Dilatátor Three Stage Penisstick kolík do penisu, třístupňový, 8 mm

Kód: 2579
Neohodnoceno
309 Kč
Vyprodáno

3 stupně intenzivní stimulace

  • hladký se zúženou špičkou - snadné zavádění
  • tvarované tělo zpestří stimulaci

Zažijte intenzivní pocit rozkoše s třístupňovým dilatátorem - kolíkem do penisu, který vám umožní dráždit močovou trubici zevnitř. Dilatátor členěný do 3 částí pomalu zavedete do močové trubice - s každou další zasunutou částí se bude zvyšovat vaše rozkoš. Díky hladké špičce snadno vklouzne dovnitř.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zažijte intenzivní pocit rozkoše s třístupňovým dilatátorem - kolíkem do penisu, který vám umožní dráždit močovou trubici zevnitř.

Dilatátor členěný do 3 částí pomalu zavedete do močové trubice - s každou další zasunutou částí se bude zvyšovat vaše rozkoš. Díky hladké špičce snadno vklouzne dovnitř. Pro snadnější manipulaci je kolík opatřen kroužkem.

Stimulace chladivým kovovým nástrojem není bolestivá - zavádění i vytahování sondy je vzrušujícím zážitkem, který vám zaručí velmi silný orgasmus.

Začátečníci by měli začít s dilatací, tj. roztahování močové trubice, se základní sondou nejmenšího průměru (4 mm). Dilatátor je třeba dostatečně lubrikovat. Kvalitním lubrikačním gelem důkladně namažte sondu i penis nebo lubrikační gel vstříkněte stříkačkou přímo do močové trubice.

Přesto, že je neporézní nerezová ocel velmi odolný materiál, dbejte na dokonalou čistotu a sterilitu nástroje. Mějte na paměti, že některé sondy (v závislosti na jejich délce) pronikají až do močového měchýře. K dezinfekci a čištění všech nástrojů a hraček používejte speciální čističe na erotické pomůcky.

Pro ještě intenzivnější zážitek můžete vyzkoušet dilatátor pro elektrosex.

  • Rozměry: celková délka 10 cm, délka zasunutelné části 7,5 cm, vnější průměr 8 mm
  • Barva: stříbrná
  • Materiál: nerezová ocel
  • Výrobce: Steel Power Tools
?
10 /ks0.39 /ks

Doplňkové parametry

Kategorie: Kolíky do penisu (penis plug)
Materiál pomůcky: kov
Část těla: penis / varlata
Vlastnosti: stimulační výstupky, hypoalergenní
Průměr dilatátoru: 8 mm
Vhodné pro: pro muže