Dodání do Vánoc garantujeme do pondělí 18. prosince 14:00, při objednávce produktů, které jsou skladem.

Salvia Paradise

Hledáte bylinky, které vám pomůžou ke zkvalitnění sexuálního života? Nebojte se, už nemusíte chodit za čarodějnicí do temného lesa, protože je tu česká značka Salvia Paradise.

V sortimentu najdete veganské kapsle se 100% bylinným obsahem, unikátní bezalkoholové tinktury, bylinné prášky s vysokým obsahem a využitelností účinných látek, standardizované extrakty a mnoho dalších produktů. Tahle přírodní afrodiziaka jsou prostě žůůžo!

Salvia Paradise si zakládá na kvalitě

Firma Salvia Paradise se zabývá dovozem bylin a jejich zpracováním do rostlinných prostředků s maximem účinných látek na podporu zdraví i zdravého životního stylu a pro lepší sex. Mňam.

S týmem fytoterapeutů neustále vyvíjí nové produkty podle nejnovějších vědeckých poznatků. Nakupuje kvalitní suroviny přímo od certifikovaných dodavatelů a pěstitelů, přičemž se zaměřuje na suroviny z bioprodukce a ekologického zemědělství

Provádí několikanásobnou kontrolu surovin, skladuje je za monitorovaných podmínek a zpracovává ve vlastních výrobních prostorech. Celou výrobu navíc pravidelně kontroluje certifikační organizace.

Žádné produkty značky Salvia Paradise nebyly nalezeny...