Dilatátor - kolík do penisu (dutý) 7 mm

Kód: 2870
Neohodnoceno
369 Kč
skladem

Hladký povrch a mírně zúžená špička usnadní zasouvání

  • dráždění penisu zevnitř je pocit jako žádný jiný
  • dutý - při výstřiku sperma volně vytéká
  • zúžená špička usnadní zavádění
  • malé průměry kroužků nepotěší muže s velkým penisem

Představujeme vám dilatátor aneb dráždění penisu, jaké není žádným jiným nástrojem ani sexuální technikou možné! Zaujalo vás to, viďte? :) Tenhle dilatátor má podobu kolíku do penisu. Je dutý, takže když vystříknete se zastrčeným dilatátorem, sperma volně vyteče ven.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme vám dilatátor aneb dráždění penisu, jaké není žádným jiným nástrojem ani sexuální technikou možné! Zaujalo vás to, viďte? :)

Tenhle dilatátor má podobu kolíku do penisu. Je dutý, takže když vystříknete se zastrčeným dilatátorem, sperma volně vyteče ven. Kolík zastrčíte do močové trubice a jeden ze dvou dodávaných kroužků se pohodlně usadí za hlavičkou penisu. Díky kroužku dilatátor dokonce sám drží na místě.

Sotva se chladivý kov jen zlehka dotkne hlavičky vašeho penisu, přivíráte víčka v mučivém očekávání. Kolík pomalu a jemně krouží po žaludu, užíváte si to. Na ústí močové trubice se zaleskla kapička vzrušení. Tak moc vás to pohltilo. A když pak dilatátor bez zaváhání vklouzne na kousíček dovnitř, vy jen zalapáte po dechu...

Nebolí to, naopak je to velmi příjemné, jak se močová trubice krůček po krůčku rozestupuje, aby kolík pojala. Toho orgasmického pocitu se už nikdy nebudete chtít vzdát! Ten dosud nepoznaný pocit, neskutečná rozkoš, která plyne z dráždění penisu zevnitř, vás naprosto uchvátí!

A to ještě není všechno. I následné vytahování kolíku je takovým dalším orgasmem, může se vám zdát jakoby prodloužený a zpomalený zároveň.

Skvělé je, že do svých hrátek s dilatátorem můžete přizvat i partnerku nebo partnera. Penetrace penisu je dráždivá podívaná, protože když si kolík razí cestu vnitřkem, zvnějšku na spodní straně penisu můžete pozorovat jeho pohyb a dokonce jej i nahmatáte, když penis vezmete do dlaně. Pod kůží ucítíte klouzat cosi pevného.

Dbejte na dokonalou čistotu a sterilitu nástrojů i prostředí, aby nedošlo k zavlečení nepříjemné infekce. K desinfekci a čištění všech nástrojů a hraček používejte speciální čističe na erotické pomůcky.

Kromě hygieny je velmi důležitá i dostatečná lubrikace. Kvalitním lubrikačním gelem důkladně namažte kolík i váš penis. Nejvhodnější a nejsnazší způsob je vstříknout lubrikační gel přímo do močové trubice (injekční stříkačkou bez jehly).

Povrch dilatátoru je hladký a mírně zúžená špička usnadní zasouvání. Nemá žádné nebezpečné ostré hrany.

Začátečníkům určitě doporučujeme začít s dilatací, tj. roztahování močové trubice, s jednoduchou hladkou sondou nejmenšího průměru (4 mm). Nebojte se, trénink dělá mistra a váš penis bude brzy připraven pojmout zase o kousek větší slast v podobě širšího dilatátoru ;)

A jestli je pro vás tohle všechno pořád málo, zkuste dilatátor s vibracemi! Nebo fantastický dilatátor pro elektrosex!

    • Rozměry: celková délka 4,3 cm, zasunutelná délka cca 3,9 cm, vnější průměr 4 - 7 mm, vnitřní průměr kroužků 2,5 a 3 cm
    • Barva: stříbrná
    • Materiál: nerezová ocel

Doplňkové parametry

Kategorie: Kolíky do penisu (penis plug)
Materiál pomůcky: kov
Část těla: penis / varlata
Vlastnosti: stimulační výstupky, hypoalergenní, dutý
Průměr dilatátoru: 8 mm
Vhodné pro: pro muže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: