Úchvatný roztahovač močové trubice

Kód: 4402
Neohodnoceno
Značka: Rimba
999 Kč
skladem

Skvělý nástroj určený pro postupné roztažení močové trubice

  • pomocí šroubků snadno nastavíte požadovaný průměr (7 - 23 mm)
  • jednoduché použití i čištění

Milujete dráždění močové trubice zevnitř a její postupné roztahování? Jestliže nechete neustále měnit jeden dilatátor za druhým, tak si pořiďte tento úchvatný roztahovač močové trubice, který vás připraví i na ty největší dilatátory.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Milujete dráždění močové trubice zevnitř a její postupné roztahování? Jestliže nechete neustále měnit jeden dilatátor za druhým, tak si pořiďte tento úchvatný roztahovač močové trubice, který vás připraví i na ty největší dilatátory. :)

Roztahovač stačí namazat lubrikantem, zavést do penisu a pomocí šroubků nastavit požadovaný průměr (vzdálenost ramen). Minimální vzdálenost ramen je cca 7 mm, takže začátečníkům doporučujeme začít s hladkou sondou o průměru 4 mm. Maximální vzdálenost ramen je úžasných 23 mm.

Při dilataci dbejte na dokonalou čistotu a sterilitu nástrojů i prostředí, aby nedošlo k zavlečení nepříjemné infekce do močové trubice. K desinfekci a čištění všech nástrojů a hraček používejte speciální čističe na erotické pomůcky.

Kromě hygieny je velmi důležitá i důkladná lubrikace roztahovače a penisu. Nejvhodnější a nejsnazší způsob je vstříknout lubrikační gel přímo do močové trubice (injekční stříkačkou bez jehly). Používejte kvalitní lubrikační gel.

  • Rozměry: vzdálenost ramen 7 - 23 mm, vnitřní průměr kroužku 3,1 cm
  • Barva: stříbrná
  • Materiál: nerezová ocel
  • Výrobce: Rimba

Doplňkové parametry

Kategorie: Kolíky do penisu (penis plug)
Materiál pomůcky: kov
Část těla: penis / varlata
Vlastnosti: hypoalergenní
Průměr dilatátoru: 23 mm
Vhodné pro: pro muže