Salvia Paradise

Hledáte bylinky, které vám pomůžou ke zkvalitnění sexuálního života? Nebojte se, už nemusíte chodit za čarodějnicí do temného lesa, protože je tu česká značka Salvia Paradise.

V sortimentu najdete veganské kapsle se 100% bylinným obsahem, unikátní bezalkoholové tinktury, bylinné prášky s vysokým obsahem a využitelností účinných látek, standardizované extrakty a mnoho dalších produktů. Tahle přírodní afrodiziaka jsou prostě žůůžo!

Salvia Paradise si zakládá na kvalitě

Firma Salvia Paradise se zabývá dovozem bylin a jejich zpracováním do rostlinných prostředků s maximem účinných látek na podporu zdraví i zdravého životního stylu a pro lepší sex. Mňam.

S týmem fytoterapeutů neustále vyvíjí nové produkty podle nejnovějších vědeckých poznatků. Nakupuje kvalitní suroviny přímo od certifikovaných dodavatelů a pěstitelů, přičemž se zaměřuje na suroviny z bioprodukce a ekologického zemědělství

Provádí několikanásobnou kontrolu surovin, skladuje je za monitorovaných podmínek a zpracovává ve vlastních výrobních prostorech. Celou výrobu navíc pravidelně kontroluje certifikační organizace.

10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem