Korunka na žalud MYSTIM Plunging Pete (elektrosex)

Kód: 2827
Neohodnoceno
Značka: Mystim
ZDARMAZDARMA
Korunka na žalud MYSTIM Plunging Pete  (elektrosex)
1 799 Kč
skladem

Dráždění vašeho žaludu získá zcela novou podobu

Patříte k příznivcům stimulace elektrickým proudem již delší dobu a rádi byste zkusili něco nového? Korunka na žalud Plunging Pete je vhodnou alternativou klasických elektrod, můžete ji libovolně zatáhnout a tak udělat stimulaci více či méně příjemnou. Dopřejte svému subíkovi pořádné sevření!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Patříte k příznivcům stimulace elektrickým proudem již delší dobu a rádi byste zkusili něco nového? Korunka na žalud Plunging Pete je vhodnou alternativou klasických elektrod, můžete ji libovolně zatáhnout a tak udělat stimulaci více či méně příjemnou. Dopřejte svému subíkovi pořádné sevření!

Konektorem ji připojíte ke generátoru elektrického proudu a dráždění vašeho žaludu získá zcela novou podobu. Smyčka má dobře vodivý povrch, na kterém ucítíte stimulační efekt. Korunka je navíc vybavená dvěmi pozlacenými (posuvnými) kuličkami a krátkým pozlaceným (24 karátů) dilatátorem - kolíkem do penisu, které citelně zvýší vaši rozkoš. Navolte váš oblíbený program, nebo experimentujte s kombinacemi jednotlivých parametrů a zkoušejte, co vám navodí největší rozkoš. Využít jej můžete i jako pomůcku pro mučení vaši spoutané polovičky neutichajícími vlnami slasti a intenzivního brnění.

Všechny produkty Mystim jsou certifikovány v souladu s evropskými normami pro bezpečnost a nezávadnost.
Pro nejlepší požitek doporučujeme použít vodivý gel Mystim.

INFO: Abyste si všechny kvality korunky Plunging Pete užili naplno, potřebujete ještě generátor elektrického proudu!

  • Rozměry: dilatátor/kolík do penisu: délka 3,5 cm, průměr 4 mm
  • Barva: černá
  • Materiál: 100 % platinum silikon, pozlacený kov
  • Póly: 2 (bipolární)
  • Obsah balení: korunka na žalud Plunging Pete včetně kabelu, 2x vzorek lubrikačního gelu (2 ml), plechový box
  • Výrobce: Mystim (Německo)

UPOZORNĚNÍ: Osoby s elektronickými nebo kovovými implantáty (např. kardiostimulátory) nesmějí používat stimulační elektrický proud bez předchozí konzultace s lékařem. Toto se týká i osob s různými srdečními problémy včetně srdeční arytmie. Stimulace nesmí být nikdy prováděna tak, aby elektrický proud procházel skrze mozek nebo srdce. Nikdy nestimulujte hrtan a oblast krku; stahy svalů (svalové křeče) v této oblasti by mohly vést k udušení. Stimulační elektrický proud nesmí být používán během těhotenství. Stimulační elektrický proud může být používán pouze na zdravé pokožce. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze originální příslušenství.

?
229 9.03

Doplňkové parametry

Kategorie: Kolíky do penisu (penis plug)
Materiál pomůcky: kov, silikon
Část těla: penis / varlata
Je na elektřinu?: Ne
Vlastnosti: stimulační výstupky, ohebný, hypoalergenní
Průměr dilatátoru: 4 mm
Produktová řada: Korunky na žalud MYSTIM Pete
Vhodné pro: pro muže, pro páry