastnosti: | realistický vzhled, stimulační výstupky, neprůchozí |
Položka byla vyprodána… |